"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 353
  • 772
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 25
Благодаря ви.И аз така мислех, но толкова бледа не бях виждала.Инапе преди ден си правих и го бях оставила и странното беше че се появи линия и аз си я взех за изпарителна.Но може и още да е рано и да съм имала късна овулация.Беше си сива линията. Ето предишния.

# 631
  • Мнения: 19
Здравейте, дами. Чета форума от няколко месеца и дойде време и аз да потърся вашето мнение.
Последната ми менструация беше от 3.09 до 7.09. Цикълът ми обикновено е 30-31 дни и бих казала, че е редовен. Това е трети месец, в който не се пазим, но не съм следила овулация. Според приложението и по сметки трябваше да ми дойде вчера, но няма нищо, като и единственият ПМС симптом, който обикновено имам - много болезнени гърди, също изобщо го няма.
Правих Шуър чек на 01.10, отрицателен. Тази сутрин правих Престо - също отрицателен. Имам известно гадене след хранене около седмица, подуване на стомаха и някое друго придърпване в яйчниците, но като цяло никакви симптоми.
Знам, че трябва да съм по-търпелива, но ако утре отида на кръвен тест, има ли значение часът, в който се прави, дали съм яла и т.н.
Благодаря ви предварително!
Може по всяко време да отидеш да дадеш кръв и няма значение дали ли пила или яла.
Ако си с редовен цикъл и няма някаква медицинска причина да знаеш веднага, няма смисъл да си даваш парите и кръвта.

И аз правих тест е деня на предполагаем цикъл и беше отрицателен. 3 дни по-късно беше положителен! Търпение и късмет, липсата на цикъл си е добър знак.

# 632
  • Мнения: 37
На какво закъснение се вижда хубава наситена втора черта.Знам че е индивидуално , но да речем при нормален цикъл и овулация която си е била навреме ? Виждам че на aleksandra на втори ден е много бледа чертата, и аз на трети ден същата работа.

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На мен при 7-8 дни закъснение тестовата черта беше по-наситена от контролната вече.

# 634
  • Мнения: 25
И аз мисля че още е рано за 2 наситени черти при мен.За това е така.Все пак на всеки е индивидуално

# 635
  • Мнения: 37
Нямам търпение просто да видя хубава черта ама като незнам кога ще е това.Направо се побърквам. Вече два пъти ми се случва да имам бледи черти и след точно 14 дни всичко приключва.Но сега по различно ми изглежда някък си.доста по оцветени са от предните пъти ама три дни така си стои.Както казах днес ми е трити ден закъснение.

# 636
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 638
При мен с бременността със сина ми така и не видях наситена черта, дори след 10 дни закъснение. Беше като сегашната, а сега е 3 дни преди очакваната дата.

# 637
  • София
  • Мнения: 8 932
При мен и трите пъти имах наситена втора черта на 1 ден закъснение. Но имам много точен цикъл и досега. На 28 дни. Разминавания съм имала 10 пъти за 29 години цикъл.

# 638
  • Мнения: 60
Скрит текст:
Здравейте,

Мисля, че съм бременна е 5та седмица и имам притеснения дали всичко е наред. Благодаря ви предварително за съветите!

1) Дата на последната менструация и продължителност на месечния цикъл (от първи ден на менструацията до първия ден следващата менструация; за първи ден се счита денят с истинско кървене, а не само зацапване);
30 август, около 30 дни (понякога повече, понякога по-малко)

2) Метод на засичане на овулацията, ако има такъв;
Няма

3) Ден/дни с непротектиран полов акт (дни със съмнение за евентуално зачеване);
14-20 септември

4) Лекарства, които биха имали някакво значение (прогестеронови препарати, противозачатъчни, Клостилбегит, Кломифен и др.)
еутирокс

5) Правени ли са хормонални изследвания и има ли отклонения при тях
в нормата са

Преди няколко дни си направих 3 теста за бременност и всичките имаха втора чертичка, макар и не толкова ярка като контролната Heartbeat

До днес ми закъснява 35 дни, като на 22ри ден докъм 24ти имах слабо кафеникаво зацапване (надявам се от имплантирането). Също така в продължение на седмици имах лека болка тип ПМС, но малко по-различна като разтягане, все едно нещо ме придърпваше ниско долу.

След кафеникавото зацапване започнах да имам бяло течение, понякога леко жълтеникаво. Дотук добре! Но вчера сутринта забелязах бяло/бледо-розово течение. Беше само при едно избърсване и не се появи повече, но болките тип цикъл намаляха значително, а днес въобще нямам.

Вчера вечерта бях на гинеколог. Щях да ходя в края на другата седмица, но не се сдържах. С нищо не ми помогна за съжаление. Каза, че не вижда нищо на ехографа, но е нормално, понеже е твърде рано. За течението каза, че може (!) да е нормално и да отида другата седмица.

Като цяло знам, че освен да почивам, да се храня здравословно и да се опитвам да бъда спокойна и позитивна, друго не мога да направя.

Но все пак как ви се струва и какво бихте ме посъветвали?

Благодаря!!
На мен днес ми е 35 ден и предполагаема дата на М е за утре. От 5 дни съм с ПМС, но някак по-различни както ги описваш ти. Силни болки в кръста и понякога като спазми ниско долу и придърпване и от няколко дни имам леко гъсто бяло течение, но не постоянно, което друг път не съм забелязвала преди цикъл. Аз не се стърпях и днес си взех 2 теста. Единия е за ранно засичане 6 дни преди датата, а другия нормален и утре сутрин действам, че не ме свърта. На теб честито! Yellow Heart Предполагам, че до гинеколог и ехограф времето ще ти върви много бавно, хехе, поне аз като знам как едвам дотраях до сега да не взема тест.  Ще стискам палци всичко да е наред и ще информирам утре какво се случва при мен. Relaxed

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 09:31 от AnMary

# 639
  • Мнения: 3
Здравейте!
Интересувам се от това дали може да се направи тест за бременност по време на първия ден от менструацията?

# 640
  • Мнения: 612
Здравейте!
Интересувам се от това дали може да се направи тест за бременност по време на първия ден от менструацията?
Ами то може,ама защо при положение че има менструация?

# 641
  • Мнения: 3
Здравейте!
Интересувам се от това дали може да се направи тест за бременност по време на първия ден от менструацията?
Ами то може,ама защо при положение че има менструация?
Закъсня с 8 дена

# 642
  • Мнения: 5 468
Това какво значение има? Щом ти е дошла менструацията, значи не си бременна.

# 643
  • Мнения: 3
Това какво значение има? Щом ти е дошла менструацията, значи не си бременна.
А попринцип какво трябва да е закъснението? Колко дни трябва да е?

# 644
  • Мнения: 164
Това какво значение има? Щом ти е дошла менструацията, значи не си бременна.
А попринцип какво трябва да е закъснението? Колко дни трябва да е?


Трябва не да ти закъснява, а изобщо да не ти идва вече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт