"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 352
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Тъй като ми закъснява и имам болки в гърдите незнам какво да мисля

# 736
  • Мнения: 2
Добър ден.След 3 години  лутане и несупешни опити и 1 неуспешна инсемниация,направихме втора с Летрозол,това е резултата 12 дни след процедурата.Знам,че е положителен,но има ли смисъл от кръвен тест да пускам понеделник? Голямо вълнение,благодарение на д-р Бойчев в Тутракан . Никога не губете надежда.

# 737
  • Мнения: 2 515
Тъй като ми закъснява и имам болки в гърдите незнам какво да мисля
Направи си тест, щом имаш закъснение.

# 738
  • Мнения: 4 518
Добър ден.След 3 години  лутане и несупешни опити и 1 неуспешна инсемниация,направихме втора с Летрозол,това е резултата 12 дни след процедурата.Знам,че е положителен,но има ли смисъл от кръвен тест да пускам понеделник? Голямо вълнение,благодарение на д-р Бойчев в Тутракан . Никога не губете надежда.
След инвитро задължително се правят два кръвни, дори и да има положителен пиклив тест. След инсеминация предполагам, че е същото.

# 739
  • Мнения: 23
Благодаря ви момичета.  Пих 1 месец фолиева киселина и вече от 1 месец взимам витамините Актив мама на Допълхерц, имам огромен апетит и някаква надежда, че този път трябва да е станало. Дори нямах търпение да чакам закъснение.... 
Успех на всички 😇❤🍀

# 740
  • Мнения: 78
здравейте,минавам директно към въпроса бременна ли съм?!---- имам болки ниско долу в яйчниците пишкам доста отколкото обикновенно главата ме боли дори в момента страшно много 12дни са минали след акта и нямам търпение да разбера какво става имали ли сте подобни симптоми?...благодаря Simple Smile

# 741
  • Мнения: 2 515
здравейте,минавам директно към въпроса бременна ли съм?!---- имам болки ниско долу в яйчниците пишкам доста отколкото обикновенно главата ме боли дори в момента страшно много 12дни са минали след акта и нямам търпение да разбера какво става имали ли сте подобни симптоми?...благодаря Simple Smile
Всеки месец ги имам, преди да ми дойде. Wink

# 742
  • Мнения: 158
Здравейте, преди няколко дни писах и качих снимка на тест на който се вижда втора бледа черта, повече тестове не съм правила, просто изчаквам, но днес получих едно кафеникаво течение, някой ако знае какво може да е ще бъда много благодарна 🙂

# 743
  • Мнения: 3 730
здравейте,минавам директно към въпроса бременна ли съм?!---- имам болки ниско долу в яйчниците пишкам доста отколкото обикновенно главата ме боли дори в момента страшно много 12дни са минали след акта и нямам търпение да разбера какво става имали ли сте подобни симптоми?...благодаря Simple Smile
Няма как да имаш симптоми на бременност.Изобщо акта по време на овулация ли беше или и ти си мислиш,че бебе става при всеки полов акт?След като имаш закъснение на цикъла си направи тест-тук не можем да гадаем.Плюс това болки ниско долу + често уриниране може да са признак за възпаление на пикочните канали.

# 744
  • Мнения: 78
здравейте,минавам директно към въпроса бременна ли съм?!---- имам болки ниско долу в яйчниците пишкам доста отколкото обикновенно главата ме боли дори в момента страшно много 12дни са минали след акта и нямам търпение да разбера какво става имали ли сте подобни симптоми?...благодаря Simple Smile
Всеки месец ги имам, преди да ми дойде. Wink
да но аз ги нямам дори стомаха не ми боли преди да ми дойде нищо ми няма а и е още рано за датата ми чак на 23

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Щом чак на 23 ще ти идва, абсурд да имаш симптоми. Та ти преди 12 дни не си била в овулация.

# 746
  • Мнения: 3 730
здравейте,минавам директно към въпроса бременна ли съм?!---- имам болки ниско долу в яйчниците пишкам доста отколкото обикновенно главата ме боли дори в момента страшно много 12дни са минали след акта и нямам търпение да разбера какво става имали ли сте подобни симптоми?...благодаря Simple Smile
Всеки месец ги имам, преди да ми дойде. Wink
да но аз ги нямам дори стомаха не ми боли преди да ми дойде нищо ми няма а и е още рано за датата ми чак на 23
Вземи се ограмоти малко.Не само,че пишеш адски неграмотно,но и идея си нямаш как точно стават бебетата.Вземи попрочети някой учебник по биология,че се излагаш.Бебе става при овулация ( и то не задължително) или 14-16 дни след започването на менструацията (зависи цикъла ти колко дни е).Прочети и колко време продължава оплождането на яйцеклетката.При положение,че трябва на 23 да ти дойде какви симптоми търсиш?Изобщо не си била в овулация,камо ли бременност да има.

# 747
  • Мнения: 15 356
Ама моля ви дами,научете какъв е механизма на репродукция при човека,за обща култура поне.
И защо очаквате да ви боли нещо,да сте гладни и т.н.,това не е болест,дори и да има симптоми те идват след закъснение на цикъла,ако изобщо дойдат.И мен ме боля глава след трансфер,ама не си казах веднага -край бременна съм,глава е.От всичко може да боли!Пишкането почна в 6та г.с,както и болките в гърдите,вие искате всички симптоми да ви се стоварят в деня на предполагаемото оплождане на яйцеклетката.Успех на всички!

# 748
  • Мнения: 88
Здравейте, във вторник вечер видях положителен тест за овулация, нооооо ММ беше извън страната.... Успяхме да поработим едва днес(събота) сутринта. Дали според вас е късно вече Sad

# 749
  • Мнения: 2 515
jesi99, след като имаш 10 дни до цикъл, и ако закъснява понякога с по 2-3 дни (или подранява), то е по-вероятно да си в овулация сега.
А преди 12 дни не си ли била с менструация? Ако ти е дълъг цикълът, като моя (32-35 дни) надали. Кога за последно ти дойде?

Общи условия

Активация на акаунт