Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 55 893
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 480
Кюртажа в Токуда е с 2 нощувки задължително,  незнам дали планирането е бързо, но в случай че очаквате да си тръгнете в същият ден (както е на повечето места) търсете друг вариант

# 571
  • Мнения: X
Имам 2 кюртажа и на двата не са ме пускали веднага ( София мед и шейново ) Винаги е с 2 нощувки . Ако си отивате веднага пак си плащате нощувките

# 572
  • Мнения: 15
Здравейте. Вчера звъннах в Токуда,тъй като видях,че вече цените не са налични в сайта. Оказа се,че вече нямало четворни стаи,а само двойни и тройни и се заплащали допълнително от тези 1600лв за раждане и 700лв за неонатологичен пакет. По мои груби сметки цената на раждането отива към 2,900. Някой ако е ходил на отворени врати скоро и има още информация ще бъда благодарна,ако сподели.

# 573
  • Мнения: 55
Здравей,

Цената на двойна стая в 130 лв, а на единична - 250, ако не се лъжа. Simple Smile Аз бях в двойна, етажът е направен много хубаво, а и има достатъчно пространство в стаята Simple Smile

# 574
  • Мнения: 610
Октомври родих и двойна стая беше 100 лева а единична 200, 50 лв беше ако искаш да има човек при теб. Може би има нови цени. Но етажът е супер, храната беше хубава, съобразена с родилки и кърмачки, чисто. Страшно съм доволна, вече доста пъти съм го писала.

# 575
  • Мнения: 146
Здравей,

Цената на двойна стая в 130 лв, а на единична - 250, ако не се лъжа. Simple Smile Аз бях в двойна, етажът е направен много хубаво, а и има достатъчно пространство в стаята Simple Smile

Колко нощувки се заплащат?

# 576
  • Мнения: 3 957
Четворни стаи няма от много време. Преди 5 месеца имаше само единични и двойни, нямаше тройни. Възможно е да има промяна.

# 577
  • София
  • Мнения: 7 645
Явно наистина има някакви промени, защото са свалили пидиефа с цените от сайта и има само: "За информация за цените се обадете."
Аз до колкото знам първата нощ след операцията и тази преди нея жените се настаняват в 4-на стая в етажа който е за рискова бременност.
На следващия ден се раздвижват и ги качват в родилното, където има 2-ни и 1-нични стаи. Те се заплащат. И така ако човек е секцио плаща 3 нощувки, другите 2 не се плащат, а ако е нормално раждане по аналогичен начин плаща 3 нощи, но не се налага да има други (поне не винаги).
Самите цени за стая мисля че бяха 100 и 200лв (2-на и единична), но може да са вдигнати.

Освен всичко да са променили и вече да няма тия две безплатни нощувки, ами да се плаща от 1-вата до последната.

# 578
  • София
  • Мнения: 626
Септември месец беше точно така, както го описва Брайда. Нощувките на ет.3 не се заплащат. Заплаща се само в новия следродилен сектор на 5 ет.

# 579
  • Мнения: 2 536
Момичета, като сте заговорили за стаи - има ли някаква разлика между не-вип стаите и вип двойните стаи? Чух, че не-вип пак били двойни, та защо някой би плащал за вип

# 580
  • София
  • Мнения: 7 645
Има единични и двойни, не съм чувала за вип Simple Smile
Единичната е двойно по-скъпа, но пък може да ти идват на посещение в нея.

# 581
  • Мнения: 610
Няма вип стаи, само двойна и единична. В обзавеждането им няма разлика, двойната е доста просторна и има завеси не си пречите с другата майка. Банята е просторна.

# 582
  • Мнения: 15
Здравейте,
Родих нормално на 24.12 и цените бяха, както са написали момичетата. Аз лично заплатих:
1600 лв. - раждане;
700 лв. - пакет за бебето;
100 лв. - 1 нощувка в двойна стая;
2х200 лв. - 2 нощувки в единична стая;
2х50 лв. - 2 нощувки на таткото;
85 лв. - административна такса.

Всичко ми излезе 2985 лв.

Докато бях на 3тия етаж, една от акушерките спомена, че догодина, т.е. 2020, родилното отделение ще се мести на 5ти етаж.

# 583
  • Мнения: 2 536
Има единични и двойни, не съм чувала за вип Simple Smile
Единичната е двойно по-скъпа, но пък може да ти идват на посещение в нея.

О, значи аз грешно съм разбрала. Тоест няма вариант да не плащаш за стая, или единична, илк двойна. Аз мислех, че има обикновени без допълнително заплащане.

# 584
  • Мнения: 126
Здравейте,
Родих нормално на 24.12 и цените бяха, както са написали момичетата. Аз лично заплатих:
1600 лв. - раждане;
700 лв. - пакет за бебето;
100 лв. - 1 нощувка в двойна стая;
2х200 лв. - 2 нощувки в единична стая;
2х50 лв. - 2 нощувки на таткото;
85 лв. - административна такса.

Всичко ми излезе 2985 лв.

Докато бях на 3тия етаж, една от акушерките спомена, че догодина, т.е. 2020, родилното отделение ще се мести на 5ти етаж.

А тази административна такса за какво е?

Общи условия

Активация на акаунт