Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 26 037
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 27 719
Ани ,в кой сезон ще им се роди дъщеричка ?  Телевизиите и продуцентите ако е много нисък джасат проекта . Невестата се е задържал .

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 23:27 от femmi2

# 631
  • Мнения: 7 044
Сладури, здравейте, започва сериалчето ни.
Приятно гледане.

# 632
  • Мнения: 27 719
Здрасти Сиси Hug
Адем каза ще си върнем всичко ,което фамилия Боран ни е отнела . Какво са виновни братята ,те дори не знаят че имат друг брат . Ако Адем беше човек Фарук щеше да го приеме но той ще му създава проблеми . Фирмата ще фалира .
Изпитва омраза и болка .
Фарук как ще излезе от положението с формата и конака ?
Сорея отиде в офиса . Фарук какви ги наговори .... Всяка жена ще се почувства наранена от думите .

# 633
  • Мнения: X
И на мен не ми харесаха думите на Фарук в офиса.
Не подкрепям, че Сюрея отиде в бар. Можеше да се срещне с Дилара и на друго място. И моят мъж би се ядосал ако отида в бар без него, уважавам това което мисли и не бих го направила.

Ани Hug , какво ще стане с Мурат и Баде? Много са ми сладки.... иии имам слабост към мотористи... Grinning

# 634
  • Мнения: 7 044
Салдури, дойдоха ми половината от децата от София и не догледах серията.
Сега им пригатвям вечеря. Гладни са.
всичко хубаво.

# 635
  • Мнения: 27 719
Кати ,аз доколкото разбрах ще изкарат Баде че насила накарала Мурат да преспът .  Той си го искаше и пръв я докосна . Баде ,не е от техния аршин ,то ако беше некоя от обществото друго щяха да пеят ...Imp
Какво ще стане Ани ще каже .
Какво толкова е направила Сюрея като отишла на бар оф тези мъже... Кво не може ли сама да иде ,няма ли и доверие .
Дилара си е малко лудичка .

# 636
  • Мнения: X
Феми, наистина Дилара си е малко лудичка. Всяко момиче има по една такава нахакана приятелка. Адем нещо не го харесвам...

# 637
  • Мнения: 36 773
Феми, Кати
Историята с Бааде и Мурат е интересна...
След като султанката научи какво се е случило...
Скрит текст:
Веднага ще се опита да я омъжи за месаря, който е вдовец и има мисля две деца...Тогава обаче ще се намеси Сюрея. Ще разкаже на Фарук и Фарук ще поеме Мурат, а Сюрея ще се занимава с Бааде. Ще й вдъхне кураж и ще я накара да учи и да се подготвя да кандидатства в университет. Ще я приемат и там тя ще срещне едно момче също от богат род, но не келеш като Мурат, а момчето много ще й помага. Между двамата има само приятелство, но Мурат ще помисли, че Бааде има любов с това момче...Ще започне да ревнува...Ще й направи някаква изненада...Тя обаче вече не му вярва...Тогава Мурат ще я заведе в гражданското и ще сключат брак. Ще се приберат в конака женени и Султанката само дето няма да припадне...
Но пок не мога да й отрека на султанката - дори и да не желае снахите Сюрея и Бааде, след като вече са сключили брак не ги гони...Прави планове как да ги раздели, но ги приема....Положението на Бааде ще стане много тежко в конака...Седи си в стаята по цял ден и е ненужна...Мураг ще се позавърти на автогарата и двамата ще решат да заминат за чужбина...Това става почти в края на втори сезон...А причината уж да заминат, че Беркай - т.е. Мурат се е явил на кастинг и е избран за главна роля в един комедиен летен сериал... След няколко епизода сериала го спряха, но екипа на Невестата не го върнаха....
Междо другото Беркай е бил футболист. С Хира - Бааде са били гаджета. Тя го е навила да се яви на кастинга в Невестата и са го избрали....След това казаха, че Беркай и Хира са се разделили, а както знаете той наскоро се ожени.

Малко объркано разказах, но ако нещо не е ясно питайте ще доразкажа...

Тази вечер от телеразговори не можах да изгледам добре епизода...
Адем е голям мръсник...Само прави интрига след интрига....Ненавиждам продажни индивиди - като този с брадичката дето Фарук му удари едно кроше...и добрия журналист...За пари хората са готови да правят какви ли не гадости...Жалко е, че и при нас вече стана така....
Винаги съм си задавала въпроса, защо Адем иска да отмъсти на семейството и в частност на Фарук, когато те дори не знаят, че баща им има незаконен син...
Скрит текст:
В трети сезон ще разберем кой стои в дъното на цялата работа...Това е сестрата на Февзи...тоест лелята на братята и зълва на Есма.....

