"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 196
  • 772
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 528
Здравейте фнес ми е 4-ти ден от закъснението правих 2 теста и на двата имаше много бледи розови черти, след което не се виждаха....
и моите тестове бяха с бледи черти и ей го на сега даже го гушкам.. изчакай 2 седмици и отиди на преглед Simple Smile

# 346
  • Мнения: 6 284
Здравейте фнес ми е 4-ти ден от закъснението правих 2 теста и на двата имаше много бледи розови черти, след което не се виждаха....
   Когато теста е положителен, чертата няма начин да изчезне. При теб може да е било някакво оцветяване докато теста е попивал урината. И на мене ми се случи веднъж. Ако не ти дойде до 2-3 дена, повтори теста в случай че си била с късна О този цикъл. При 7 дни закъснение и отрицателен тест се ходи на преглед, за да се види каква е причината.  Peace

# 347
  • Мнения: 5 468
Здравейте, момичета, ба някой случвало ли й се? Дали е положителен?

Скрит текст:

Има втора черта, така че за мен е положителен. Самото оцветяване на теста се случва или ако е сложена повече урина, или самия тест има някакъв дефект и се замазва. Затова най-добре направи нов тест за да си сигурна в резултата.

# 348
  • Мнения: 31
От по голямото оцветяване може от контролата толата да отиде чхг на реактива и да се позитивира тестовата , случвало ми се е няколко пъти втора черта и такя оцветено, а цикъла си дойде пробвай да спазваш упътването с две три капки урина.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 31
Първият от вчера, 2-ят от днес 😍

# 350
  • Мнения: 19
Първият от вчера, 2-ят от днес 😍



Честитоооо!!!  Simple Smile

# 351
# 352
  • Мнения: 88
Здравейте момичета, нова съм тук и имам нужда от вашия съвет, като по-опитни. С мъжо опитваме за първи месец. Последният МЦ започна на 29.08 и приключи на 02.09. Правихме опити на 03,06,08,09,10 (като според мен на 10.09 бях в овулация) и последно снощи (14). След като отидох до тоалетна забелязах че изтеча примесеният важен "материал" с малко кръв. Имам и лека тежест в яйчниците. На някой дали се е случвало, че се притеснявам. 😑😑😑

# 353
  • Мнения: 6 284
Не казваш каква ти е продължителността на цикъла. Възможно е кървенето да е овулаторно. Но ако се повтори е добре да посетиш лекар за да се изясни причината.
  Рядко, но понякога е възможно да е и от партньора, ако прави пясък в бъбреците например. Разпитай го дали е усетил парене/боцкане при уриниране и ако има дискомфорт да посети уролог.

# 354
  • Мнения: 88
О, да извинявам се, около 33 дни ми е дължината на цикъла. Не е казал нещо такова, притеснявам се дали има нещо общо с болката при мен.....

# 355
  • София
  • Мнения: 10 642
При цикъл 33 дена овулацията е тези дни вчера, днес, утре. На 10 е било рано за овулация.
(Това в случай, че цикълът е редовен на 33 дни)

# 356
  • Мнения: 88
Да редовен е. И аз се учудих но ЦС беше като белтък и за това реших, че може и да е била по-рано. Иначе по приложение я следя и наистина трябва да е утре. Но нямам такова течение

# 357
  • София
  • Мнения: 10 642
ЦС се появява 2-3 дни преди овулация

# 358
  • Мнения: 31
Знам че надеждата клони към 0,но на 13 ден от овулация отрицателен тест за брененност Клиър лента с чувствителност 20,има ли шанс?

# 359
  • Мнения: 49




здравейтв мами днес ми е 2ри ден от закъснението, сутринта си направих един тест в който се появи втора бледа черта, което розовееше.. Ето ви снимки, вие какво мислите?

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 22:59 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт