Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 74 573
  • 770
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е това червило? Няма тестери, а харесах цвят 100 и 110. Покривно ли е, изсушава ли устните, цвета на опаковката отговаря ли на реалният?

Също така, дали сте ползвали топ лак на ревлон quick dry? Търся си хубав топ лак и прочетох добри отзиви за този, но ми се иска да чуя и мнение на някой от форума. 💅🍀🍀

# 346
  • Мнения: 1 130
Някой беше писал за крем SOS за особено тежък случай. Не помня в тази тема ли. SOS,  но на коя марка? И мен ме интересува. Моля, който писа или помни, да сподели.
Bioten също имат крем за ръце с SOS в името - в розова опаковка.
Да и двата съм ги ползвала,като Лидлския е направо вазелин.И на сутринта не е попил но файда от него не видях.

Е как не попива... При мен нищо не е останало на сутринта. И съм много доволна.

# 347
  • Мнения: 171
То работата е веднага да попива. Бях взела един на Cien luxury нещо такова се водеше, бяла опаковка със златисто, попива веднага. Което е страшно удобно за навън, само такива кремове за ръце държа в дамската чанта. В момента в чантата държа един купен от Douglas за 4лв, който също ми попива веднага. Толкова кремове съм измазала през годините, не е истина, но досега на една марка тотално не съм се спряла. Взимам различни за проба,
който не попива бързо ползвам вечер. Зимата като стане много напечено положението ползвам емолиентен крем Липобаза.

# 348
  • Мнения: 545


Този е разкошен. Може и една идея по-бавно да попива, но не е нещо фрапантно по спомен.

SOS кремът на Bioten също е страхотен, не прилича на маз, като останалите, които съм пробвала.

Имат и един със светло-синя капачка, Xpress absorb. Той наистина попива веднага, но изобщо не е за много сухи ръце. Само през лятото го ползвам, когато съм навън, а вкъщи допълвам грижата с по-богат.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 15:39 от Flo Ann

# 349
  • Мнения: 6 004
И аз поддържам производителите на крем за ръце.Stuck Out Tongue Winking Eye Пробвала съм какво ли не. Мажа се едва ли не след всяко миене на ръце и за да не цапам хартия, например, само отгоре. Вечер целите.Държа във всяка стая по 1.
В момента имам Билка с грозде, Балеа с уреа и Велнеа Q10. Сякаш последният е най
добър от изброените.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 16:40 от W

# 350
  • Мнения: 1 306
Също така, дали сте ползвали топ лак на ревлон quick dry? Търся си хубав топ лак и прочетох добри отзиви за този, но ми се иска да чуя и мнение на някой от форума. 💅🍀🍀

Това е един от най-добрите топ лакове, които съм ползвала, а съм ползвала доста. Къде го има, защото не съм го виждала от много време по магазините?

# 351
  • Мнения: X
~Di~ Сега потърсих онлайн и видях, че в сайтовете, в които се в предлагал не е наличен. Явно е спрян в България, защото в амазон го има. Явно ще се поръчва от чужбина. Ще погледна все пак дали не е останала някоя бройка някъде

# 352
  • русе
  • Мнения: 414
W явно не съм само аз:)Ще си пробваме кремове други ще си правят пари и така Joy

# 353
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Освен този топ лак, да препоръчате друг, съхнещ бързо с хубав блясък?  Ползвах топ лака на есенс, но го развалиха и търся заместител.

# 354
  • Мнения: 1 374
Ползвали ли сте продукти за забавяне растежа на косъма и доволни ли сте? Има.ли някаква химична обосновка, на която работят или ефектът е по-скоро тип "плацебо"?
И за да не е спам, да похваля два продукта - Pantene Oil therapy и Strep депилаторния крем с арганово масло за лице и интимна зона.
Маслото разплита невероятно. Косата ми е на балеяж и след миене дължините направо стават на топки. Не омазнява и не утежнява косъма.
Депилаторният крем не свали всичко от първия път, но се справи да кажем на 95% процента. Най-важното - не отчитам дискомфорт, което ми е мн важно предвид зоната. Също така, химичният аромат е слаб - имам чувствителни очи и не пламнаха, а това ми е редовен номер.Доволна съм, ще видим на второ ползване как ще се справи.

# 355
  • Мнения: 410
Ползвали ли сте продукти за забавяне растежа на косъма и доволни ли сте? Има.ли някаква химична обосновка, на която работят или ефектът е по-скоро тип "плацебо"?
И за да не е спам, да похваля два продукта - Pantene Oil therapy и Strep депилаторния крем с арганово масло за лице и интимна зона.
Маслото разплита невероятно. Косата ми е на балеяж и след миене дължините направо стават на топки. Не омазнява и не утежнява косъма.
Депилаторният крем не свали всичко от първия път, но се справи да кажем на 95% процента. Най-важното - не отчитам дискомфорт, което ми е мн важно предвид зоната. Също така, химичният аромат е слаб - имам чувствителни очи и не пламнаха, а това ми е редовен номер.Доволна съм, ще видим на второ ползване как ще се справи.

Билка имат такъв крем за забавяне на растежа, но трябва да се ползва след кола маска или епилатор няма ефект при бръснене или депилатоар, ако ти израстват нови косъмчета примерно след 2 седмици може с крема да увеличиш времето на 3 седмици макс месец, зависи от самия косъм ако никне бавно ще има по - добър ефект, ако никне бързо може почти да няма ефект. Примерно на бикини зоната почти нямаше ефект, на краката имаше и то голям. Не знам ма какъв принцип работят, но косъма преди намазване трябва да е "изкоренен" а не просто отрязан тогава става забавянето.

# 356
  • Мнения: 3
Аз съм много доволна от бирения шампоан на Milva.

Най-големият ефект при мен беше сгъстяване на косата като това се забеляза след втория месец ползване.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 10:47 от Katerina Petrova

# 357
  • Мнения: 410
Ползвала съм почти всички шампоани на милва и бих казала, че са добри особенно при проблемен скалп, единствено този с катран ми миришеше ужасно и го ползвах само 1 път... преди време (4 години) косата в корените изобщо не се влиаеше добре от шампоани като глис/шаума/гарниер и други такива масово рекламирани та ползвах тези на милва или на тео... а косъма го миех с друг шампоан за блясък и мирис 😂... но това беше преди време, сега съм много доволна от един турски с чесън който майка ми купува, но не съм сигурна от къде точно.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 22:25 от Polly33

# 358
  • Мнения: 218
Да, на Милва са хубави. С копривата регулира себума и не се омазнява много косата, пак ще мина на него като мине есенния косопад...

# 359
  • Мнения: 15 356
Къде ги продават тия шампоани,въобще не съм ги виждала мисля.

Общи условия

Активация на акаунт