"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 326
  • 772
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 17
Здравей момичета, следя ви отдавна и най-накрая се реших и аз да се допитам до вас.. Та, закъснява ми с 4 дни вече правих тест на първия ден от закъснението и беше отрицателен. На третия ден се появи втора съвсем вм бледа черта, правим опити с мъжа ми.
и нз какво да мисля дали съм, дали не съм.. + около седмица вече съм съм с подути гърди :/

# 451
  • Мнения: 1 293
Пусни си кръвен като се съмняваш. Така ще знаеш веднага.

# 452
  • Мнения: 87
Момичета, при цветна бременност, кръвния тест отчита ли стойности на бременност? Може да ви се струва малко глупав въпроса ама не съм запозната?

# 453
  • Мнения: 31 128
Няма цветна бременност

# 454
  • Мнения: 4 518
Момичета, при цветна бременност, кръвния тест отчита ли стойности на бременност? Може да ви се струва малко глупав въпроса ама не съм запозната?
Да, отчита, но ако имаш положителен тест и кървиш/имаш зацапване, трябва веднага да посетиш лекар, защото е вероятно да има проблем.

# 455
  • Мнения: 130
Здравейте, в петък бях на гинеколог и той каза, че фоликулът ми се е пукнал. Това означава ли, че овулацията е отминала и вече не може да се забременее? А още на другия ден започнаха много да ме болят гърдите.

# 456
  • Мнения: 17
Чакам за час при доктор, не съм в България, а в Англия Sad

# 457
  • София
  • Мнения: 12 006
Чакам за час при доктор, не съм в България, а в Англия Sad
Значи си направи друг тест. Щом втория е бил +, е напълно вероятно да си бременна и да си имала късна О. Не знам часът ти за доктор кога ти се пада, но е добре да е около 2 седмици след закъснението /преди това няма да види нищо/.

# 458
  • Мнения: 5 468
Здравейте, в петък бях на гинеколог и той каза, че фоликулът ми се е пукнал. Това означава ли, че овулацията е отминала и вече не може да се забременее? А още на другия ден започнаха много да ме болят гърдите.

Да, щом овулацията е минала, не можеш сега да забременееш. Забременяване е възможно до 12 - 24 часа след О. Толкова време яйцеклетката може да бъде оплодена.

Нормално е да те болят гърдите през лутеалната фаза. Дължи се на повишаването на прогестерона.

# 459
  • Мнения: 17
Момичета, да се включа с малко тъп въпрос но се побърквам.. Моля за мнение че нз какво да мисля, както казах нямам цикъл, закъснява ми направих два тест, и понеже днес гледах и някой клипове е може да се засече бременост с тест за овулация, прикачвам снимка кажете мнение.. Час за доктор след 2 седмици.. Sad

# 460
  • Мнения: X
Прави ли тестовете за бременност? Защо точно за овулация си пробвала?

# 461
  • Мнения: 17
Прави ли тестовете за бременност? Защо точно за овулация си пробвала?
Правих един отрицателен и един съвсем с бледа втора черта

Прочетох, че с тях по-рано може да се засече..

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 17:37 от AnMary

# 462
  • Мнения: X
Никога не ми би минало през ума ми да правя тестове за овулация, за да разбера дали съм бременна или не, затова питам. Има съвсем тестове за тази работа. Simple Smile

С колко дни ти закъснява? Щом си имала един тест за бр. – излязло е с бледа чертичка, пробвай отново. Бледите чертички означават бременност в повечето случаи. Simple Smile

# 463
  • Мнения: 17
И на мен, извинявам се за тъпия въпрос.. Simple Smile

# 464
  • Мнения: 87






Момичета моля ви за помощ някоя ако може да ми разчете хормоналните изследвания, цикълът ми е оскъден и доктора каза че нямало проблем това цикълът ми да е оскъден, мислих си че съм в цветна бременност но и кръвен тест си направих който е отрицателен, пролактина е след доказана овулация изследван, а другите са 3 ден от МЦ.

Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт