"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 325
  • 772
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 25
При мен днес е по видима чертата на 3 дневно закъснение.

# 646
  • Мнения: 60
Yellow HeartМомичета и аз исках тихичко да ви се похваля Gift Heart. Това е теста за ранно засичане, въпреки, че днес трябваше да е предполагаемия ден на М. Веднага започна да излиза втората черта, даже не ми даде време да го пусна от ръцете си. Направих и втори и той положителен.

Честито и на теб, Алекс! Innocent

# 647
  • Мнения: 25
Благодаря 😊 и на теб честито 😊

# 648
  • Мнения: 19
Yellow HeartМомичета и аз исках тихичко да ви се похваля Gift Heart. Това е теста за ранно засичане, въпреки, че днес трябваше да е предполагаемия ден на М. Веднага започна да излиза втората черта, даже не ми даде време да го пусна от ръцете си. Направих и втори и той положителен.

Честито и на теб, Алекс! Innocent

Ех, каква хубава черта! Поздравления 💛

# 649
  • Мнения: 140
Добро утро,моля за малко помощ според вас имам ли шанс тоя месец...имах 2 д.ф доказано е че са се спукали,и кога да направя тест според вас

# 650
  • Мнения: 36
Ехе вече ти закъснява прави тест

# 651
  • Мнения: 140
Ехе вече ти закъснява прави тест
Попринцип по прирожението денят е утре от 16ден на мц пих утрогестан 10 дни по 2 таб спрях ги във вторник и чакам мин месец ми дойде на 07.09 сега го чакам уж утре....дано не дойде тоя път вече 🙏🙏

# 652
  • Мнения: 4 518
Ирина, на коя дата ти казаха, че са се спукали? Брой тринадесетина дни от тогава и вероятно ще покаже тест, направен с първа урина.

# 653
  • Мнения: 4
Здравейте, днес ми е 9ти ден след трансфер. След 5-6дби ще пусна кръвен, но не се сдържах. Дали чудото се е случило?

# 654
  • Мнения: 140
Ирина, на коя дата ти казаха, че са се спукали? Брой тринадесетина дни от тогава и вероятно ще покаже тест, направен с първа урина.
На 20.09 бих прегнил та 21 22.09 са се спукали защото на 23 бях на преглед и бяха спукани

# 655
  • Мнения: 5 468
Здравейте, днес ми е 9ти ден след трансфер. След 5-6дби ще пусна кръвен, но не се сдържах. Дали чудото се е случило?
Скрит текст:
Положителен е, но ако са ти слагали препарат с ЧХГ, може да е остатък от него.

# 656
  • Мнения: 4
Здравейте, днес ми е 9ти ден след трансфер. След 5-6дби ще пусна кръвен, но не се сдържах. Дали чудото се е случило?
Скрит текст:
Положителен е, но ако са ти слагали препарат с ЧХГ, може да е остатък от него.
Благодаря за отговора. Инжектираха ми Овитрел след пункцията (преди 13 дни)

# 657
  • Мнения: 91
Здравейте момичета. Ще се радвам за по един съвет от Вас.
На 10-ти миналия месец ми дойде МЦ и свърши на 16-сти.
Имахме полов акт с съпруга ми на 19-сти.
Сега "Очаквам" МЦ на 10-ти отново нямам представа през,колко дни ми е МЦ идва по рано но не по късно.
Сега сме 6-ти и се  притеснявам имам болки в гърба,болки в яйчниците нисък хемоглобин и се замайвам.
Направих тест днес и ми показа 1 черта теста се казва Lady test ,чудя  се дали съм бременна и направих рано теста 4 дни преди МЦ и следобед. А върху теста пише 10 miu чувствителност. Чудя сега какво е истина и какво лъжа тъй ,като съм чувала ,че тестовете отчитат преди МЦ. Кога да направя втория Тест?

# 658
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте момичета. Ще се радвам за по един съвет от Вас.
На 10-ти миналия месец ми дойде МЦ и свърши на 16-сти.
Имахме полов акт с съпруга ми на 19-сти.
Сега "Очаквам" МЦ на 10-ти отново нямам представа през,колко дни ми е МЦ идва по рано но не по късно.
Сега сме 6-ти и се  притеснявам имам болки в гърба,болки в яйчниците нисък хемоглобин и се замайвам.
Направих тест днес и ми показа 1 черта теста се казва Lady test ,чудя  се дали съм бременна и направих рано теста 4 дни преди МЦ и следобед. А върху теста пише 10 miu чувствителност. Чудя сега какво е истина и какво лъжа тъй ,като съм чувала ,че тестовете отчитат преди МЦ. Кога да направя втория Тест?
Държ се сериозно моля ти се, болките в гърба при бремнни са в напреднала бремнност и се получават от тежестта на добре видимия, да не кажа издут и тежащ корем.
Ако цикъла ти е 30 дена, то О ти е била около 25-26ти. Акта казваш е бил на 19ти, ами до 25-6ти - мноооого е малко вероятно да има оцелели сперматозоиди, така че ако не е имало друг акт, шансовете са изключително малки. И 4 дена преди М е рано попринцип за тест.  Едно не разбирам - явно опитвате за бебе - защо само един единствен контакт за цял месец??? Дайте го по-активно, ако искате бебе.

# 659
  • Мнения: 4 518
Не съм много съгласна. Аз имам болки в гърба, а от кръста направо умирам. Това почти всеки път като ми дойде, така че би трябвало да е от хормони.

Общи условия

Активация на акаунт