Пазаруване от Amazon - тема №85 - до Черния петък

  • 107 518
  • 1 379
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 787
Първата ми хлебопекарна - страхотна! Хлябът става невероятен. Оправда очакванията ми:
https://www.amazon.de/WMF-Brotbackautomat-Programmen-Brotgewicht … ade/dp/B01EWNO55Q

# 1 066
  • Мнения: 787
Първата ми хлебопекарна - страхотна! Хлябът става невероятен. Оправда очакванията ми:
https://www.amazon.de/WMF-Brotbackautomat-Programmen-Brotgewicht … ade/dp/B01EWNO55Q

# 1 067
  • София
  • Мнения: 3 042
На ММ му се развали машинката за подстригване. Искам да му поръчам някаква изгодна и хубава. Единственно не искам да е на Philips, за последните 2 години 3 машинки се развалиха, вече им нямам доверие. Можете ли нещо хубаво да ми препоръчате и което като цена си заслужава до към 50 евро?
Някакъв малшанс е това. Ние караме вече няколко години с една Филипс.
Преди това ползвахме Remington - тя също беше ОК.
Но скоро не съм търсила и затова не мога да дам конкретен модел.

# 1 068
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
В Лидъл машинките за подстригване не са лоши. Моят мъж си взе преди няколко месеца да разнообрази. Иначе имаме от много години Филипс и е незаменима понеже има приставки тип гребенчета за различните дължини. Недостатък е, че е шумна. Нещо беше се повредила, но съпругът ми я позакрепи. За подарък съм съм подарявала на Филипс и още работят.
Не се отказвайте от марката, мисля, че са едни от най-добрите в тази област.

# 1 069
  • Мнения: 4 675
Здравейте, имате ли скорошна информация колко е гаранцията на складовите стоки? В първи пост пише месец, чела съм за 1 година, пък имаше и мнения, че и те са по 2 години. В голяма дилема съм, дали да чакам складовите намаления или да купувам ново по ЧП. Но все пак ще се радвам на по-дълга гаранция, че не е малко пари и това ме обърква какво да правя.

# 1 070
  • Мнения: 2 880
Спомням си, че преди доста време масово пазарувахме тези бонбони Celebrations с Pantry

https://www.amazon.co.uk/Celebrations-Tub-650g/dp/B0752JMW2K/ref … =Cele&sr=8-8#

Винаго ли в било и с доставка 4 паунда?
Редактирам се-при слагане на 4продукта Pantry, няма доставка на последна стъпка.
Здравейте!
А трябва ли да сме членове на прайм, за да ги поръчаме по 4 лири ?
Аз май мога да активирам безплатен пробен месец, не съм го правила от поне 2 год Confused мисля ...

# 1 071
  • София
  • Мнения: 9 850
Спомням си, че преди доста време масово пазарувахме тези бонбони Celebrations с Pantry

https://www.amazon.co.uk/Celebrations-Tub-650g/dp/B0752JMW2K/ref … =Cele&sr=8-8#

Винаго ли в било и с доставка 4 паунда?
Редактирам се-при слагане на 4продукта Pantry, няма доставка на последна стъпка.
Здравейте!
А трябва ли да сме членове на прайм, за да ги поръчаме по 4 лири ?
Аз май мога да активирам безплатен пробен месец, не съм го правила от поне 2 год Confused мисля ...
Да, трябва да си член на Прайм, пише го и отстрани.

# 1 072
  • Мнения: 504
А как мога да разбера дали мога да активирам безплатен прайм. Не си спомням последно кога съм го правила. Някъде пази ли се тази информация?

# 1 073
  • Мнения: 5 255
А как мога да разбера дали мога да активирам безплатен прайм. Не си спомням последно кога съм го правила. Някъде пази ли се тази информация?
Следваш процедурата по активиране на Prime и ще ти изпише.

# 1 074
  • Мнения: 2 258
Някой ползва ли мрежи за зеленчуци? Много се чудя дали да взема от амазон или алиекспрес, дали да са памучни или полиестер. Естествено, в алито са наполовината цена, но дали амазонските цени отговарят на качество?
Става въпрос за нещо такова
Скрит текст:

# 1 075
  • София
  • Мнения: 5 729
Спомням си, че преди доста време масово пазарувахме тези бонбони Celebrations с Pantry

https://www.amazon.co.uk/Celebrations-Tub-650g/dp/B0752JMW2K/ref … =Cele&sr=8-8#

Винаго ли в било и с доставка 4 паунда?
Редактирам се-при слагане на 4продукта Pantry, няма доставка на последна стъпка.
Здравейте!
А трябва ли да сме членове на прайм, за да ги поръчаме по 4 лири ?
Аз май мога да активирам безплатен пробен месец, не съм го правила от поне 2 год Confused мисля ...
Да, трябва да си член на Прайм, пише го и отстрани.
Снощи орязаха доста продукти за бзплатната доставка. Включително и тези бонбони ги махнаха да не са към 4те продукта активиращи безплатна доставка.

# 1 076
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой ползва ли мрежи за зеленчуци? Много се чудя дали да взема от амазон или алиекспрес, дали да са памучни или полиестер. Естествено, в алито са наполовината цена, но дали амазонските цени отговарят на качество?
Става въпрос за нещо такова
Скрит текст:
Гледах в кауфланд такива - малки и големи като размер. Бяха изложени при плодовете и зеленчуците. Страхотна идея и спираме с найлоновите пликчета за еднократна употреба

# 1 077
  • Мнения: 1 536
Здравейте, имате ли скорошна информация колко е гаранцията на складовите стоки? В първи пост пише месец, чела съм за 1 година, пък имаше и мнения, че и те са по 2 години. В голяма дилема съм, дали да чакам складовите намаления или да купувам ново по ЧП. Но все пак ще се радвам на по-дълга гаранция, че не е малко пари и това ме обърква какво да правя.
Взех си нетбук от склада . Питах в чата ,казаха ,че е редовна гаранцията. Две години.
След седем ,осем месеца имах  проблеми с екрана и го пратих на официалния сервиз на марката ,както Амазон ми препоръчаха.
Уж го оправиха ,след месец ,два - същият проблем .
Писах пак на Амазон , направо си го взеха и ми платиха парите до стотинка !
 Взех си нов ,новеничък лаптоп.И пак от Амазон естествено Simple Smile

# 1 078
  • Мнения: 2 258
Благодаря! В поста си щях да питам дали у нас сте виждали такива, но забравих. Направо ще си купя от Кауфланд в такъв случай, само да има.

# 1 079
  • Бг
  • Мнения: 846
Аз с два бързи въпроса.
Трябва да върна до испанците един мобилен телефон, с коя фирма ще ми е по-изгодно да върна. На Спиди видях, че е 57 лв. връщането, в Интерлогистика е 60 лв., други идеи ?
И някой, който е връщал скоро до Испания може ли да ми напише някакъв телефон за връзка, че знам, че Спиди искат.
Благодаря на отговорилите.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 14:52 от Alexa_a

Общи условия

Активация на акаунт