"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 195
  • 772
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 468
Положителен е. Доста е бледа, така че е възможно да нямаш още закъснение, т.е. О да е била по-късно.

# 361
  • Мнения: 31
Аз съм два дни преди датата, значи има вероятност след закъснението да отчете бледнушка. Моля ти се, Боже.

# 362
  • Мнения: 2 862
Явно доста време опитвате , щом е с молитва . Е , ще стане и тая работа . Успех .

# 363
  • Мнения: 3
Според вас положителен ли е?

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Вижда се чертичка, мисля че е положителен.

# 365
  • Мнения: 49
Какво мислите моля за мнения, зя кога трябва да си пиша час при гинеколог мисля след 3 дена пак да си направя тест

# 366
  • Мнения: 5 468
На лекар най-рано на 10 дни закъснение.

# 367
  • Мнения: 51
Момичета, при мен всичко приключи миналата седмица със спонтанен аборт в 6 г.с. Сега чакам ММ да се върне от командировка за да махна миомата, и после нови опити... Късмет и много пухкави бебета на всички желая.

# 368
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Малко съм объркана или по-скоро си въобразявам. Преди 6 дена за първи път направихме опит с приятеля ми да си направим бебче. От тогава започна да ме боли корема ниско долу, постоянно ми се яде нещо, става ми гадно от някои миризми и на моменти ми се гади. Възможно ли е да съм бременна или си въобразявам? Цикълът ми никога не ми е бил редовен, даже Август ми дойде един път на 11 и после на 30.

# 369
  • Мнения: 787
В овулация ли си била? Според мен си въобразяваш.6 дни е нищо време.

# 370
  • София
  • Мнения: 10 642
6 дни след секс, пък бил той и по време на овулация бременност няма как да има!

# 371
  • Мнения: 46 434
Въобразяваш си, защото си чула, че някоя друга жена е имала такива симптоми. Но те са на доста по-късен етап.
Прочети точно как протичат нещата след оплождането и ще добиеш по-ясна представа.

А дали си бременна ще разбереш като дойде датата за М.

# 372
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Незнам дали въпроса ми е за тук,но ще споделя.
Последният цикъл е на 05.08.2019г.МЦ идва през 27-28 дни.На 09,09 при посещение при гинеколог се видя жълто мехурче и нищо повече.Лекарката сподели че още е рано да се потвърди бременност,явно е станало преди МЦ,така каза.Изписа Дуфастон.На 11.09 направихме и кръвен тест който излезе отрицателен.Може ли приема на Дуфастона да е дал тоя резултат?На преглед ще се ходи в петък за да подвърди има ли бременост или не.Но това невидение ни побърква.Забравих да кажа,че става въпрос за дъщеря ми.

# 373
  • Мнения: 5 468
Щом кръвният тест е отрицателен, значи бременност няма.

# 374
  • Мнения: 87


Може ли да видите резултата от кръвния тест дали има бременност?

Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт