Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 25 934
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Не пиша в темата ви, защото не съм гледала сериала, но сега ще започна по "телевизора". Често влизам при вас защото ви харесвам и голямо преживяване е да ви чета. Прекрасни сте всички, но сега искам да поздравя Сиси.
СИСИ ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !
Пожелавам ти мното здраве и всичко най-хубаво! Пожелавам ти никога положителната енергия, която излъчваш да не секва! Ти си великолепна !Пожелавам ти Бог,  Св. Петка и  всички Светии да бъдат винаги с теб! Бъди благословена и много обичана!
Скъпа Ани, поздравявам и теб с празника. Всичко лошо да остане в миналото и винаги да получаваш Божията благословия и благодат. Пожелавам ти много обич  от всички, които обичаш.
Мили дами, нека Св. Петка бъде с всички вас.

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 13:57 от Nina NN

# 331
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета
Честит Петковден....
Сиси, да си носиш с радост името и никога да не губиш желанието за хубави преживявания...
Един Еркан само за теб...

Ани, пожелавам ти от сърце много здраве и всичко лошо да е вече зад гърба ти....

На всички в темата -Хванете човека до вас за ръка и благодарете за всичко, което имате....

# 332
  • Мнения: 36 750
Лу  Hug Злати  Hug Нинка  Hug Гости  Hug благодаря за пожеланията  Hug И вие бъдете живи и здрави и да ви се случват само хубави неща  Hug

Нинка - ако гледаш Невестата по БТВ ще ми бъде приятно да споделяш с нас. Макар, че съм го гледала, сега отново ще го гледам, макар дублажа на първо четене да не ми харесва, но ще свикнем. Не харесвах и гласа на Есма султан, но като минаха няколко епизода и вече не ми правеше впечатление...

# 333
  • Мнения: 41 680
Нина Hug,добре дошла! wavey Радвам се,че ще пишеш и в тази тема! Wink

Гости HugАни Hug

нова снимка от ИГ на Йозджан с фен,мисля че е от представянето на филма с участието на Арас Булут...

# 334
  • Мнения: 36 750
Злати  Hug

Гледахте ли днес Ози в Черната роза от 15,00 часа...

# 335
  • Мнения: 41 680
Цитат
Гледахте ли днес Ози в Черната роза от 15,00 часа...
Ани Hug,аз съм го гледала сериала по тв.7 когато го давахаПосле телевизията фалира и го продължих с руски превод!Но днес го гледах отново! WinkОзи не мога да го възприема с тази прическа и мустака! Laughing





# 336
  • Мнения: 36 750
Злати и на мен изобщо не ми харесва с тази прическа и мустака...Но като съм гледала снимки, ми се струва, че по-нататък ще променят визията му...

# 337
  • Мнения: 7 044
Здравейте, здравейте, здравейте любими мои момичета.
Ле ле ееееееее  Изписали сте днес цяла страница.
Не знам от къде да започна да  благодаря.
Благодаря на Бог, че ме събра с  вас.
Благодаря на Бог, че ми отвори очите  за  обичта ви.
Благодаря на Бог, че   ви  има.
Благодаря на Бог, че ми отвори сърцето за ефирна романтика.
Благодаря на всички вас, защото ме правите  щастлива.
Благодаря на всички  вас,  че ме  търпите.
Благодаря на всички вас, че  ми  угаждате на  капризите.
Благодаря на всички  вас, защото ме забелязвате.
Благодаря на всички вас, защото без  вашата  пословична духовна енергия,  аз  ще  съм  едно скучно бабче.
С една дума - Благодаря ви от все  сърце.
Когато съм тук при вас, чевствам някаква духовна, бленувана  хармония  и по този начин аз  чувствам и разбирам, че вие по някакъв  начин  ме правите цялостна,  съвършена, че вие ми давате  свобода за  бъда  аз....да бъда сама  себе  си.
И така....Ани, Злати, Лу,  Гости, Морското ми Бризче,а...и...Нинчето е  тук- как си се сетила  за мен и всички останали - вие сте моето  второ  семейство.

Като ви изброявам, чувствам с нежен  трепет  на  сетивата  си за приятелство, духовност, обич, разбирателство  и  обаяние.
Нинче, радвам се, че  ни  четеш.  Ама тук  наистина  е тих романтичен,  нежен  и  всеотдаен  пристан  за  всички  кораби. И твоят  кораб  е  тук.
Ще се радваме да гледаш с  нас  сериала ИН и да  коментираш вълненията  си.  Ние  всички  го  гледаме и  му  се  радваме.  Няма никакво значение, че сме различни - това не ни  пречи  да си  споделяме и да се обичаме.
Ето......сега ще ти напиша нещо, което  никога  не  съм  го писала  през  целите 3  сезона.
Гледаме сериала и ето - появява се  на Ози  първата  съпруга, забравих  й  името.  Тя дойде    след като синът му, когото е  криела  от  него че го е  родила са се минали 10 години. Представяш ли си - всички момичета я нападат,  пишат за нея  врели-некипели, а аз  толкова се влюбих в  тази  актриса, че се скрих  чак в  едно  кюше  на темата  и  нищо  не  пиша. И така - моята любов  към  тази актриса остана  забулена  от  тайни.  Ама сега  когато  я  дават  ще  им  кажа, че  много  я  обичам.
Така стават  тези работи.
Ани, спомням си
 твоя  случай с операцията  в  София  на  Петковден.  Всичко помня  много  добре, но ето, че е избледнял случая в  битието, ама ти не го  забравяш.
Така е  винаги в  живота.
Боже, моля да ми простите, ама че се отплеснах. Така както си пиша  може да стигна и до Русе.
моля ви за прошка.
Вие ми нахранихте душата с обич и любов.
Благодарна съм  ви винаги.
Хиляди мили привети и сладки целувки.

