"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 44

  • 92 964
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 965

Славе, Hug арабите имат доказателствен материал само за над кръста...Joy

Не е сигурно, арабите са потайни Stuck Out Tongue Winking Eye
Нещо не ми се получи цитата Cry

# 31
  • Мнения: 773
Славянка, сериала е нов, летен.
Afili Ask - на български Любов на показ.
Мисля, че има само 10 излезли епизода.
Дали го оревеждат не знам.

😂😂😂 Падам от смях. Явно стратегията не показа желаните реакции или по-скоро излезе извън контрол. Може би вече съжалява за този глупав ход.
Феновете в голямата си част сме неблагодарно племе - днес обичаме, утре сме разочаровани и слагаме хикса на любимеца. Та много внимателно трябва да се подхожда.

Ох, как ми липсват Джан и Санем 🥺:

# 32
  • Мнения: 967
И истерията не спира, Джан продължава да поства сторита с екзалтирали фенки. Докога се питам аз? Какво повече ще постигне да му се навират всички цяла седмица, а не ги беше оставил само ден два. Не го разбирам наистина.
Както се вижда, голяма част от феновете като нас са по- скоро отблъснати отколкото привлечени от тази история.
Ако Джан продължи до петък така, със сигурност ще събере повече негативи отколкото позитиви в очите на хората. Прекалено явно става вече.
Ева 🤗 и на мен много много ми липсват. 😞

# 33
  • Мнения: 29


Джан се изясни на какво се дължи популярността му в Италия... на Пълнолуние...


Превод от Софа.


[/quote]

Джан пише глупости!
След "Пълнолуние" не може да напълни и малките улички на Капри. Чухме виковете "Демет", прочетохме за италианката, която много го хвали, но и тя изпраща поздрави за Демет. Колкото и да се харесва "Dolunay" магията е постигна с Демет в "Птичката". Това просто не е честно. Ядосана съм. Ще го оправдае само лош превод на това, което е постнал. Извенете ме ако сте на друго мнение. Аз вече писах, че го харесах в "Пълнолуние", но да събере такава екзалтирана тълпа след доста обраната си игра в този сериал и доста стерилните си отношения с Гьорел, не вярвам. И най-вече има го вторият филм, има я другата артистка, има интернет, има анкети за този нов филм, спечелени благодарение на фенове и представете си, само негова е заслугата за тълпата, която го следва седмица. Днес на една от снимките, момиче беше снимано в зеления гащеризон на Демет, сигурно пак заради "Пълнолуние" ......

# 34
  • Мнения: 8 098
rezalina, Hug но това е истината ... В момента в Италия Пълнолуние го дават по телевизията, а Птичката е закупена от италиански канал , но не е излъчвана.

Вярно, че Птичката има голям фендом там , но това е само от гледане в интернат, точно както и при нас.Blush

# 35
  • Мнения: 5 670
rezalina Хич не се извинявай. Точно глупости пише Джан. Слънчасал е по Пълнолуние. Сякаш феновете само по телевизията го гледат. Хептен за прости ни взе. Да не говорим, че такова изказване е реално пренебрегване на ролята на Птичката, концепцията и стайлинга на Джан Дивит  и ролята на  Демет за цялата тази популярност.
Мярката изтърва този младеж, мярката. Защото и фенската любов трябва да се консумира в аптекарски дози.
Имаме една много хубава българска песен - "Звездите са звезди, защото са високо".

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 849
Благодаря за новата тема.

rezalina
, Джан вече е започнал да се оправдава с "Пълнолуние". И на мен в този сериал той не е направил никакво впечатление. В " Птичката" видях друг човек и дори от началото не можах да повярвам на това преобразяване.

# 37
  • Мнения: 29
Дари, благодаря!
Алекс, всъщност докато сляза до лаптопа ми, Дари е написала това, което имах предвид. "Пълнолуние" с положителност  си има последователи, но до "Птичката" феновете на Яман в ИТ са около 600 000 по ваши данни. По време на "Птичката" той набра популярност. Ако тълпата е гледала само "Пълнолуние", тя няма да го познае. Толкова е по- различен Джан от Ферит Аслан. И не става въпрос за брой привърженици на едното или другото, въпросът в случая е за почтеност.

# 38
  • Мнения: 8 098
Eто, че и италианската преса пише, че там е познат от "Сладко и горчиво...", както е заглавието на филма в Италия




Всички са луди за Джан Яман. Популярният турски актьор, известен с ролята на Ферит Аслан в телевизионния сериал "Горчиво сладко - съставки на любовта", направи спирка в Неапол, където бе посрещнат от стотици развълнувани фенове, които щурмуват на брега на хотела просто за да го видят за две минути от балкона. 

Аз не споря , че с Птичката придоби тази популярност, но такива са фактите за Италия, феновете там са в еуфория и чакат филмът да бъде излъчен по телевизията.

# 39
  • Мнения: 653
Някой трябва да приземи Джан Яман! Известност с "Пълнолуние"? Шега! Защо непрекъснато съобщаваха в социалните медии къде са? Дали някой щеше да ги разпознае? И последно - нали знаят за ВИП зоната на летището? Защо не я използваха? Не на нас тия. Май ще се получи обратния ефект. Ех, Джан, защо си го причини?

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 09:10 от st_kari

# 40
  • Мнения: 11 965


И нещо по различно, че Джан Яман и тълпа ми идват too much Whistling

и аз ще кажа като Злати, всеки си има глава на раменете Peace

Лека

# 41
  • Мнения: 483
И аз да добавя нещо различно.

Една красива Севджан Heart Eyes


и Севинч с опит за ходене по вода hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 188
Добро утро!!! Ето ви един малък Джан с тати .😋😋😋😋Започвам да го съжалявам милия всички го хулят за тоя Неапол.Щом има нерви нека се радва на вниманието.Пък и си мисля,че й 20 дни да седи все ще има откачалки да крещят пред хотела.Интересно ми е само, защо в Турция няма такива набези към него?☺️.
 

# 43
  • Мнения: 41 541
Добро утроо! Hug Hug Hug





Днес историята с феновете сигурно ще продължи! Peace





Желая ви приятен летен ден! Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 5 670
Добро утро!!! Ето ви един малък Джан с тати .😋😋😋😋Започвам да го съжалявам милия всички го хулят за тоя Неапол.Щом има нерви нека се радва на вниманието.Пък и си мисля,че й 20 дни да седи все ще има откачалки да крещят пред хотела.Интересно ми е само, защо в Турция няма такива набези към него?☺️.

Представете си в Истанбул тълпа крещяши жени да прегръща, целува, дърпа, докосва ЧУЖД мъж Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ами че властите сигурно ще изпратят Джан в Диарбекир, а жените - на бесилото. Simple Smile
Между другото Демет не е лайкнала в инстаграм нито едно от видеата от италианската "почивка" в профила на Джан.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 10:25 от dariVale

Общи условия

Активация на акаунт