"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 374
  • 772
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 346
Да при 1 ден закъснение нормално ли е да имам 37 градуса темп. Знам че не е по темата,обаче ми е интересно БТ седи ли високо преди идване на менструацията

# 136
  • Мнения: 562
Да при 1 ден закъснение нормално ли е да имам 37 градуса темп. Знам че не е по темата,обаче ми е интересно БТ седи ли високо преди идване на менструацията
БТ пада преди идване на цикъла. Задържи ли се висока означава, че може да има бременност

# 137
  • Мнения: 346
Да при 1 ден закъснение нормално ли е да имам 37 градуса темп. Знам че не е по темата,обаче ми е интересно БТ седи ли високо преди идване на менструацията
БТ пада преди идване на цикъла. Задържи ли се висока означава, че може да има бременност
Понеже я меря от 5 дена в началото беше 36,2 после се покачи на 36,5 после 2 дена седя 36,8 и днес 37 и ми стана много странно защо се покачва така

# 138
  • Italia
  • Мнения: 705


Здравейте. Как ви се струва този тест?

# 139
  • Варна
  • Мнения: 780

Понеже я меря от 5 дена в началото беше 36,2 после се покачи на 36,5 после 2 дена седя 36,8 и днес 37 и ми стана много странно защо се покачва така

Къде мериш? Странна е амплитудата...
На 1 ден закъснение можеш да направиш и тест.


E_len, според мен си сложила повечко урина. Пробвай с нов.

# 140
  • София
  • Мнения: 10 642


Здравейте. Как ви се струва този тест?
Изсъхнал и отрицателен

# 141
  • Мнения: 5 468
Скрит текст:
Да при 1 ден закъснение нормално ли е да имам 37 градуса темп. Знам че не е по темата,обаче ми е интересно БТ седи ли високо преди идване на менструацията
БТ пада преди идване на цикъла. Задържи ли се висока означава, че може да има бременност
Понеже я меря от 5 дена в началото беше 36,2 после се покачи на 36,5 после 2 дена седя 36,8 и днес 37 и ми стана много странно защо се покачва така

Или си бременна, или се разболяваш. Направи тест.

# 142
  • Мнения: 346
Скрит текст:
Да при 1 ден закъснение нормално ли е да имам 37 градуса темп. Знам че не е по темата,обаче ми е интересно БТ седи ли високо преди идване на менструацията
БТ пада преди идване на цикъла. Задържи ли се висока означава, че може да има бременност
Понеже я меря от 5 дена в началото беше 36,2 после се покачи на 36,5 после 2 дена седя 36,8 и днес 37 и ми стана много странно защо се покачва така

Или си бременна, или се разболяваш. Направи тест.
Направих излезна 2ра бледа черта още на първата минута , обаче не трепнах тъй като миналия месец минах през биохимична и просто ако не ми дойде до 2,3 дни ще пусна чхг да видя , но за темп ми е интересно и съм с късна О този месец

# 143
  • Мнения: 56

момичета какво мислите, след химическа бременност предния месец, дали е възможно това което виждам???

# 144
  • Мнения: 346

момичета какво мислите, след химическа бременност предния месец, дали е възможно това което виждам???
миличка и аз съм сега в същата дилема , вчера бледа черта миналия месец химическа , не ми се вярва надявам се да са ни положителни ако не дойде до края на месеца пускай чхг и аз така ще направя , и си вземи шуърчек,че за престо не се говорят добри неща

# 145
  • Варна
  • Мнения: 780
Meldim, може да е било имплантационен спад. Стискаме палци! Simple Smile

didi0022, положителен е теста, едва ли засича стари нива на ЧХГ от предния месец. Simple Smile

До двете - Защо не пуснете ЧХГ сега и след 2 дена пак, за да видите дали расте?

# 146
  • Мнения: 5 468
Meldim, Didi0022, и на двете тестовете ви са положителни. Няма как да засичат ЧХГ от биохимичните бременности, защото при тях, ЧХГ спада още около дните, когато дойде менструацията. Не виждам смисъл от кръвни тестове. Изчакайте 10-15 дни закъснение и на преглед.

Meldim, съвсем нормално е температурата да се покачи още малко по време на бременност. Също така, както са ти написали, по време на имплантацията, може да спадне малко. Няма значение вече, щом имаш + тест.

# 147
  • Мнения: 346
Meldim, Didi0022, и на двете тестовете ви са положителни. Няма как да засичат ЧХГ от биохимичните бременности, защото при тях, ЧХГ спада още около дните, когато дойде менструацията. Не виждам смисъл от кръвни тестове. Изчакайте 10-15 дни закъснение и на преглед.

Meldim, съвсем нормално е температурата да се покачи още малко по време на бременност. Също така, както са ти написали, по време на имплантацията, може да спадне малко. Няма значение вече, щом имаш + тест.
благодаря за отговора , знам да просто не искам да се разочаровам както предния път защото беше съвсем скоро и доста тежко ми беше за това реших да изчакам иначе и миналия беше положителен както и кръвния но уви пък дано този път се задържи

# 148
  • Мнения: 69
Здравейте, знам че темата не е за тук, но тъй като няколко пъти за това какво се случва с мен се надявам отново за съвет. Вчера ми правиха абразио заряди задържан абарт. След процедурата и днес до обяд всичко беше наред. Следобяд обаче започнаха болки, силни. Коремът ми къркори и тогава най се усеща болката. Направо не мога да се изправя. Имам съмнения че може да съм застинала тъй като ме приболяват и бъбреците и яйчници. Нямам температура. Не знам нормално ли е. Не ми се ще да вдигам пара и да търча за глупости до болницата. Четох че може да е от прибиране на матката но могло и да има някъква задържа кръв,абе куп неща изчетох за 30 мин. Моля ви за съвет.

# 149
  • Мнения: 56
Здравейте, знам че темата не е за тук, но тъй като няколко пъти за това какво се случва с мен се надявам отново за съвет. Вчера ми правиха абразио заряди задържан абарт. След процедурата и днес до обяд всичко беше наред. Следобяд обаче започнаха болки, силни. Коремът ми къркори и тогава най се усеща болката. Направо не мога да се изправя. Имам съмнения че може да съм застинала тъй като ме приболяват и бъбреците и яйчници. Нямам температура. Не знам нормално ли е. Не ми се ще да вдигам пара и да търча за глупости до болницата. Четох че може да е от прибиране на матката но могло и да има някъква задържа кръв,абе куп неща изчетох за 30 мин. Моля ви за съвет.
Не си стой вкъщи, отивй да те прегледат или в спешната..това не е шега..

Общи условия

Активация на акаунт