"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 419
  • 772
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 955
Искам да попитам - при опити за бебе ,след овулацията трябва ли да се спре секса. Тоест може ли да влияе отрицателно
Даже и преди овулация. Как секса може да влияе отрицателно на опити за бебе?

# 586
  • Мнения: 164
Искам да попитам - при опити за бебе ,след овулацията трябва ли да се спре секса. Тоест може ли да влияе отрицателно
Даже и преди овулация. Как секса може да влияе отрицателно на опити за бебе?


Понеже някой доктори в началото казват да не се прави защото може да доведе до прокървяване

# 587
  • Мнения: 56
момичета..юли месец получих биохимична..на 27аегуст трябваше да ми дойде..но не..пак имах две черти този пък всичко е наред..днес бях на преглед но лекарката не успя да ми определи седмицата в която съм ..но според нейни наблюдения дъм в7 -8,3 мм но не чува тонове.вижда се ембрион ..но преди 2 седмици ходих при друг лекар който ми каза че съм в 4срдмица и че почти се дочуват тонове..не знам на кое да вярвам..вие какво мислите според мойте изчисления смятам че съм към 6седмица..не знам какво да си мисля с тези лекари..
Ако на 27.08 е трябвало да ти дойде, то това означава, че вече си с над месец закъснение. Кога ти е била последната менструация? Би следвало да си 8, 9 седмица и да се чуват съвсем ясно тоновете.
за съжаление резултата е missed...

# 588
  • Мнения: 76
До кога да правя тестове за овулация, 5-та опаковка ще започвам утре, на 5-ти ми дойде миналия месец, понякога ми закъснява с до 5-6 дни? Досега нямам втора черта с яркост на тестовата или по-ярка. Правя ги следобед, като 2 часа не пишкам, не пия и не ям.

# 589
  • Мнения: 417
До кога да правя тестове за овулация, 5-та опаковка ще започвам утре, на 5-ти ми дойде миналия месец, понякога ми закъснява с до 5-6 дни? Досега нямам втора черта с яркост на тестовата или по-ярка. Правя ги следобед, като 2 часа не пишкам, не пия и не ям.

Прави само на една марка тестовете. Ако и следващия месец не видиш + тест, върви на лекар да те види имаш ли О.

# 590
  • Мнения: 371
Аз установих, че тези тестове са загуба на време и пари.
Най-добре на доктор да следи фоликулите и да каже кога е прчелившият момент.
Даже си поръчах от Германия Clear Blue, но няма да ги ползвам. Някой ако иска да ги закупи може да ми пише.

До кога да правя тестове за овулация, 5-та опаковка ще започвам утре, на 5-ти ми дойде миналия месец, понякога ми закъснява с до 5-6 дни? Досега нямам втора черта с яркост на тестовата или по-ярка. Правя ги следобед, като 2 часа не пишкам, не пия и не ям.

# 591
  • Мнения: 36

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 11:27 от vanche_kalpazanche

# 592
  • Мнения: 87
Момичета след като кръвният тест е 0,43 mlu/ml и цикълът ми е оскъден и като съм в легнало положение ми мърда вътре нещо в корема, би ли могло да е бременност, от 7 месеца съм така ходих на гинеколог и каза че няма бременност може ли нещо да се е объркало, коремът ми е като на бременна и това мърдане вътре...

# 593
  • Мнения: 2 515
Момичета след като кръвният тест е 0,43 mlu/ml и цикълът ми е оскъден и като съм в легнало положение ми мърда вътре нещо в корема, би ли могло да е бременност, от 7 месеца съм така ходих на гинеколог и каза че няма бременност може ли нещо да се е объркало, коремът ми е като на бременна и това мърдане вътре...
А на гастроентеролог ходила ли си?
Това „мърдане” няма как да е от бременност...Пък и 7 месеца си с тези неразположения. Иди на лекар.

# 594
  • София
  • Мнения: 11 489
То ако от 7 месеца е така, ти скоро ще раждаш.

# 595
  • Мнения: 87
Ходих на газтроентереолога и нищо изписваме със синдром на раздразнено дебело черво, а можели бременност да има и да няма нарастване на чхг?

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Изчакай още два месеца и ще разбереш...
Понякога просто се изумявам какви въпроси се задават.

# 597
  • Мнения: 3 597
Няма бременност ... повярвай вече , че не си бременна .

# 598
  • София
  • Мнения: 8 932
Абсолютно сигурно е, че не си бременна.

# 599
  • Мнения: 87
Добре момичета а това мърдане в корема и подутия корем от къде идва след като никой от лекарите не дава уточнение? Може да ви се е сторил доста глупав въпроса ми но аз вече не знам какво да правя....!

Общи условия

Активация на акаунт