"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 355
  • 772
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 69
Сега се появи и кървене. Ярко е. Чакам мъж ми си дойде и отиваме.

# 151
  • Мнения: 346
Сега се появи и кървене. Ярко е. Чакам мъж ми си дойде и отиваме.
йоли не чакай а отивай директно защото може да е много опасно

# 152
  • Мнения: 69
Отивам. След малко тръгвам.

# 153
  • Мнения: 346
Отивам. След малко тръгвам.
Пиши да кажеш какво е станало стискам палци всичко да е наред

# 154
  • Мнения: 69
Туко що се прибрах. Оказа се че са махнали само ембриома, не са правили кюретаж. Тоест сега съм в цикъл. Спазми, болки, докато матката сама не изхвърли лигавицата. В понеделник пак съм на преглед. Ако знаех, че не ми е чистена лигавица нямаше и да се разкарвам.

# 155
  • Мнения: 346
Йоли важно е да знаеш какво става аз с биохимичната миналия месец , така страшни болки всичко беше пълен ужас не можех да ходя от болка и накрая ме облекчи щом изхвърли лигавицата

# 156
  • Мнения: 562
Туко що се прибрах. Оказа се че са махнали само ембриома, не са правили кюретаж. Тоест сега съм в цикъл. Спазми, болки, докато матката сама не изхвърли лигавицата. В понеделник пак съм на преглед. Ако знаех, че не ми е чистена лигавица нямаше и да се разкарвам.

Ей, много се ядосвам на такива лекари. Ние да не сме машини, на конвейр да ни карат. Като правиш нещо, каквото и да е на един човек , ами обясни му какво се случва, кажи му какво може да очаква, не да седи и да се чуди дали не умира. Ужас. Разбирам те, че много си се надявала на този доктор и на екипа му и не мисли ,че подлагам авторитета и възможностите му на въпрос, но търси и друго мнение за нататък. Колкото и да е светило , на първо място е човек и допуска грешки, а съм забелязала, че колкото по-величав е доктора, толкова по-изморени и повече грешки с времето допускат. По нататък едно , второ мнение няма да ти навреди. Явно сега просто е "пропуснал да ти каже" какво се случва с теб, което за мен е абсолютна грешка. То човек може да се побърка от незнание.

# 157
  • Мнения: 2 515
Йоли, във форума има подходяща тема, можеш да се насочиш, ако желаеш. https://m.bg-mamma.com/?topic=1134078
Мен ме интересува защо не са изчистили всичко? Заповядай в другата тема, за да не стряскаме бъдещите бременни тук. Ако желаеш, може да разкажеш.
Стискам ти палци всичко да е наред о следващия път да стигнеш до финал със здраво бебче.

# 158
  • Мнения: 346
Момичета имам странен въпрос който просто търся отговор а такъв няма , с приятеля ми се опитахме да правим секс естествено предвит обстоятелствата които може да са много по-леко обаче той просто спря защото толкова бях тясна и от вътре като чели ми е подуто , не мога да го обясня се едно има някаква преграда , някой случвало ли му се е в ранна бременност евентуално. Имате ли идея от какво може да е. Той ми казва че до сега не ме е чувствал така

# 159
  • Мнения: 6 299
Чела съм че при бременност от високите нива на прогестерона може да се получи такова подуване. Има повишено кръвоснабдяване в малкия таз и затова. Аз не мисля че е нещо притеснително, но ти  се консултирай и с док. за да си спокойна  Peace

# 160
  • Мнения: 137
Здравейте мамита в 4-5г с съм и днес на обяд прокървях обилно и се изслплаших много , веднага отидох на лекър и ми казаха , че сакчето е пораснало точно толкова , колкото трябва , но трябва да вляза в болница задължително за задържане...Е влязох и докторката при преглеждане на ехограф ми каза , че имам отлепване 8мм и , че съм избързала много с втория опит тъй като не съм изчакала 6 месеца а аз точно на 6 направихме опита...предишния ми аборт беше на 1ви Март тази година...беше спряло  кървеното , но видях , че сега имам пак много малко и някакви бодежи ниско долу...Много съм притеснена много искам да го задържа незнам какво ще стане😣 тъй като още няма и ембрион..Някой имал ли е такива проблеми и знае ли нещо ? 😔

# 161
  • Мнения: 346
Изтръпвали ли са ви краката по време на ранна бременност днес ми се случи не можех да се държа на тях такова нещо не бях изпитвала ? Някой знае ли имал ли е опит с такова нещо

# 162
  • Мнения: X
Надявам се не е глупав въпроса ми ама бихте ли ми казали главните въпроси които е добре да задам на първия си преглед при гинеколожката  ?

# 163
  • Мнения: 4 518
Здравейте мамита в 4-5г с съм и днес на обяд прокървях обилно и се изслплаших много , веднага отидох на лекър и ми казаха , че сакчето е пораснало точно толкова , колкото трябва , но трябва да вляза в болница задължително за задържане...Е влязох и докторката при преглеждане на ехограф ми каза , че имам отлепване 8мм и , че съм избързала много с втория опит тъй като не съм изчакала 6 месеца а аз точно на 6 направихме опита...предишния ми аборт беше на 1ви Март тази година...беше спряло  кървеното , но видях , че сега имам пак много малко и някакви бодежи ниско долу...Много съм притеснена много искам да го задържа незнам какво ще стане😣 тъй като още няма и ембрион..Някой имал ли е такива проблеми и знае ли нещо ? 😔
Мила, лежи и прави каквото ти кажат. Тук никой не може да ти каже нищо. Имаш шанс да го задържиш и в никакъв случай не се обвинявай, че не си била изчакала. Изчакала си достатъчно и не е заради това. Лежи, почивай и релаксирай колкото можеш. Стискам палци.

# 164
  • Мнения: 56
Здравйте момичета, много ми е притеснено дали ще се задържи този път бремеността и да не се получи нещо лошо, и днес си направих тест пак беше +..но не знам..искам всеки ден да ди правя тестове ..а мисля че за лекар ми е още рано на 2ден закъснение съм..вие какво мислите

Общи условия

Активация на акаунт