"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 433
  • 772
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 11 489
Аз го видях. Отрицателен е.

# 376
  • Мнения: 562


Може ли да видите резултата от кръвния тест дали има бременност?

Благодаря Ви предварително!
Абсолютно отрицателен. А кажи и на дъщеря си, че е хубаво да се замисли за друг гинеколог. Как може да няма положителен тест, потвърждение, да не визуализира нищо в матката, а да изписва хормонален препарат за задържане. Сега това, което ще направи е да и забави цикъла. Винаги съм била против бъркането на хормони, там където те не са нужни. Още не се знае има ли, няма ли, ама дай да разбичкаме естествения цикъл, защото няма какво да правим.
Изключвам изписването на такъв препарат при инвитро и при установена вече бременност с цел задържане. Във всички други случаи е излишен.

# 377
  • Мнения: 87
Аз го видях. Отрицателен е.

Благодаря!

# 378
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
bat_mam благодаря за съвета.Според лекарката има бременост ,но в самото начало.Пак по нейни думи дъщеря ми има различна овулация на двата яйчника,не по едно и също време.Самото оплождане най вероятно е станало преди МЦ и затова се виждало само жълто мехурче и предписа Дуфастон.Абе луда работа.Макар че бремеността не е планувана,дъщеря ми е студентка,ще се радваме да има бебче.

# 379
  • София
  • Мнения: 11 489
Обърках се. От два профила ли пишеш?

# 380
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Обърках се. От два профила ли пишеш?
Не.Дамата с теста е друга

# 381
  • Мнения: 5 468
bat_mam благодаря за съвета.Според лекарката има бременост ,но в самото начало.Пак по нейни думи дъщеря ми има различна овулация на двата яйчника,не по едно и също време.Самото оплождане най вероятно е станало преди МЦ и затова се виждало само жълто мехурче и предписа Дуфастон.Абе луда работа.Макар че бремеността не е планувана,дъщеря ми е студентка,ще се радваме да има бебче.

Защо лекарката смята, че има бременност? Ти написа, че кръвният тест е отрицателен, което означава че не е бременна.

# 382
  • Мнения: 28
Аз бих изкала да попитам тези,които са установили ,че са бременни и са получили запек,долу-горе кога се случи това и дали е било още преди да се потвърди бременността?Благодаря предварително

# 383
  • Мнения: 450
Не помня точноят момент, но беше около вторият триместър. Определено не е ранен симптом за бременност...

# 384
  • Мнения: 87
Момичета може ли да ви попитам, след като на кръвния тест който ви пуснах няма бременност, защо има стойности на чхг?

# 385
  • София
  • Мнения: 87
Тъкмо започнах да се радвам на бременността си, едва в 6 г.с и ми откриха в урината ешерихия коли и ми изписаха антибиотик уназин за 7 дни на 8 часа. Та си пия и но-шпа 3х2 и утрогестан всяка вечер по-две ваг. , та се питам не е ли прекалено рано за този антибиотик, може ли да се случи нещо с плода и някой дали е преживявал нещо подобно? Силно съм притеснена Frowning1

# 386
  • Мнения: 128
Тъкмо започнах да се радвам на бременността си, едва в 6 г.с и ми откриха в урината ешерихия коли и ми изписаха антибиотик уназин за 7 дни на 8 часа. Та си пия и но-шпа 3х2 и утрогестан всяка вечер по-две ваг. , та се питам не е ли прекалено рано за този антибиотик, може ли да се случи нещо с плода и някой дали е преживявал нещо подобно? Силно съм притеснена Frowning1
Няма повод за притеснение нз  точно в коя г. с бях, но поради същата причина пих същия антибиотик предписан от гинеколога ми... То си е съвместимо с бременността, по-опасно е да стоиш с бактерията и да не се излекуваш...лека бременност до финал Simple Smile

# 387
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
bat_mam благодаря за съвета.Според лекарката има бременост ,но в самото начало.Пак по нейни думи дъщеря ми има различна овулация на двата яйчника,не по едно и също време.Самото оплождане най вероятно е станало преди МЦ и затова се виждало само жълто мехурче и предписа Дуфастон.Абе луда работа.Макар че бремеността не е планувана,дъщеря ми е студентка,ще се радваме да има бебче.

Защо лекарката смята, че има бременност? Ти написа, че кръвният тест е отрицателен, което означава че не е бременна.
Теста го направихме след гинекологичния преглед,без тя да го иска за наше успокоение както се казва.

# 388
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета !
На 01.09 ми беше първи ден от цикъла от вчера (16.09.)ме болят яйцниците и грърба, от снощи ми се повдига тази сутрин повръщах. Възможно ли е да имам толкова ранни признаци, и има ли начин да разбера дали съм бременна ?

# 389
  • Мнения: 2 515
Здравейте, момичета !
На 01.09 ми беше първи ден от цикъла от вчера (16.09.)ме болят яйцниците и грърба, от снощи ми се повдига тази сутрин повръщах. Възможно ли е да имам толкова ранни признаци, и има ли начин да разбера дали съм бременна ?
Не е възможно.
Възможно е сега да си в овулация, а гаденето и повръщането са от нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт