Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 658
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 410
Следя ви от известно време .. За косопад освен шампоани и ампули помага и избягването на вързаната коса и да не се оставя да се омазни, също и измиването със студена вода като се приключи със миенето(и хладка става).. иначе съм доволна от маската на гарниер, косата ми беше много суха и се пооправи, чудя се много на храната на гарниер някой ползвал ли е двете да ми каже разлика ? Тази ми оставя косата под душа хлъзгава и много ми харесва от храната става ли така ?
Взех си измивен гел на микса срещу несъвършенства от лили беше намален на 5лв . преди това ползвах розовата пяна на нивея за чувствителна кожа и бях много доволна, но реших да пробвам гела обаче ми изсушава кожата и сега се чудя какъв крем да си взема. Можете ли да ми препоръчате дневен крем лек, не мазен, който да хидратира. 😊.

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 19:48 от Polly33

# 91
  • Мнения: X
Момичета, влизам с питанка за тройката захарни маски на Дева.
В момента съм с есфолиращата и умирам от сърбеж. И колкото повече изсъхва, толкова повече ме сърби.
Някой друг имал ли е такъв проблем? И дали се отнася за всички маски? Ако е така, направо да ги приотстъпвам, да не се мъча...

# 92
  • Мнения: 15 311
Самбо, аз ползвах оная с фурмите, заглаждаща, която се води, и мен ме пощипваше. Аз понеже я нанесох и на врат и деколте, ми тъй де, цялостно изглаждане да падне Joy и там особено много ме пощипваше, чак ми се прииска да я отмия в един момент, но удържах фронта. Около скулите и слепоочията също ми пощипваше, но по леко. Т. е. не навсякъде, но на отделни участъци си щипеше маската. После обаче като я отмих нямаше зачервяване, а ефекта беше супер - гладичка и чиста кожа, а нанасянето на следващите продукти беше удоволствие.

Пп В темата още едно момиче сподели, че и нея захарните маски я пощипвали, след като писах за тях и странното при мен пощипващо чувство.

# 93
  • Мнения: X
Джаста, благодаря, тъкмо с мисъл за тебе писах поста, сетих се, че си ги беше купила.
Значи няма да ги ползвам, няма да мога да удържа фронта аз още цели два пъти.

# 94
  • Deutschland
  • Мнения: 5 406
Взех си масло от жожоба на Евтерпа, с идеята да капвам в шампоан. Имам голо петно в косата от скапания косопад 😥, а това го дават уж за растеж на коса. Не искам да оплешивея 😲

# 95
  • Мнения: 1 713
Взех си масло от жожоба на Евтерпа, с идеята да капвам в шампоан. Имам голо петно в косата от скапания косопад 😥, а това го дават уж за растеж на коса. Не искам да оплешивея 😲
Вземи си масло от репей от Берьозка, а също и рициново мосло. Третирай директно скалпа.

# 96
  • Мнения: 2 024
Момичета, здравейте. Имам наследствени тъмни кръгове и от години се боря с тях. Сега поддържам околоочната зона с кремче на Клиник и съм много доволна, но ми де иска за открия и хубав коректор. Сменяла съм 4-5 вида, но все не е нещото, което да ме удовлетвори. Това ми е вариантът, за да ти прикрия тези дразнещи тъмни кръгове. Препоръчайте ми някакъв коректор, дори и да е по-скъп.

# 97
  • Мнения: 1 201
Взех си масло от жожоба на Евтерпа, с идеята да капвам в шампоан. Имам голо петно в косата от скапания косопад 😥, а това го дават уж за растеж на коса. Не искам да оплешивея 😲
Преди известно време страдах от ужасен косопад - буквално ми оставаха кичури коса в ръцете. Всичко е индивидуално, но единствените продукти, които ми помогнага и от които ми се появи нова коса бяха шампоан и масло за коса Тричуп.

# 98
  • Мнения: 522
Взех си масло от жожоба на Евтерпа, с идеята да капвам в шампоан. Имам голо петно в косата от скапания косопад 😥, а това го дават уж за растеж на коса. Не искам да оплешивея 😲

Първо маслата на Евтерпа, Ривана и Икаров са разредени. По-добре си вземи истинско масло. За косопад подходящи са рициново, бадемово и/или кокосово. Приемай цинк, магнезии, биотин. Само външно няма да се справиш с проблема. Може и да си провериш щитовидната жлеза

# 99
  • Мнения: 789
Момичета, влизам с питанка за тройката захарни маски на Дева.
В момента съм с есфолиращата и умирам от сърбеж. И колкото повече изсъхва, толкова повече ме сърби.
Някой друг имал ли е такъв проблем? И дали се отнася за всички маски? Ако е така, направо да ги приотстъпвам, да не се мъча...
Аз също ползвах една от трите захарни маски, но и мен много ме сърбеше и щипеше и я измих доста по-рано от указаното време, просто не можах да я изтърпя. Не помня коя от трите беше, взех ги всичките, но сега като стана така ме е страх да пробвам другите две!

# 100
  • Мнения: 3 974
Фрау,по твоя препоръка си взех ампулите на линеа био с хиалурон от магазин елитис,признавам имаше доста видове но косата ми е доста суха и ще пробвам тези,ще пиша по нататък отзиви...

# 101
  • Мнения: 2 442
Поли тази маска е с бензилов алкохол,който изсушава доста,по-добре си вземи от другите на Фруктис, Garnier Fructis Hair Food,уникални са,нямат никакви сулфати,силикони и т.п. боклуци,особено тая с папая мирише страхотно,идва ми да си хапна докато се мажа Grinning

# 102
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Момичета, здравейте. Имам наследствени тъмни кръгове и от години се боря с тях. Сега поддържам околоочната зона с кремче на Клиник и съм много доволна, но ми де иска за открия и хубав коректор. Сменяла съм 4-5 вида, но все не е нещото, което да ме удовлетвори. Това ми е вариантът, за да ти прикрия тези дразнещи тъмни кръгове. Препоръчайте ми някакъв коректор, дори и да е по-скъп.
Един от най-добрите коректори, които съм ползвала е  на Мейбълин  https://www.parfimo.bg/maybelline-instant-age-rewind-korektori-za-jeni/
Също на Мейкъп революшън, като този  е с по-добра покривност. Но, тъй като аз нямам толкова силно изразени тъмни кръгове, предпочитам първия.
За твоя проблем, обаче, втория вариант е по-добре
https://www.notino.bg/makeup-revolution/conceal-define-techen-korektor/

# 103
  • Мнения: 2 024
Много благодаря за препоръката, Adellle.

# 104
  • Мнения: 2 442
При мен няма шампоан, който да е ок и за скалпа, и за самата коса. Уви :Д
Деркос на Виши серията беше ок доста време, но ми омръзна. Сега редувам Dream long с един за пърхут без СЛС на Mades.
Пробвай серията Maui Moisture,но само шампоана и балсама,другите неща са с восъци,не,че е фатално,но ако си къдравелка,по-добре ги избягвай

Общи условия

Активация на акаунт