Цитат
Феми, наистина Дилара си е малко лудичка.

А, ще видиш ти малко.....А колко бой ще отнесе от Адем...

# 638
  • Мнения: 41 823
Добро утро! Hug



Ани HugГости HugФеми HugКати HugКамелия Hug,благодаря ви за коментарите за ИН! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquetТака си го припомням! Wink

Сиси Hug е с гости! Wink



Да почетен нашите починали близки...
Скрит текст:

Приятна събота на всички! Hug

# 639
  • Мнения: 36 773
Цитат
Здравейте момичета  Hug
Окъснях, но имах ангажименти до сега....

Скрит текст:
Днес е АРХАНГЕЛОВА ЗАДУШНИЦА!
Да си спомним за всички близки, които не са между нас и да се помолим: Вечен и Блажен да е покоят на всички починали благочестиви християни - вечна да бъде паметта им  Praynig


Злати  Hug
Сиси снощи гостите май те изненадаха приятно.

Днес няма филмче и много ще ми липсват довечера...В понеделник ще разберем какви ще ги свърши Есма султан....Колкото повече Есма се опитва да раздели Фарук и Сюрея, толкова по-силна става връзката им...





Хубав остатък от деня  Hug

Добро утро  Hug
Опитах се да си изтрия поста, за да спазя правилата, но не стана...
Така, че ще продължа тук...



С първото кафе за деня ви пожелавам ден с много усмивки, добро настроение и късмет  Flowers Four Leaf CloverХубав слънчев ноемврийски ден  lovekiss


Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 08:24 от MAMA-AN

# 640
  • Мнения: 7 044

Добро утро. Щастлива и слънчева неделя. Много позитивна енергия и още по-много обич и  уважение.




От Нанули Беридзе за Еркан:
Обичам този мъж.
Неговата усмивка,...неговият  глас...неговата игра,...неговите изпълняващи  роли....
Страхотно красиво тяло и страхотно красива душа!

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 10:03 от sisi55

# 641
  • Мнения: 41 823
Добро късно утро! Hug



Ани HugСиси Hug,благодаря за кафето,новите снимки и пожеланията! bouquet bouquet

Ани,
Скрит текст:
И на мен ми е се е налагало да трия последен мой пост за да пиша нов,но не става ако пишеш в старата версия!За това опитах в новата и става!Така,че трия в новата и се връщам да пиша нов в старата!




Конакът,който беше построен за ИН,ще бъде използван в новия сериала ''Ферхат и Ширин''(като са го боядисали) с Толга Саръташ,Джансу Дере и Лейля Танлар,която я знаем от Парампарча! Peace


Цитат
🆕Особняк, построенный специально для сериала "Стамбульская невеста" осенью 2016 года, в новом зимнем телесезоне станет главным местом съёмок и домом героев в сериале "Ферхат и Ширин", производством которого занимается известная продюсерская компания O3 Medya

Имам проблем с лаптопа и се забавих да се разпиша по-рано! Peace Купих си външен харт диск за да си прехвърля всичко,но сина отсъства да ми помогне!Да видим дали ше се налага да си купувам нов хард диск и за лаптопа! Peace

Приятна неделя на всички! Hug

# 642
  • Мнения: 36 773
Сиси  Hug Злати  Hug прекрасен ден момичета  Hug

Злати благодаря за споделеното относно тънкостите във форума. Помислих си, че може би тази функция в старата версия не я поддържат, но не направих опит през новата версия...

Един любим момент от Невестата....

# 643
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте момичета
Ани,Сиси,Злати....

Денят е по топъл от вчера.....така, че се порадвайте на хубавото време.
Ето един мой любим момент, който наближава да видим...


https://www.youtube.com/watch?v=WZYM0ghOQDw

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 16:16 от gostenka68

# 644
  • Мнения: 36 773
Гости и на мен този момент ми е любим  newsm10 smile3521
Нюргюл е втората Есма султан  - на този етап...
Интересно защо в дублажа не превеждат, че обръщението на Есма и Нюргюл към Сюрея е gelin - булка, невеста, снаха.......

Още един момент, който много скоро предстои....





Общи условия

Активация на акаунт