Смешки от форума 32

  • 93 201
  • 747
  •   2
Отговори
# 120
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Те списващите не пускат сами вестника/ новината, има редактори след тях и кой знае още колко хора в редицата.
Заглавието е в някакво сайтче...те явно нямат ни журналист, ни редактор, щом ден по-късно нищо не е радактирано.

# 121
  • Мнения: 6 604
"1 жертва и 9 загинали" е различно от "1 жертва и девет РАНЕНИ." 😜 😉

# 122
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
"1 жертва и 9 загинали" е различно от "1 жертва и девет РАНЕНИ." 😜 😉
Е оправили са го...когато дадох линка сутринта и вчера пишеше загинали. Трябваше да снимам, вместо линк...нищо де, някой поне се е наспал и прочел написаното, за да оправи грешката.

# 123
  • Мнения: X
За невярващите - скрийншот, пейнт и после публикуване. След толкова коментари, не тук, във фейса имам предвид, трябвало и да го оставят.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
Вчера беше "загинали", да. Но по-яко беше "Радев с фраг" (при новия японски император).

# 125
  • Мнения: X
И там са се редактирали вече.

# 126
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Те списващите не пускат сами вестника/ новината, има редактори след тях и кой знае още колко хора в редицата.
Заглавието е в някакво сайтче...те явно нямат ни журналист, ни редактор, щом ден по-късно нищо не е радактирано.

бяха го копирали 1:1 от 24 часа Wink

# 127
  • Мнения: 1 277
"Моя роднина, лекар, ми казваше, че след 50 мъжете за нищо не стават в леглото. Много мъже след 50 са като стенни часовници - долу махалото маха, а отгоре кукувицата кука."

# 128
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Trollface зависи кой къде го удари парезата Trollface

# 129
  • Мнения: 8 080
Стига бе, тоя доктор върху махалата на колко мъже има поглед, че даже възраст фиксира Thinking Да беше казал 60 или 70, да повЕрваме (там изключенията са парезата Smiling Imp)... Иначе кукувицата и двата пола я имаме... даже над 40 Joy

# 130
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Не е от форума, но докато схвана ми беше доста смешно...днес явно нямат право да споменават имена на партии и икандидати и се ражда това:
https://dnes.dir.bg/sofia/za-uchitelya-s-lyubov-uvelichava-dista … hdanin-h-v-sofiya
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/iznenadi-v-plovdiv-i-varna
Първо четох за Пловдив и Варна и докато схвана какви са тия филми, македонци и възрожденци...

# 131
  • София
  • Мнения: 10 642
Проблема не е в имената на партиите, а че не може да се публикуват резултати от екзит полове

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 14:24 от Nandin

# 132
  • Мнения: 18 535
Пик и 24 часа пускат резултатите с имена, явно са сметнали, че глобата няма да ги събори.

пс - има развитие - цик е наложила на 24 часа да свали материалите с данните. В пик още стоят.

# 133
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На такива като мен филмите не говорят с имената на кандидатите. Само Фъ/андъкова предполагам, че е "На учителя с любов", другите са ми мъгла кой кой е.

# 134
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
и Войводите са лесни за разгадаване.
Simple Smile дали ще накажат бг-мамата, задето бонго си е с подписа "изберете ме за кмет, бре!"?

вчерашния виц беше "ЦИК са готови с резултатите, но ще изчакат до понеделник." Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт