Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 26 010
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 044
Здравейте по вечерно време, скъпи момичета.
В 17 часа гостите ми си тръгнаха, защото ще отиват да гласуват.
Беше ми хубаво, че ми дойдоха на гости, но беше изненада.
Беше внучката ми - тя често иска да ме изненадва и го прави.
Само че, добре че магазина е до моята къща и имам пари у мен, та накупих набързо каквото трябва и ги гостих.
Сега - тая вечер пък  ще  стоим до късно заради резултатите от изборите.
Утре рано на работа.
Всичко хубаво и много обич.

# 646
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Ани, Гости Hug страхотно клипче и снимки!
Сиси, хубаво е когато близките ти дойдат на гости. Аз съм снаха от има няма 2 години и роднините ми понякога ми липсват... Hug Cry
Утре на спокойствие ще гледам невестата, свеки ще спи с малката.

# 647
  • Мнения: 7 044



Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 07:06 от sisi55

# 648
  • Мнения: 36 761
Добро утро

Щастлив ден и успешна нова седмица  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover



Кати  Hug Сиси  Hug



# 649
  • Мнения: 41 751
Добро утро! Hug wavey food010



Сиси HugАни Hug,благодаря за ранното кафе и пожеланията!

Гости HugКати Hug





Приятен ден и успешна седмица! Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 650
  • Мнения: X
Ани Hug Злати Hug Сиси Hug


Нямам търпение да си полегна и да гледам невестата довечера!

# 651
  • Мнения: 36 761
Злати  Hug Кати  Hug

Скрит текст:
Днес имах гости за един ден - моите приятели от Разград и с тях се шматках почти цял ден...

И аз очаквам с нетърпение епизода довечера....

Кати - не знам за теб,но аз когато запея "Полегнала е Тудора..." т.е. когато полегна да гледам някои филм и заспивам  Joy Joy Joy Joy Телевизора ме приспива много бързо.... Wink





Феми не се е появявала тези дни...Дано да не са се усложнили болежките  Praynig

# 652
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили, любими, върховни момичета.
Безкрайно ви благодаря  за постовете, за всичко споделено, за всички новини.
Вече готови ли сте  за новата серия  на "Завинаги".
Приятно гледане.

# 653
  • Мнения: 27 583
Здравейте на всички Hug
Ани ,много мило че си се сетила за мен .Kissing Heart
Болежките намаляха но тия дни ще ходя на  изследвания.  Може би трябва  да спазвам  строга диета ,какво ям .
Фарук и Сюрея ще се сдобрят ли в този епизод ? На Султанката няма да и мине номера да ги раздели .

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 20:15 от femmi2

# 654
  • Мнения: 36 761
Феми - забравих до къде бяхме стигнали...Мисля, че няма да е тази вечер опита на султанката да ги раздели, но няма да успее...Напротив, Фарук ще я заплаши, че ако продължава да се отнася зле със Сюрея ще напусне конака....

Беше попитала в един по-преден пост, кога ще се роди дъщеричката на Фарук и Сюрея - във втори сезон...Първото бебе ще го загубят....

Сиси - на линия сме вече....Чакаме....

# 655
  • Мнения: 7 044
Ох, хайде вече да започва, защото и  рекламите им  са  много и  много. И нашата БТВ  е достатъчно  лакома за пари и непрекъснато  приема още и още допълнително повече  реклами.
Да започват вече.

Златинче, АНи, моля за прошка. Новия сериал в делничните дни по БТВ от 18 до 19 часа "Свободен дух"  как му е името на турски и излъчват ли го в  момента по някоя  турска телевизия??
Приятна вечер.

# 656
  • Мнения: 41 751
Привет! Hug

Ани HugКати Hug

Феми Hug,бързо оздравяване! Praynig

Видях,че има питане от Сиси Hug и да й отговоря тъй като гледах сериала! Peace
Цитат
Златинче, АНи, моля за прошка. Новия сериал в делничните дни по БТВ от 18 до 19 часа "Свободен дух"  как му е името на турски и излъчват ли го в  момента по някоя  турска телевизия??
Сиси Hug,сериалът го даваха от юни 2018г. до август 2019г.- 51 оригинални епизоди е!Името му на турски е '' Erkenci Kus'' и на бълг.ез. е ''Ранна/Ранобудна птичка''!БТВ го пуснаха с името-''Свободен дух''! Peace Имаше го  с БГ субтитри,но не знам дали са запазни! Peace

# 657
  • Мнения: 7 044
Златинче, много ти благодаря.
Съжалявам, че не съм го  гледала.  много ми харесва - лек, свободен,  романтичен, хумористичен и т.н.
Ще искам да го  изгледам.

# 658
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Ето това беше момента, в който Фарук трябваше да разкаже за Бегюм...а той мълча като комунист на разпит 🤨😂 и това ще му изяде главата. Сиси, сериала по БТВ е хубав, но дублажа е отврат...намери го със субтитри, за да усетиш истинския заряд...

# 659
  • Мнения: 27 583
Гълъбчетата се сдобриха ,вече са в Истанбул на вечеря . Сюрея го попита за миналите му връзки , обичал ли е някоя. Как се измъкна с отговора минало свършено в живота си ми ти . После дойде сервитьора за десерт .
Султанката намекна на лелята да си ходи от където е дошла .
Ани , втори сезон се ражда дъщеричката Яз ,нали така се казва ?   Как Сюрея след станалото като разбира за бившата и детето и го напуска как Фарук я връща при себе си . Значи му прощава че е скрил .

Сиси, Птичката е два сезона .  Втория сезон финала го претупват ,но все пак е довършен .  Джан и Демет  правят пресата и феновете на луди дали имат връзка в живота . Всеки си вярва в каквото иска . Сега Демет ще почва нов сериал с партньор Ибрахим Челикол .
Ибрахим  съм го гледала  с Хатидже Шендил в един сериал даваха го на бг не си спомням заглавието Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 23:38 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт