"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 437
  • 772
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 11
Здравейте, дами! Може да ви се стори глупаво това което ще питам, но точно тук и с вас исках да се допитам и да ми кажете вашето мнение. Така, имам от доста време нередовен цикъл, всеки път идва неочаквано защото нямам признаци преди цикъл и не идва на датата на която трябва, с мъжа ми правихме секс точно последния ден от цикъла то вече нямаше и кървене почти само леко зацапване и той свърши в мен, имам цикъл от продължителност 5 дни, понеже него го нямаше правихме пак секс и пак свърши в мен точно деня след овулацията и два дни по късно пак го правихме и той свърши, и пак почнахме да го правим без да се бършем и пак свърши в мен, тоест последния ден от цикъл и после 1 ден алед овулация и после 3 ден след овулацията пак, бях в овулация на 22,09. А преди това пак е свършвал мен но не толкова често.
Много ще се радвам за вашето мнение според вас дали има шанс 😍😍, защото ние го искаме!

# 481
  • Мнения: 890
Един кръвен тест ще отговори на въпроса ти. Или си или не си?

# 482
  • Мнения: 4 518
А как разбра, че тогава е била овулацията. 14 дни след нея тестът ще покаже.
Сега не си бременна със сигурност. След 11 дни може и да си.

# 483
  • Мнения: 3 735
Първо-научи какво е цикъл ,и какво е менструация.Цикъла ти не е 5 дни.Това се нарича менструация.Цикъла е периода между две кръвотечения или менструации.
Второ-щом цикъла ти е нередовен е редно да посетиш добър АГ,да ти се направят необходимите изследвания и да ти се назначи адекватно лечение (при нужда).
Трето-как я изчисли тази овулация,при положение,че цикъла ти е нередовен?
Четвърто-запознай се ,точно как и колко време отнема оплождането на яйцеклетка,защото 3 дни след овулация бременност няма.

# 484
  • Мнения: 83
Здравейте. Правим опити за 2ро дете Simple Smile минаха 4 дни от половия акт (беше по време на овулация)  усещам гърдите си напрегнати... очаквам МЦ след около 12 дни, а нямам търпение да разбера дали е станало ✌😁  Също така имам болка на моменти в левата долна част на корема, какво ще ме посъветвате. Знам, че трябва да знам след като съм била бременна вече 1 път, но тогава изобщо нямах такива симптоми 🤔

# 485
  • Мнения: 8 078
...миналия месец ми доиде на 24 до30 ов беше 9 до15 трябва да ми идва сега на27...
Кога е била овулацията? Че както пишеш е била 6 дни - абсурд! Колко дни ти е цикъла?
От 24ти до 27ми са 34 дни. Ако е толкова, овулацията би могла да е на 15ти, но симптоми за бременност толкова рано е невъзможно. При овулация на 9ти очакваната менструация би била на 23ти (цикъл 29-30дни) т.е. време е за тест.

# 486
  • Мнения: 3 735
Няма как да имаш симптоми,просто защото 3-4 дни след акта бременност все още няма.

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 12:25 от Не се сърди, човече

# 487
  • Мнения: 5 468
Здравейте, дами! Може да ви се стори глупаво това което ще питам, но точно тук и с вас исках да се допитам и да ми кажете вашето мнение. Така, имам от доста време нередовен цикъл, всеки път идва неочаквано защото нямам признаци преди цикъл и не идва на датата на която трябва, с мъжа ми правихме секс точно последния ден от цикъла то вече нямаше и кървене почти само леко зацапване и той свърши в мен, имам цикъл от продължителност 5 дни, понеже него го нямаше правихме пак секс и пак свърши в мен точно деня след овулацията и два дни по късно пак го правихме и той свърши, и пак почнахме да го правим без да се бършем и пак свърши в мен, тоест последния ден от цикъл и после 1 ден алед овулация и после 3 ден след овулацията пак, бях в овулация на 22,09. А преди това пак е свършвал мен но не толкова често.
Много ще се радвам за вашето мнение според вас дали има шанс 😍😍, защото ние го искаме!

На никого не са нужни такива подробности, тук не е форум за тийнейджъри. По това, което си написала, нищо не се разбира. Ако искаш адекватно мнение, напиши дата на последна менструация и каква е продължителността на цикъла ти последните няколко месеца. Така ще можем да те ориентираме кога горе долу настъпва овулацията при теб.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
мерси Wink пожелавам го на всеки
А дали имаш снимка на този категорично отрицателен тест ?
имам няколко снимки на всички отрицателни теста

можеш ли да ги качиш ?

# 489
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Искам да попитам при биохимична бременност цикълът навреме ли настъпва или закъснява, както и кръвотечението по-засилено ли е? Предварително благодаря!

# 490
  • Мнения: 17
Здравейте, отново момичета да се запиша след тъпия ми въпрос за теста за овулация дали може или неможе да отчете, явно може 4 дни положителни тестове за овулация и 2 теста преди това бяха 1 отрицателен и един положителен, като положителния ме съмняваше, защото след 10 мин се ппяви втора бледа.. Днес направих тест и положителен резултат още от 2рата секунда хаха.. Благодаря ви все пак за съветите

# 491
  • Мнения: 2 515
Здравейте, отново момичета да се запиша след тъпия ми въпрос за теста за овулация дали може или неможе да отчете, явно може 4 дни положителни тестове за овулация и 2 теста преди това бяха 1 отрицателен и един положителен, като положителния ме съмняваше, защото след 10 мин се ппяви втора бледа.. Днес направих тест и положителен резултат още от 2рата секунда хаха.. Благодаря ви все пак за съветите
Тестът за овулация е положителен, когато тестовата е наситена, колкото контролната, че и повече.
А за бременност правила ли си тест?

# 492
  • София
  • Мнения: 11 489
Да, и положителен тест за овулация не значи, че сте бременна.
Иначе честито, аз доколкоро разбирам и нормален тест е правила. За бременност имам предвид.

# 493
  • Мнения: 17
Да, туко що си правих тест за бременност.. А на овулационни бяха наситени две черти..

# 494
  • София
  • Мнения: 11 489
Те са наситени и преди овулация, така че не може да се приеме, че положителен тест за овулация непременно означава бременност. Това се опитвам да обясня.

Общи условия

Активация на акаунт