СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 7

  • 29 361
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 742
Близнаците излизат лъвчета, ако са родени в София, малко е на ръба, но Лъв. За сметка на това асцедентите им са Дева, така че пак ще си има влияние, особено след една възраст нагоре. Не разбирам много, но картите им изглеждат доста балансирани и приятни! Така че - радвай се, мамо!!!

# 706
  • Мнения: 1 554
Не мога да разбера какво значение има населеното място за зодията, ако няма часова разлика....

# 707
  • Мнения: 846
    Близнаците излизат лъвчета, ако са родени в София, малко е на ръба, но Лъв. За сметка на това асцедентите им са Дева, така че пак ще си има влияние, особено след една възраст нагоре. Не разбирам много, но картите им изглеждат доста балансирани и приятни! Така че - радвай се, мамо!!!

    Ох, малко мързеливо от моя страна, но може ли и на мен... 23.08.2019, 8.36, София. Ще съм много благодарна!!!

    # 708
    • Мнения: 4 003
    Des,така е в астрологията работи се с точен час до минута и място,иначе информацията е неправилна..

    # 709
    • София
    • Мнения: 742
    Zaza, същата работа - лъвче с асцедент Дева. Има доста сходства с близнаците - балансирана карта изглежда! Наслаждавайте се!!!

    # 710
    • Мнения: 160
    Близнаците са родени в Стара Загора Simple Smile

    # 711
    • Мнения: 4 003
    Да Лъв са с асцендент Дева и луна в телец 😃

    # 712
    • София
    • Мнения: 742
    За близнаците няма разлика - остават същите знаци и както е казала wind-чето, луна в Телец.

    # 713
    • Мнения: 33
    Хей, я дайте линк, интересно ми стана  това за ЗОДИИТЕ Simple Smile

    # 714
    • Мнения: 1 554
    Викаш така и така сме будни Grinning

    # 715
    • Мнения: 318
    В 38 седмица съм и днес измериха кръвно 130 на 80, след 1 час 120 на 80. Уплаших се, а АГ каза, че това не е кръвно. Деня ми беше емоционален, зсщото имах спор с родителите ми и се развълнувах малко повече. Утре сутрин съм на тонове и ще говоря пак, но ето сън не ме лови.

    # 716
    • Мнения: 1 554
    В тая седмица и аз 1-2 пъти имах такова кръвно. АГ не се впечатли грам. И после падаше. Споко, не е толкова високо, заспивай Simple Smile

    Мен ме тормози, че котаракът ми взе да ходи по нужда на пода от 3 дни.... Наказва ме, знам си аз. Ама така хубаво беше опикал, че 30 мин му чистих и усетих миризмата със запушен нос.... Подло същество. Не знам какво да го правя. И да го бия не помага. Първият път само се наака, щото го затворих и го набих. Продължи следващите два дни. Сега хем се наакал, хем се напикал. Бесилна съм вече...

    # 717
    • Мнения: 309
    В тая седмица и аз 1-2 пъти имах такова кръвно. АГ не се впечатли грам. И после падаше. Споко, не е толкова високо, заспивай Simple Smile

    Мен ме тормози, че котаракът ми взе да ходи по нужда на пода от 3 дни.... Наказва ме, знам си аз. Ама така хубаво беше опикал, че 30 мин му чистих и усетих миризмата със запушен нос.... Подло същество. Не знам какво да го правя. И да го бия не помага. Първият път само се наака, щото го затворих и го набих. Продължи следващите два дни. Сега хем се наакал, хем се напикал. Бесилна съм вече...

    Кастриран ли е? Това знам, че е от значение.

    # 718
    • Мнения: 1 554
    На 14 години е.... Кастриран от има-няма 12. Не в това е проблемът. Просто изпразнихме втората спалня, където той спеше, за да я готвим за детска стая. И това явно го ядоса и почна с тия номера.... Не знам просто

    # 719
    • Мнения: 309
    Значи прави бели нарочно котарачето Grinning

    Общи условия

    Активация на акаунт