Смешки от форума 32

  • 93 256
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 098
Мускули за сметка на мозък.

# 721
  • here and now
  • Мнения: 4 289
Цитат
Но токът иска да съди мен, топлоизолация също ни е образувала някакво дело ли, какво.

# 722
  • на брега
  • Мнения: 1 090
"то ако нямаш добре уплътнени очила отвсякъде, ще ти влезе вируса през очите, нали така казаха (и тук си задавам  въпроса тая гад -вируса, може ли да ти влезе през ушите)"

# 723
  • Мнения: 14 110
Не само през ушите, а явно и през задния двор може да влиза. Поне ми се изясни истеричното купуване на тоалетна хартия.

# 724
  • FRANCE
  • Мнения: 2 232
Tампони за дупки ли си правят от нея?

# 725
  • Мнения: 6 332
Цитат
променили са графиката от изпъкнала на вдлъбната

Казано по научно му.

# 726
  • Мнения: 9 886
Цитат
Но токът иска да съди мен, топлоизолация също ни е образувала някакво дело ли, какво.
Топлофикация трябваше да е, ама нейсе Wink)

# 727
  • here and now
  • Мнения: 4 289
Знам, не те донесох с лошо, просто да разнообразим....

# 728
  • Мнения: 2 998
Цитат
При този дефицит на вигантол по аптеките...Smile
Три пъти го чета "вАгИнтол" и се чудя какъв ли ще да е тоз лек. Joy

# 729
  • Мнения: X
Цитат
Ние заради подобна ситуация сме карантийни вече близо две седмици- цялото семейство. Споко.

# 730
  • Мнения: 2 495
Уф, тия "карантийните" или другата хипохондрична група "обречени сме, 6a omrem" започват да лазят по нервите. Иде ми да вляза в някоя от тия теми и да им препоръчам да прочетат нещо за предсказанията на Слава Севрюкова за идните години, ама после ще има масови самоубийства. В тази обстановка много лабилни хора ще изгърмят, ама преди това ще пропищят света с глупостите си, благодарение на чудото интернет и лесния достъп до него.
Обичайно съм състрадателен човек, ама нещо не мога да ги съжаля тия скованите от страх. Не е здравословно, не е.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 14 547
И суеверните  са лабилни. Особено вярващите на конспирации или спорни предсказания. И на Ванга приписват клюки и фантазии.

# 732
  • Мнения: 2 495
Моя милост ли визираш? Къде съм казала, че вярвам безусловно? Това е присъщо на друга част от днешното общество. Във всеки случай предпочитам да поровя конспирациите, отколкото да блея със стадото.
Все още си търся "Криза. Как се прави" на Стариков. Препоръчвам. Ако изобщо е останал някой, който чете нещо различно от етикети на дезинфектанти! Grinning

# 733
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Констатацията ми е обобщена. Нищо лично. Още се леят куршуми и позлатяват гледачки. Има и вманиачени в астрологията. Зачеват, раждат, омъжват се, или избират професия на този принцип.
Езотериката е интересна сфера. Но лабилните винаги минават границите на личен избор и преценка.

# 734
  • Мнения: 6 342
Да, добре. Ще хванеш ти едно магаре, и ще вярваш че ще си живуркате прекрасно и щастливо защото сте се женили на 19ти, а не на 14ти например. После пък
 ще заченеш едикога си и ще вярваш че отрочето няма да стане магаре като баща си...
Ама в реалния свят, една 🐸 колкото и да я целЮваш Kiss Kiss Kiss , на принц няма да стане...Joy

Общи условия

Активация на акаунт