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 22:31 от sisi55

# 338
  • Мнения: 36 750
Сиси - Разтревожих се, че тази вечер липсваш...Помислих си, че до късно поливате празника  Grinning
Пускам един пост, утре да ни сервираш нарано кафето, защото аз пак заминавам и сигурно няма да имам време  Naughty

Скрит текст:
Днес носих моите вина на изследване при специалисти. Едното вече е готово и трябва да го вадя от джибрите и да го оставя да си прави тихата ферментация...Другото, това, което е само от грозде -  няма захар и вода - много алкохолно било - цепело камъка  hahaha  и още не е готово...Трябва му още седмица...
Пожелавам ви лека и спокойна нощ с една хубава дама smile3521


# 339
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет по нощите! Hug
Няма как да пропусна празника, нали!? Joy Joy Joy

Ани, Hug Слънчице златно, пожелавам ти много, много здраве и дано никога повече не се налага да лягаш на онази маса!!!!!

Сисонкаааааа, сладурче мило,
носи си името със здраве и нека Света Петка винги да те закриля!

За вас, мили мои, едно клипче на Еркан и Алишан:
 



Alisan ve Erkan Petekkaya Nemrudun Kızı

Преди години го имаше на цял екран! newsm78 Сега не зная защо е такъв - може би е изтрит и това е качено от фен на Алишан  newsm78

Нина
Hug добре дошла при нас! Споделяй емоциите си с нас- Аз няма да гледам по тв./заради липса на време/, но ще ми бъде интересно да прочета и твоите изживявания.
Ани, на Ози няма много да го променят външният вид в "Карагюл", защото само след няколко серии ще излезе - по онова време започва участието му в "Денят, когато е написана съдбата ми" Връща се само за - мисля, че е една серия - тогава е с визията си от "Денят", но пък е инвалид и е неузнаваем.
Злати Hug как е Симеон Велики! Още мъъъничко и баба Злати ще е за по-дълго при него, нали?! bouquet Не зная дали разбра, че започна още един сериал "Моето име е Мелек". Действието се развива в конака от "Карагюл" пък и стопанката на конака отново е Шериф Сезер. Участва и Бурчин Бибер - приятелят на Ози и още доста познати лица. Започнах да го гледам заради Кутси - друг мой любимец и  ми хареса, но явно все още не е предизвикал интереса на рускините и превода на сериите го пускат едва след 4-5 дни. От "Карагюла" съм си патила с диалекта им в този район на Турция и затова си чакам търпеливо превода. Joy
Хубава вечер, момичета! Hug Hug Hug Hug Hug

# 340
  • Мнения: 36 750
Добро утро  Hug



Бризче благодаря ти скъпа  Hug От твоята клавиатура в Божиите уши  Praynig
За Ози си спомням, че излезе от Карагюл, за участие в Съдбата - добре, че стана така, защото и Съдбата е един шедьовър в турската сериална индустрия  newsm10

Злати днес ще заминава при Симеончо - удоволствие е да усещаш аромата на бебе....

Скрит текст:
В 8,00 и аз заминавам при моите "бебета" т.е. бидончетата с виното. Едното днес ще го развивам, но другото ще го дондуркам и тази седмица... Grinning

Хубав ден момичета  Hug

Скрит текст:
Купих си декодер и антена, да видим ще намеря ли някой да ми подкара телевизора, за да гледам утре вечер първия епизод на Невестата...

# 341
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани Hug,благодаря за ранното кафенце и пожеланието! HugСпорна работа! Wink Peace

Сиси Hug,за поста от снощи! newsm10

Бризче Hug,благодаря за споделеното! bouquetРазбрах за новия сериал "Моето име е Мелек" от няколко фрагмана,но не го гледам!Захванах 3 летни,други гледам с нови сезони,а и очаквам на Севда Е.на 25.10.,после с Мурат Й. и станаха много! Laughing

Скрит текст:
Така е,днес след обяд заминаваме при дъщерята и разбира се да гледаме Симеон или както вече го наричат Мони за по-кратко! Laughing



Желая ви приятен ден! Hug Hug Hug

# 342
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте момичета!Ако приемате нови членове, и нямате нищо против,и аз се присъединявам към  гледащите и коментиращите. Само хубави отзиви съм чела за сериала. Знае ли се колко български серии ще е?

# 343
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета
"Изкуството да бъдеш мъдър се състои в умението да знаеш,на какво не трябва да са обръща внимание."                 / Уилям Джеймс /

Злати, да гушнеш бебока и заради нас ....
kamelia741, добре дошла при нас.
Скрит текст:
Аз съм Гости
Не знам на колко серии ще накъсат сериала, но оригиналните серии мисля, че бяха 87...
Ани,Сиси,Лу,Бризче Heart пропуснах ли някой... Thinking
Ани, дано успееш да гледаш старта на ИН....

# 344
  • Мнения: 41 680
Привет! Hug

kamelia741 ,добре дошла при нас! wavey
Скрит текст:
Аз съм Злати за по-кратко!

Както е писала Гости Hug,оригиналните епизоди са 87! Peace
Тъй като са дълги предполагам 1 турски ще е 3 бълг.епизода по 45 мин.! Peace Понякога БТВ лятото ги спират и пускат други закупени с по-нисък рейтинг! Peace Така,че ще се проточи гледането! Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт