"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 376
  • 772
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Рано ти е. Няма никакъв смисъл да си правиш тестове всеки ден.

# 166
  • София
  • Мнения: 11 484
Не прави повече тестове. Изчакай си 10 - 15 дни закъснение и на преглед. И се успокой.

# 167
  • Мнения: 137
Здравйте момичета, много ми е притеснено дали ще се задържи този път бремеността и да не се получи нещо лошо, и днес си направих тест пак беше +..но не знам..искам всеки ден да ди правя тестове ..а мисля че за лекар ми е още рано на 2ден закъснение съм..вие какво мислите

Според мен си бременна

# 168
  • Мнения: 2 515
Тя знае, че е бременна. Теразнията са ѝ други.
Диди, изчакай за преглед, както са ти казали по-горе и отпусни тази душичка. Всичко ще е наред, само премахни черните мисли. Ще ти стискам палци 💕

# 169
  • Мнения: 56
Тя знае, че е бременна. Теразнията са ѝ други.
Диди, изчакай за преглед, както са ти казали по-горе и отпусни тази душичка. Всичко ще е наред, само премахни черните мисли. Ще ти стискам палци 💕
Благодаря много, опитвам се и сз..даже утре ми предстои моминско парти а следващата седмица и сватба..

# 170
  • Мнения: 2 515
Има върху какво да се съсредоточиш. Да си прекараш страхотно. Виж как хубаво са ти се наредили нещата - сватба, бебе 🚼като по учебник. 😊😊😊

# 171
  • Мнения: 56
Има върху какво да се съсредоточиш. Да си прекараш страхотно. Виж как хубаво са ти се наредили нещата - сватба, бебе 🚼като по учебник. 😊😊😊
Да, дано всичко е наред..стискайте палци

# 172
  • Мнения: 346
Има върху какво да се съсредоточиш. Да си прекараш страхотно. Виж как хубаво са ти се наредили нещата - сватба, бебе 🚼като по учебник. 😊😊😊
Да, дано всичко е наред..стискайте палци
Здравей диди взех и аз тест на престо днес понеже само такъв имаше и той ми излезна отрицателен , миналия ден шуъра ми излезна с бледа черта ,но цикъл няма още и темп е 36.9/37 градуса май аз ще съм пас и този месец стискам палци за теб и много се радвам и знай че всичко ще бъде наред

# 173
  • Мнения: 60
При нас този месец май ще се окаже неуспешен. Тази вечер след малка нужда ми зацапа кафеникаво на хартията и имам типичните менструални болки и болки в кръста, та най-вероятно тази нощ ще ми идва. По принцип очаквах на 2-ри Септември, но цикъла ми като цяло е към 35 дни и днес е 34 ден. Според изчисления като извадя 2 седмици за да си сметна овулацията, е била някъде на 17-18 Август, поправете ме ако не изчислявам правилно Thinking. От 18 до 24 не успяхме да правим опити, може би сме я изпуснали на косъм. Все пак не съм толкова разочарована, първи месец опити ни е. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 112
Абе и аз мислех, че сме изтървали моята пък то какво стана 😃 По добре изчакай, а пък ние ще стискаме палци...

# 175
  • Мнения: 56
Скрит текст:
При нас този месец май ще се окаже неуспешен. Тази вечер след малка нужда ми зацапа кафеникаво на хартията и имам типичните менструални болки и болки в кръста, та най-вероятно тази нощ ще ми идва. По принцип очаквах на 2-ри Септември, но цикъла ми като цяло е към 35 дни и днес е 34 ден. Според изчисления като извадя 2 седмици за да си сметна овулацията, е била някъде на 17-18 Август, поправете ме ако не изчислявам правилно Thinking. От 18 до 24 не успяхме да правим опити, може би сме я изпуснали на косъм. Все пак не съм толкова разочарована, първи месец опити ни е. Simple Smile
на мен миналия месец кто ми се появи такова зацапване ходих на лекар и той ми изосиа дуфастон по 2 на ден и фолиева киселина ..явно за задържане..сестра ми и тя имаше кафяво зацапване като беше бременна и даже кежеше в болница..мисля че доста често се появява това..дано да не е сериозно и всичко дс е наред

Скрит текст:
Има върху какво да се съсредоточиш. Да си прекараш страхотно. Виж как хубаво са ти се наредили нещата - сватба, бебе 🚼като по учебник. 😊😊😊
Да, дано всичко е наред..стискайте палци
Здравей диди взех и аз тест на престо днес понеже само такъв имаше и той ми излезна отрицателен , миналия ден шуъра ми излезна с бледа черта ,но цикъл няма още и темп е 36.9/37 градуса май аз ще съм пас и този месец стискам палци за теб и много се радвам и знай че всичко ще бъде наред
Май на престо не ги бива много защото втората черта излиза след 2-3 минути..не знам странно ми е защото на шуър излиза веднага..

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 00:46 от AnMary

# 176
  • Мнения: 137
Здравейте пак аз все има някакви проблеми добре че сте вие да ме успокоявате.Лежа за задържане в болницата и ми бият инжекции нощ-па , папеверин ...обаче от снощи от едната от инжекциите много ме заболя и ми изтръпна мястото около боцкането и в момента се усеща .Дали е нормално?Питах сестрата каза няма страшно

# 177
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета. Днес след 14 дневно закъснение направих тест за бременност, на който се появи втора бледа черта след посоченото време за отчитане. Не знам какво да правя.. Страх ме е да се зарадвам, защото знам какво е, ако се окаже лъжа...

# 178
  • Мнения: 4 518
Здравейте, момичета. Днес след 14 дневно закъснение направих тест за бременност, на който се появи втора бледа черта след посоченото време за отчитане. Не знам какво да правя.. Страх ме е да се зарадвам, защото знам какво е, ако се окаже лъжа...
Отиди на лекар, 14 дни не са малко, а не си бременна.

# 179
  • Мнения: 7
. Не знам как ще изържа до Понеделник..

Според вас, да му вярвам ли на този тест?

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 00:47 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт