Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 74 452
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 413
Къде ги продават тия шампоани,въобще не съм ги виждала мисля.
В Лили и в кварталните магазинчета за козметика. Също и в Кауфланд.

# 361
  • Мнения: 410
В някои аптеки също ги продават.

# 362
  • Мнения: 24 476
И в Елитис ги има

# 363
  • Мнения: 440
+1 за шампоаните на Милва.
Ползвала съм хининовия и катранения. Катраненият ми мирише на борина, но бързо изветрява.

# 364
  • Мнения: 218
Къде ги продават тия шампоани,въобще не съм ги виждала мисля.
Аз си ги взимам от аптеките. Почти във всяка ги има...

# 365
  • Мнения: 1 329
Тези шампоани свалят ли боята много, имате ли впечатления ?

# 366
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз бих искала препоръка за избелващ крем за лице, както и да споделите как да предотвратя събирането на фдт по фините линии на лицето.

# 367
  • Мнения: 2 156
Като използваш база. Прозрачна е, гелообразна

# 368
  • Мнения: 568
Освен този топ лак, да препоръчате друг, съхнещ бързо с хубав блясък?  Ползвах топ лака на есенс, но го развалиха и търся заместител.
Много съм доволна от този:
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81UB-hOzOML._SL1500_.jpg

От поне 3 години само него ползвам...

# 369
  • Мнения: X
Използвай база, ако си със суха кожа , ползвай хидратираща , ако си с мазна , матираща. Консистенцията не е от значение, стига самата база да не е много исушаваща.

# 370
  • Мнения: 410
И запечатай с пудра след това.

# 371
  • София
  • Мнения: 3 951
Бягам от пудрата в момента, иначе все нея ползвах, кожата ми започна да не се влияе добре от нея и приключих с този финиш.

# 372
  • Мнения: 410
Каква пудра ползваш, с основа не би трябвало да запушва порите и да създава проблем. Аз ползвам прозрачна много финна и изобщо не се наслагва (но ако си със суха кожа наистина не е добре).

# 373
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз също ползвам фина прозрачна, но спрях, понеже кожата не може да диша, с разширени пори съм и реших да пробвам да си я спестявам. Пробвала съм основа за грим, но май не съм попаднала на моята, матираща ако препоръчате, от която сте доволни, ще пробвам пак.

# 374
  • Мнения: 410
Аз ползвам на катрийс и съм доволна prime and fine .. nyx имат също хубави матиращи основи, но една идея по - скъпи според мен (желираната не ми хареса особенно).  Пробвала съм основи на есенс но не съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт