Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 482
  • 770
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 218
Дами, виждам, че Билка се харесва на някои от вас. Питам кое от кремчетата за лице би понесло добре на мазна кожа?
Искам да ги провбвам, защото от шампоаните съм доволна.

# 301
  • Мнения: 2 222
Дами, виждам, че Билка се харесва на някои от вас. Питам кое от кремчетата за лице би понесло добре на мазна кожа?
Искам да ги провбвам, защото от шампоаните съм доволна.

Пробвай от серията Grape Energy. Серума ми хареса, макар ме вече съм на друга козметика за лице.

https://www.cosmeticsbulgaria.com/brand/bilka/grape-energy-hyaluron/

На Билка ползвам и ми харесва много една емулсия от серията Аква Натура за тяло.

# 302
  • Мнения: X
На Билка имам гела за лице с пъпеш и краставица. Много ми харесва, а винаги съм купувала доста по скъпи . С нормална кожа съм по скоро, но проблемна. Бях пробвала и душ гела, отново с пъпеш и краставица, също много приятен.

# 303
  • Мнения: 1 365
На Билка не съм ползвала нищо, но преди време бях гледала съставите на крема с мавруд и този с бяло грозде, и ми направи впечатление, че бяха съвсем прилични, даже хубави. Набелязала съм ги като дрогерийна опция, за когато си преценя зле финансите.

# 304
  • Мнения: X
Аз търся хидратиращо кремче, за мазна кожа склонна към запушване на порите и появяване на черни точки. Имам Елитис , Дм, Лили в обсега, но и да поръчам нещо не е фатално. Ще съм благодарна за препоръки.

# 305
  • Мнения: 861
Искам да похваля ето този тониран крем, от който не очаквах нещо кой знае какво, но се оказа много хубав. Няма нужда от хидратиране преди него с друг дневен крем, ако кожата няма някакви съществени недостатъци, идеално замества фон дьо тен.  Аз търсех нещо леко, което да не е като маска, а просто да придава някакъв завършен вид на лицето. На всичкото отгоре и улучих точно цвета си в момента, нещо, което никога не ми се е случвало досега. Не жълтее, не розовее, не оранжавее, а си е точно някакъв  скин бежов цвят.

Докато бях на щанда си харесах и реших да пробвам прозрачна пудра.
Никога досега не съм ползвала такава, винаги е с някакъв цвят. Няма такъв кадифен завършек.... В комбинация с въпросния тониран крем стои страхотно. За 15 лв общо си реших проблема за месеци напред, докато съм с този цвят на лицето.

А може ли да попитам с каква кожа сте? Интересувам се от тониращия крем, пудрата я имам и аз съм доволна от нея.
Честно казано не мога много да си я определя. Не е суха със сигурност, но и не е чак мазна. По някое време лъсвам с този крем, слагам пак от прозрачната пудра и изкарвам деня.

# 306
  • Мнения: 10 982
Аз търся хидратиращо кремче, за мазна кожа склонна към запушване на порите и появяване на черни точки. Имам Елитис , Дм, Лили в обсега, но и да поръчам нещо не е фатално. Ще съм благодарна за препоръки.

Виж крема и серума от зелената серия на Биотен.

# 307
  • Мнения: 5 593
Не си спомням да е коментиран Maxfactor facefinity 3in1. Видях, че в момента е намален в Лили.

Аз съм го коментирала. Много ми харесва, но мисля че има разлика във формулата между цветовете. Имам два номера от него и единия ми харесва повече от другия. С по-светлия ми стои по-пудрено, като че ли не е толкова покривен и ми се омазнява по-бързо кожата. По-тъмния ми цвят е перфектен, веднъж се наложи да стоя почти 24 часа с него и въобще не ми се беше омазнила кожата. За съжаление ми идва тъмен и затова взех по-светлия, но бях леко разочарована и сега ги смесвам. Вчера в магазина обаче видях, че е с нова опаковка и се моля да не са му сменили формулата както на Калърстей.
Днес минах през Лили и пробвах моя номер 50 от старата и новата версия един до друг. Имам чувството, че има разлика - новият сякаш е малко по-жълтеникав от стария и по-малко покривен. А аз съм с розов подтон. Ще мина пак да тествам и май ще си взема старата версия, пък като го изчерпят, ще му мисля.

