"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 502
  • 772
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 87
Може ли да ви попитам какви хормони да си изследвам след като цикълът ми е доста оскъден?

# 406
  • Мнения: 128
Добър вечер сладури, бременна съм с 6та г.с. Записала съм си час при доки, но от няколко дни имам болки в яйчниците според вас нормално ли е?
Нормално е бебчето ми спооокооо Simple Smile :*

# 407
  • Мнения: 562
Може ли да ви попитам какви хормони да си изследвам след като цикълът ми е доста оскъден?
Хубаво е да посетиш гинеколог и той ако сметне да ти пусне и какви хормони. Предполагам, че дори и да пуснеш някакви след това ще имаш нужда от разчитане и тълкуване. А лечение по форуми по принцип не препоръчвам.
Най-точно би ти казал кадърен АГ, който ще прецени вече.

# 408
  • Мнения: 49
Здравейте бъдещи мами днес бях на преглед, но за мое съжеление нищо не се видя 😔 в 6г.с съм и доки каза  да си пусна кръвен, съмнявала се от извънматочна бременност 😔😔 искала да проследи нивата на ЧХГ..

# 409
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Благодаря ви за отговорите момичета.Simple Smile
Да, дъщеря ми не е бременна.МЦ вчера дойде,след спиране на Дуфастона в събота вечер.Остана доста разочарована,макар че аз след кръвният тест и казах да не се надява излишно.
След спиране на МЦ консултация при друг лекар ще направим.

# 410
  • Мнения: 346
Здравейте момичета , въпроса не е бременна ли съм и така нататък ,но имам леко притеснение от 3-4 дни имам бълбукане така да го обесня като къркорене в матката буквално долу и лека болка в яйчниците, така предполагам е от идващата овулация, обаче проблема е че това “къркорене” като импулси за пръв път усещам такова нещо и то е след цикъл буквално преди 4 дена ми свърши , та въпроса ми е усещала ли го е някоя жена , понеже то е като импулс, усеща се на няколко пъти през час примерно и вечерно време се успокоява , имам преглед на 25ти и ще питам , но преди това малко да се успокоя, а не намерих такава тема никъде в интернет

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Няма как да ти къркори матката. Най-вероятно си усещаш перисталтиката.

# 412
  • Мнения: 346
Няма как да ти къркори матката. Най-вероятно си усещаш перисталтиката.
не съм казала че къркори просто давам определение като какво се чувства

# 413
  • Мнения: 11
При мен проблема е следният-мц  на 4.08.2019г.и след това отново на 23.08.2019г.До сега никога не ми се е случвало два пъти за един месец.Нормално ми е на24- 26дни а овулация на 12 или 13 ти денНа 3.09 и 5.09(ову трябва да е на 3ти ил 4ти.09), доста се постарахме с моя мъжВчера трябваше да ми дойде,но нищо.Днес направих тест клиър ,но през деня а не със сутрешна урина-отрицателен

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 13:53 от moni1986

# 414
  • Мнения: 1 917
При мен проблема е следният-мц  на 4.08.2019г.и след това отново на 23.08.2019г.До сега никога не ми се е случвало два пъти за един месец.Нормално ми е на24- 26дни а овулация на 12 или 13 ти денНа 3.09 и 5.09-ову трябва да е на 3ти ил 4ти.09, доста се постарахме с моя мъжВчера трябваше да ми дойде,но нищо.Днес направих тест клиър ,но през деня а не със сутрешна урина-отрицателен

Ако цикъла ти е на 24-26 дена е напълно възможно в един месец да имаш два пъти менструация. Ако се притесняваш защо ти е подранило най-добре е да отидеш на АГ. Няма как тук да ти отговорим защо ти е подранило и дали наистина няма бременност, въпреки отрицателният тест.
На 💯% достоверна информация за налична имплантация може да ти даде кръвен тест, но не виждам смисъл да ходиш да те бодът. По-добре изчакай още някой и друг ден. Или ще ти дойде, или ще се появи втора чертичка. Успех!

# 415
  • Мнения: 25
Здравейте, 2-3 дни след овулацията ми получих 3 дневно оскъдно светло розово-кафяво течение. Трябваше да ми дойде цикъла в понеделник на 16.09. но все още не ми идва, имам напрежение в кръста и яйчниците леко ме наболява корема всеедно че ще ми дойде но уви. Правим опити за бебе, дали е възможно да има бременност, за първи път имах такова течение и ми е много притеснено.

# 416
  • Мнения: 46 551
Щом е минала датата, направете тест.
Всичко е възможно.

# 417
  • Мнения: 47
Здравейте!
С моя приятел правим опити за бебе от 2 месеца. Преднният месец няколко дни след овулацията имах розово зацапване, отпадналост, болки в долната част на корема.. Нооо греда.. Дойде миии..
Този месец същата работа.. Зацапването е на лице, болките в корема  са по-силни.. Като парцал съм.. обливат ме топли и студени вълни..
Мисля, че е рано за тест.. Нооо започвам да се притеснявам да не проблемът да е друг, а аз да си мисля че са симтоми на имплантиране..
Овулацията- 10.09.

# 418
  • Мнения: 46 551
За тест е рано, но за преглед не. Щом сте с болки и кървене м/у датите, не отлагайте, а потърсете проблема.
Успех!

# 419
  • Мнения: 28
Здравейте!
С моя приятел правим опити за бебе от 2 месеца. Преднният месец няколко дни след овулацията имах розово зацапване, отпадналост, болки в долната част на корема.. Нооо греда.. Дойде миии..
Този месец същата работа.. Зацапването е на лице, болките в корема  са по-силни.. Като парцал съм.. обливат ме топли и студени вълни..
Мисля, че е рано за тест.. Нооо започвам да се притеснявам да не проблемът да е друг, а аз да си мисля че са симтоми на имплантиране..
Овулацията- 10.09.
Това зацапване да не е имплантиране?Кой ден след О ви се появи?

Общи условия

Активация на акаунт