"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 310
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 441
Мили момичета/ жени, когато имате закъснение на МЦ правите тест и тогава питайте бременна ли съм..  Извинявайте, ама 90% от коментарите са, преди няколко дни правихме секс, дали забременях... Е тук боб ли да хвърляме или на кристално кълбо... Това, че не сте се пазили веднъж, пак не значи, че сте бременни... Симптоми преди да е станало оплождането, как очаквате да имате?! Ама сериозно, искате деца, пък не знаете “как, кога става бебето” ... Успех на всички, дано скоро се зарадвате с две чертички! Simple Smile

# 751
  • Мнения: 346
  Здравейте, вчера ми излезна положителен тест за бременност 4 дена преди МЦ, имах силна болка предишната вечер долу като спазъм но беше само през ноща и само веднъж.Иначе никакви симптоми нямам, не чувствам нищо освен лека болка в гърдите и в зърната. Юли месец имах биохимична и ме е страх да не се повтори кажете ми мнение какво мога да направя, просто много се депресирам и не знам какво да направя а е много желано

# 752
  • Мнения: 15 356
Може би голямото желание за бебе ни кара да задаваме толко глупави въпроси и да се вторачваме в някакви уж симптоми..
Три години почти се опитвахме,ако всеки месец се вторачвах във всяко черво ,което ми изскърца до сега да съм сложила въжето.Напротив,четох доста,живях си живота,пиех вино ,ходих си при доктора ,правих си процедурите и вярвах в успеха.Съветвам всички опитващи да научат кога,къде и как става оплождането,кога имплантирането,кога навлизането на ЧХГ в кръвта.Успех🍀

# 753
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, вчера ми излезна положителен тест за бременност 4 дена преди МЦ, имах силна болка предишната вечер долу като спазъм но беше само през ноща. Иначе никакви симптоми нямам, не чувствам нищо освен лека болка в гърдите и в зърната. Юли месец имах биохимична и ме е страх да не се повтори кажете ми мнение какво мога да направя
Да чакаш

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Meldim, нищо не можеш да направиш, освен да чакаш.

# 755
  • Мнения: 441
Meldim можеш само да мислиш позитивно и да бъдеш спокойна! Успех и до финал!

# 756
  • Мнения: 88
Здравейте, за втори месец откакто правим опити, ми прави впечатление, че има някакво кървене. Първият ден всичко е наред, а на следващия ден след повторен опит  като отида до тоалетна имам кръв. На някой случвало ли му се е ? Да се притеснявам ли Confused

# 757
  • Мнения: 164
Здравейте, за втори месец откакто правим опити, ми прави впечатление, че има някакво кървене. Първият ден всичко е наред, а на следващия ден след повторен опит  като отида до тоалетна имам кръв. На някой случвало ли му се е ? Да се притеснявам ли Confused



И при мен така , от 2 месеца правим опити и имам  течове Grinning  след като не е от имплантирането , значи мисля че  са някакви кисти

# 758
  • Мнения: 2 515
Проверявайте си ги тия „течове”. Няма нищо нормално в кървене по никое време. Лекар само може да каже.

# 759
  • Мнения: 5 468
Здравейте, във вторник вечер видях положителен тест за овулация, нооооо ММ беше извън страната.... Успяхме да поработим едва днес(събота) сутринта. Дали според вас е късно вече Sad

Да, късно е било да опитвате в събота. Яйцеклетката може да бъде оплодена 12-24 часа след отделянето(овулацията).

Здравейте, за втори месец откакто правим опити, ми прави впечатление, че има някакво кървене. Първият ден всичко е наред, а на следващия ден след повторен опит  като отида до тоалетна имам кръв. На някой случвало ли му се е ? Да се притеснявам ли Confused

Не е нормално да имаш кървене. То няма как да е свързано с опитите за забременяване. Може да се дължи на инфекция. Най-добре спрете с опитите и отиди на лекар.

# 760
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм тук и се надявам да пиша на правилното място, но ако не е така извинявам се. Въпросът ми е следния, в продължение на три години пих противозачатъчни Мидиана 28 единствено с цел контрацепция, преди тях и по време на приема не съм имала проблеми с нередовен цикъл или нещо подобно. С мъжа ми решихме да правим опити на бебенце и преди месец спрях хапчетата. Дойде ми точно 3 дни след последното както обикновено и от тогава край. По принцип цикъла ми и преди хапчетата и с тях ми беше точно на 28 дни плюс минус един максимум, а сега ми закъснява с 5 дни. Гинеколожката ми е в чужбина до края на месеца и не мога да отида на преглед, Направих си тест- отрицателен. Поради това, че ми е първи месец без хапчета не знам дали съм имала овулация и следователно, ако съм имала кога е била, опити много имаше 😀😀 въпроса ми е, дали е възможно да е настъпил хормонален дисбаланс от хапчетата или е възможно теста да не е отчел правилно? Много ще съм благодарна за някакви съвети, за първи път се сблъсквам със закъсняващ цикъл 😀

# 761
  • Мнения: 3
Здравейте дами имам един вапрос мн често уринирам на 20 мин и имам болки в гърдите това ще ми е първа бременост незнам какво да мисля дали да се радвам или не кажете нщ

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Направи си тест. Ние откъде да знаем?!

# 763
  • Мнения: 3 725
Здравейте дами имам един вапрос мн често уринирам на 20 мин и имам болки в гърдите това ще ми е първа бременост незнам какво да мисля дали да се радвам или не кажете нщ
Да беше прочела предната страница.Направи си тест-тук гадателки няма.И това,че ходиш до ВЦ изобщо не е гаранция за бременност (и то още недоказана),а по-скоро на инфекция на пикочните канали.

# 764
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте, нова съм тук и се надявам да пиша на правилното място, но ако не е така извинявам се. Въпросът ми е следния, в продължение на три години пих противозачатъчни Мидиана 28 единствено с цел контрацепция, преди тях и по време на приема не съм имала проблеми с нередовен цикъл или нещо подобно. С мъжа ми решихме да правим опити на бебенце и преди месец спрях хапчетата. Дойде ми точно 3 дни след последното както обикновено и от тогава край. По принцип цикъла ми и преди хапчетата и с тях ми беше точно на 28 дни плюс минус един максимум, а сега ми закъснява с 5 дни. Гинеколожката ми е в чужбина до края на месеца и не мога да отида на преглед, Направих си тест- отрицателен. Поради това, че ми е първи месец без хапчета не знам дали съм имала овулация и следователно, ако съм имала кога е била, опити много имаше 😀😀 въпроса ми е, дали е възможно да е настъпил хормонален дисбаланс от хапчетата или е възможно теста да не е отчел правилно? Много ще съм благодарна за някакви съвети, за първи път се сблъсквам със закъсняващ цикъл 😀
Щом цикълът е толкова редовен, при това закъснение тестът щеше да отчете. Най-вероятно сега заради хапчетата, ще имаш няколко такива цикъла с подранила или закъсняла менструация. Продължавайте с опитите и ако не ти дойде до няколко дни е добре да посетиш доктор, дори и да не е твоята гинеколожка.

Общи условия

Активация на акаунт