Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 711
  • 770
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 916
Някой беше писал за крем SOS за особено тежък случай. Не помня в тази тема ли. SOS,  но на коя марка? И мен ме интересува. Моля, който писа или помни, да сподели.

# 316
  • София
  • Мнения: 10 582
На Лили кремчетата за ръце в едни тубички и са около 2 лв.
Аз съм със студова алергия, така добре не ми действат кремовете и за 20 лв, както този.

# 317
  • София
  • Мнения: 986
Доволна съм от този крем, попи бързо и с приятен аромат.

# 318
  • Мнения: 218
Много яки мигли ми прави
За разлика от Маскара Мед, която нищо не направи с миглите ми.

# 319
  • Мнения: 15 314
За спиралата: наистина е много индивидуално. При мен тази показаната не върши почти нищо, за разлика от зелената и оранжевата на ГР. Те са ми фаворити сред спиралите на марката.

# 320
  • Мнения: 218
Аз винаги съм ползвала по-скъпички и това е първата на ГР и ефекта ми хареса, значи напълно нормално другите да ми харесат повече  Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 385
От Маскара мед и аз не съм доволна, нито дава обем, ниво извива. Същата никаква работа върши и Мейбълин Снапскара, като освен това и ми слепваше миглите. Но последната на Мейбълин, която взех, много ми харесва - една зелена с розово - Great lash, май е доста стар модел, но приятелка ми я похвали - само с едно нанасяне ми изви много добре и не слепва.

# 322
  • Мнения: 24 332
Някой беше писал за крем SOS за особено тежък случай. Не помня в тази тема ли. SOS,  но на коя марка? И мен ме интересува. Моля, който писа или помни, да сподели.
Лидл Hands Plus1

# 323
  • Мнения: 2 156
Това съм ползвала за напукани ръце и съм доволна, като съм купувала от Лили
https://sopharmacy.bg/glysolid-glicerinov-krem-za-race-80ml.html
Подобен в голяма разфасовка
https://remedium.bg/product/3469/glysolid-intenziven-glitserinov … ozha-h250-ml.html

# 324
  • Мнения: 5 916
Глизолид е хубав, но за вечер,преди лягане. Мазен е.

# 325
  • Мнения: 1 370
Някой беше писал за крем SOS за особено тежък случай. Не помня в тази тема ли. SOS,  но на коя марка? И мен ме интересува. Моля, който писа или помни, да сподели.
Bioten също имат крем за ръце с SOS в името - в розова опаковка.

# 326
  • Мнения: 5 916
Благодаря, Биотен беше.

# 327
  • русе
  • Мнения: 414
Някой беше писал за крем SOS за особено тежък случай. Не помня в тази тема ли. SOS,  но на коя марка? И мен ме интересува. Моля, който писа или помни, да сподели.
Bioten също имат крем за ръце с SOS в името - в розова опаковка.
Да и двата съм ги ползвала,като Лидлския е направо вазелин.И на сутринта не е попил но файда от него не видях.

# 328
  • Мнения: 5 916
Добре, Лидлският не става, а другият?

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Относно кремовете за ръце - на Yoghurt of Bulgaria с роза? На мен любим ми е крема с коноп на Боди Шоп, но не е за тази тема. Буквално ми заглажда кожата и запълва. Единственият който повторих и ще подновя като свърши. От бюджетните на Лавена със смрадлика.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 05:59 от iv4enceto_91

Общи условия

Активация на акаунт