Смешки от форума 32

  • 93 298
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 11 506
Цитат
Има една мисъл, че човек имал два живота и вторият започвал, когато осъзнаеш, че имаш само един. Уж е на Конфуций, не съм проверявала, може и на Божинката да е, .....

Надявам се съфорумката да не се обиди Hug, но много се смях JoyJoyJoy

# 331
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
то дето Конфуций, там и Божинката... Simple Smile
което ми напомни за една майка от детската градинка - поглежда към снимката на Никола Тесла и казва, че е точно като Милко Калайджиев...

# 332
  • Мнения: 30 802
Е то те двамата са произвели много интернет мемета, приличат си наистина.

# 333
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
сигурно. мъже са...  и имат мустаци...

# 334
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Цитат
Няма да ви чета тъпите коментари на тази абсурдна тема.
Само ще кажа, че точно така трябваше и аз моята жена да я науча, а аз кво по европейски, модерно. Готвя, чистя, пазарувам, с децата домашни пиша. Тя наща се прибира вечер в 20:30 и почва какво има за ядене, децата измита ли са за лягане, домашните написани ли са, и аз всичко сам да правя. Не стига че всички ремонти, колата, и каквото и да се счупи аз търча да оправям, ами от миене на чинии ми се напускаха ръцете вече.

Аз моята жена днес съм и поставил задача, както си трябва, като се прибера, да има топло сготвено нещо, ракийката, салатката, абе както си му е редът. Заради тая Европа, съм станал като някой гей. Ай сиктир от тука.

Сега малко ме е страх да се прибера че е ако не наготвено ще трябва да готвя.

Така, че за авторката.

Както си постелеш, сестро. Един път постлано, лягат отгоре му навлеците и не стават повече.

# 335
  • Мнения: 15 375
Ахаха, това ми напомни за вица:
-Излез изпод масата, чуваш ли какво ти казвам?!?
-Няма!!! Да видиш, че Мъж командва в тая къща!!!
Joy

# 336
  • Мнения: 18 666
Този проявява голяма смелост ,но  не  е пред жената ,  а тук анонимно.

# 337
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Още от автора на горния цитат:
В отговор на запитване:
Цитат
А защо се прибира в 20:30? Ако бачка много и важна работа и носи едно сто бона годишно вкъщи, а ти нямаш тези възможности, не е ли нормално да поемеш домакинството?  Това би донесло баланс във връзката и ако не ти харесва почни то да носиш 150 бона.
пише:
Цитат
В толкова се прибира, защото ходи в 10-11 на работа. И за да си направи 8 часа трябва да стой до 7-8 часа вечерта. А ходи късно, щото си ляга късно, по цяла нощ чати с някакви приятелки.

За заплащането аз и друг път съм се хвалил тук, но аз изкарвам около 90к€ на година. А тя милата работи за слава около 13к€. Така че ако питаш мен трябва да е точно обратното да е вкъщи положението, ама не е. Щот съм путьо.

Миялна имаме но преди нещо да се сложи, вътре се плакне, защот не се измива иначе добре. Така поне каза жената, и трябва да се плакне и ако има  нещо по засъхнали се минава с гъбата за всеки случай. И аз пламна и минавам с гъбата.

Цитат
Излез на улицата, погледни наляво, погледни надясно, влез обратни вкъщи включи си телевизора, гледай новините!

Тогаз како, ша разбереш, че да изкарваш много пари трябва да си прост. Аз тази обществена тайна отдавна я научих, изпростях и почнах д изкарвам пари. Това е сестри.

# 338
  • Мнения: 15 375
Тоз нещо са будалосва. Или е будала. Чатела с приятелки. Айде, бе. Joy

# 339
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Не знам, ама от одеве със сълзи се смея.

# 340
  • Мнения: 20 030
Тропси е легенда, нали ви казах.

# 341
  • Мнения: 25 728
Тропси е трол, не разбирам защо толкова му се радват или опонират.

# 342
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Много се изкушавах да цитирам и твоя отговор,  Базила.

П. П. Това следващият акант ли му е? Ако съдя по двойката...

# 343
  • Мнения: 20 030
Цитирай, де. Аз проблем нямам. Simple Smile
Не знам, изригва направо. Не знам дали е трол, за мен си е реален.

# 344
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз като видя,че пише Тропси веднага се зачитам,защото следва голям смях. За мен той или нарочно пише щуротии или нещо не е наред човечецът.

Общи условия

Активация на акаунт