"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 322
  • 772
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 4

Момичета, какво мислите?
Възможно ли е да е грешка ?

# 556
  • Мнения: 83

Момичета, какво мислите?
Възможно ли е да е грешка ?

Амиии, честито 🥳🥳🥳

# 557
  • София
  • Мнения: 12 006
Не ми прилича на изпарителна. Розовееща ли е "на живо" или лилавееща? Ако е розовееща /както ми изглежда/ честито Simple Smile

# 558
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО 🎈🎈🎈

# 559
  • Мнения: 4
Не ми прилича на изпарителна. Розовееща ли е "на живо" или лилавееща? Ако е розовееща /както ми изглежда/ честито Simple Smile
Розовееща е
С първата ми урина е но пък днес точно трябваше да ми идва.... не смея да се зарадвам

# 560
  • София
  • Мнения: 12 006
Не ми прилича на изпарителна. Розовееща ли е "на живо" или лилавееща? Ако е розовееща /както ми изглежда/ честито Simple Smile
Розовееща е
С първата ми урина е но пък днес точно трябваше да ми идва.... не смея да се зарадвам
Aми зарадвай се Simple Smile и си запиши час за лекар за след около 2 седмици. Преди това няма смисъл, освен ако няма конкретен проблем.

# 561
  • Мнения: 4
Благодаря Ви много !
HeartHeartHeart Eyes

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Ти се майтапиш  май....
То от километър +.
Що за въпрос ?
Честито !

# 563
  • Мнения: 11
Здравейте, мами! Днес ми е трети ден закъснение и сутринта си направих тест. Показа ми мноооого бледа втора чертичка. Обаче малко по-късно правихме секс с моя приятел и прокървих. Много съм объркана и не знам какво да мисля. Вие какво смятате?

# 564
  • Burgas
  • Мнения: 106
Привет искам да попитам колко късна може да бъде овулацията

# 565
  • София
  • Мнения: 11 470
Може да бъде малко късна, средно късна, или много късна.

# 566
  • Burgas
  • Мнения: 106
Да, мисълта ми беше като дни много късната на 20-25 ден ли?

# 567
  • Мнения: 4 518
Да, мисълта ми беше като дни много късната на 20-25 ден ли?
Зависи от цикъла ти. Аз съм имала цикъл 38 дни, което означава, че овулацията ми е била на 25 ден.

# 568
  • Burgas
  • Мнения: 106
Ясно, предполагам че няма как да е на 31 ден

# 569
  • Мнения: 6 294
Овулацията настъпва около 14 дни преди настъпването на менструацията. Ако знаеш със сигурност кога ще ти дойде, можеш да изчислиш приблизително кога да я очакваш. При 28 дневен цикъл О настъпва приблизително на 13-14-15ти ден. За по точно засичане може да използваш и тестове за О, БТ,  или проследяване на УЗ.
     Късна се нарича О, която поради някаква причина настъпва по-късно от предвиденото, но тогава /ако не настъпи бременност/ и менструацията настъпва също толкова късно. Т.е. ако О закъснее с 10 дена, то и М ще закъснее с 10 дена от предвиденото, като това не трябва да се бърка със закъснение поради бременност. Чак закъснението след тези 10 дена може да е индикация за зачеване.
    Надявам се да се разбира това което се опитвам да обясня ...

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 13:35 от geizer

Общи условия

Активация на акаунт