# 308
  • Мнения: 1 306
Дами, виждам, че Билка се харесва на някои от вас. Питам кое от кремчетата за лице би понесло добре на мазна кожа?
Искам да ги провбвам, защото от шампоаните съм доволна.
Аз съм със смесена кожа, за лятото слагам това
Зимата, този

# 309
  • Мнения: 410
Искам да похваля ето този тониран крем, от който не очаквах нещо кой знае какво, но се оказа много хубав. Няма нужда от хидратиране преди него с друг дневен крем, ако кожата няма някакви съществени недостатъци, идеално замества фон дьо тен.  Аз търсех нещо леко, което да не е като маска, а просто да придава някакъв завършен вид на лицето. На всичкото отгоре и улучих точно цвета си в момента, нещо, което никога не ми се е случвало досега. Не жълтее, не розовее, не оранжавее, а си е точно някакъв  скин бежов цвят.

Докато бях на щанда си харесах и реших да пробвам прозрачна пудра.
Никога досега не съм ползвала такава, винаги е с някакъв цвят. Няма такъв кадифен завършек.... В комбинация с въпросния тониран крем стои страхотно. За 15 лв общо си реших проблема за месеци напред, докато съм с този цвят на лицето.

А може ли да попитам с каква кожа сте? Интересувам се от тониращия крем, пудрата я имам и аз съм доволна от нея.
Честно казано не мога много да си я определя. Не е суха със сигурност, но и не е чак мазна. По някое време лъсвам с този крем, слагам пак от прозрачната пудра и изкарвам деня.

Според мен не става за мазна кожа. Може би за смесена и суха..

# 310
  • Мнения: X
Не си спомням да е коментиран Maxfactor facefinity 3in1. Видях, че в момента е намален в Лили.

Аз съм го коментирала. Много ми харесва, но мисля че има разлика във формулата между цветовете. Имам два номера от него и единия ми харесва повече от другия. С по-светлия ми стои по-пудрено, като че ли не е толкова покривен и ми се омазнява по-бързо кожата. По-тъмния ми цвят е перфектен, веднъж се наложи да стоя почти 24 часа с него и въобще не ми се беше омазнила кожата. За съжаление ми идва тъмен и затова взех по-светлия, но бях леко разочарована и сега ги смесвам. Вчера в магазина обаче видях, че е с нова опаковка и се моля да не са му сменили формулата както на Калърстей.
Днес минах през Лили и пробвах моя номер 50 от старата и новата версия един до друг. Имам чувството, че има разлика - новият сякаш е малко по-жълтеникав от стария и по-малко покривен. А аз съм с розов подтон. Ще мина пак да тествам и май ще си взема старата версия, пък като го изчерпят, ще му мисля.

Моите два цвята са 40 и 50 от старата серия. 50 ми е много тъмен и оранжев, но ми е по-покривен и с по-добър завършек от 40. А 40 го поръчах на сляпо от Notino. Би трябвало там да има наличности от старата версия.

# 311
  • Мнения: 5 593
Моите два цвята са 40 и 50 от старата серия. 50 ми е много тъмен и оранжев, но ми е по-покривен и с по-добър завършек от 40. А 40 го поръчах на сляпо от Notino. Би трябвало там да има наличности от старата версия.
В Лили също ги има, и са намалени и те. Ще си взема поне още един, защото МФ по принцип имат славата, че обичат да променят формули на успешни продукти.

# 312
  • Мнения: 6 536
Днес тествах на Мейбълин едно червило, тип молив. Търся си дълготрайно и май ми допадна. По описание не е дадено да е дълготрайно, по-скоро е описано като "матово", но пък името му е SuperStay.
Става дума за този модел:
http://miraonline.bg/index.php?route=product/product&product_id=5302
Доста време ми издръжа, хапвах с него, пих кафе и няколко часа след това все още стоеше. Цената е 10 лв., та може би си заслужава. Някой да има подобни впечателния? Не съм го купила, защото ми се искаше и други да пробвам.
П.с. напоследък на половината продукти липсват тестери...и дори и да искаш някой цвят да пробваш, няма как да стане.

Използвам случая да споделя, че съм доволна от двуфазната мицеларна вода на Нивея /около 10 лв. върви/, маха ми грим от раз. Сега обаче залагам за следващия месец-два на Гарниер /с аграновото масло/. Скоро май я обсъждахте в темата и видях доста положитлени мнения, а в ДМ в момента е 6 лв. и малко.

За проблемна кожа съм използвала на Биотен с дюля. Не ми е запушвало пори, което за мен е много, много важно.

# 313
  • русе
  • Мнения: 413
Здравейте на всички знам,че кремовете за ръце са обсъждани безброй мн пъти,но на мен никой не ми помага,затова дайте съвет за някой наистина добър.Последно купих този е от него ръцете ми станаха още по зле сухи,напукани направо се лющат.Единственото което е че искам да не оставя мазен филм по ръцете.

# 314
  • Мнения: 4 494
Аз ползвам тези:





Работя с хартия, попиват бързо и няма мазен филм.

Общи условия

Активация на акаунт