Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 663
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 867
С препарат за фурни - намазвам с четка, поседява и изплаквам с гъба. В момента ползвам Медикс, но предполагам, че с всеки друг би станало.

# 16
  • Мнения: 39 048
Да кажа, че А1 ползвам винаги с ръкавици! Внимавайте с него.

# 17
  • Мнения: 13 490
А с какво махате мазнините по тенджери и тигани, не ги аставям да засъхнат, веднага мия, но колкото и да се старая все се получават отвън едни твърди мазнини, които с нищо не се махат!
Откакто открих обезмаслител на Фаберлик, нямам  неотстранени наслагвания или блажни петна. Общо взето го използвам навсякъде, където преди ми се е налагало старателно търкане. Забравих за други препарати, но държа да отбележа, че е с много остра миризма и задължително се работи с ръкавица. Концентрат е и аз си го разреждам. От тази снимка е този с кафяв етикет.
.

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 15:11 от Пролетно цвете

# 18
  • София
  • Мнения: 10 516
А с какво махате мазнините по тенджери и тигани, не ги аставям да засъхнат, веднага мия, но колкото и да се старая все се получават отвън едни твърди мазнини, които с нищо не се махат!

От Бриколаж си купих гъби, 3 са в комплект, за грил и силни замърсявания. Доста сериозна е абразивната част. По-упорити замърсявания чистя с тях. Но внимавай да не ти се надраска повърхността. Въпреки че съм ги пробвала на тефлонов тиган и няма проблем.
Но на този същия тиган отвън има някакви налепи, които с нищо не се махат. Искат си търкане, но нямам толкова сили.

# 19
  • Мнения: 39 048
Тия Фаберлик продават ли се свободно или се поръчват?

# 20
  • Мнения: 13 490
Тия Фаберлик продават ли се свободно или се поръчват?
Аз поръчах от дистрибутор, по магазини не съм търсила.

# 21
  • Мнения: 24 115
Наслоени мазнини съм махала с Циф и телче, но си иска търкане

# 22
  • Мнения: 28 137
Наслоени мазнини съм махала с Циф и телче, но си иска търкане
С циф пробвах, но без телче, просто не смея да търкам тенджерите си с него!
Фаберлика от къде се поръчва!
Също този препарат за фурни на Лидл може ли снимка! Намирам този
http://promocii.bg/sprey-za-pochistvane-na-furni-774889
А 1 пак ли от Лидъла?

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 18:57 от mimi.7299

# 23
  • Мнения: 4 198
Аз А1 от Кауфланд го купувам.

# 24
  • Мнения: 28 137
Аз А1 от Кауфланд го купувам.
Мерси

# 25
  • Мнения: 7 172
Малко лаически въпрос: печете ли две тави( или повече) на различни нива във фурната?

# 26
  • Мнения: 15 249
Аз съм пекла. Като видя, че едната тава се запича отгоре, а другата хабер няма, сменям местата на тавите, за да има равномерно изпичане и отгоре и отдолу на двете тави. Получава се. Просто отвреме навреме хвърляш по едно око да следиш процеса.

# 27
  • Мнения: 9 776
Малко лаически въпрос: печете ли две тави( или повече) на различни нива във фурната?

Налагало ми се е и на мен. Не се пекат равномерно, но пак става. Смяна на нивата, както е казала  Джаста Праста и вентилатор пускам.

# 28
  • Мнения: 5 593
Малко лаически въпрос: печете ли две тави( или повече) на различни нива във фурната?
Да, но пускаш фурната на вентилатор. Тогава няма проблем да се изпекат и две, и три тави.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Моля, за изпитан съвет с какво да третирам, за да си върна белотата на:
-сутиен ликра - бяха ми казали, да не го пера с омекотител, но забравих и няколко пъти го прах с капсули, които имат и омекотител вътре.
-Блуза с дантела, която доскоро си беше снежно бяла и след последното пране нещо посивя, не мога да си спомня как точно съм я прала
-жълти петна под мишниците на мъжка бяла тениска. Странното е, че от над 10 бели, само 2 имат петна и то, които са с повече ликра.

Общи условия

Активация на акаунт