Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 26 103
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Ани, можеше да и каже за Бегюм, когато я хранеше с фъстъци и тя му разказваше за студентските си неволи/ тогава все още нямаше опасност/...можеше да каже...да, в миналото си имах сериозна връзка, но тя ме изостави...тогава много неща щяха да са различни, но нямаше да е същия сериал. А Сюрия в крайна сметка, нали изнасяше концерт, а Фарук правеше торта с дъщеря им в конака...Балансът беше намерен, когато  има любов нали?

# 616
  • Мнения: 36 798
Гости - пак ще кажеш, че оправдавам Фарук. Не е така...
Когато Есма накара адвоката да извика Сюрея и я накара да подпише молбата за развод...Фарук бесен отиде при майка си и когато Есма заговори за миналото му...за връзката му с Бегюм, Фарук се хвана за сърцето и й каза защо го наранява, защо му причинява болка....Явно, че Фарук е бил много влюбен в Бегюм...Страдал е дълго....Десет години не е имало жена в живота му...И не иска да говори за това минало....защото това му причинява болка....
За момента за който говориш, Фарук нищо не знаеше за Бегюм, не знаеше, че има син....Не знаеше, че няма да избяга от това минало.....А мълчанието му тогава даде отговор на въпросите на Сюрея....

Цитат
Балансът беше намерен, когато  има любов нали?

Да, беше намерен, но трябваше време...



# 617
  • Мнения: 7 044




Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 02:11 от sisi55

# 618
  • Мнения: 36 798
Добро утро  Hug
Честит нов месец - ноември  нека да бъде здрав и щастлив newsm10



ЧЕСТИТ 1 НОЕМВРИ - ДЕН НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ  bg
Поклон пред делото на нашите предци, борили се за национално освобождение, за просвета на българския народ и духовното му извисяване, за утвърждаване на българските ценности и самочувствие на нацията!
Честит празник на всички учители, писатели, дейци на културата и науката! Честит празник на всички българи  bg

Сиси  Hug

# 619
# 620
  • Мнения: 41 960
Добро утро! Hug





Честит ни нов месец! Hug Честит празник! bg

Ани HugЛу Hug,благодаря за кафето и пожеланията!

Сиси HugГости HugФеми HugКати HugКамелия Hug

Благодаря на всички за коментарите! Hug bouquet



Приятен петък на всички! Hug

# 621
  • Мнения: 28 004
Здравейте и от мен и честит празник !
Почвам месеца с болежки ,то е от преди това но сега се гърча от болки. Ям по - малко.    Пия лекарство от докторката Тази сутрин съм по - добре щом пиша .

Сега за сериала . Снощи в епизода Султанката се скара на Ипек . Да ,тя какво си мисли ,че свекървата като я одобрява ще мълчи . Изложила Фарук пред всички . Нарочно го направи да навреди на Сюрея . Не знам дали наистина не е знаела кой е мъжа от пазара но можеше да го каже на Фарук още като го видя . После се скараха и с право но Сюрея както казахме е доверчива .  
Лелята е  права за това че характерите им се опознават и ще се напасват . Бързо стана всичко и Сюрея когато говореше с Осман му каза достатъчно ли е да обичаш само .

За Бегюм е имал причини да не каже като четох коментарите заради рискованата бременност .  Филм да става ....
Дори да беше казал можеше да го разкатават . Проблемите нямаше да се решат изведнъж . Бегюм иска да си го върне но Фарук вече е намерил щастието с друга . Много я е обичал  ,боли го да говори затова . Десет години не е малко време . Пак майка му се е намесила , Бегюм не е издържала и го е напуснала .
Сюрея е по - силна от нея не се дава лесно на властната свекърва дори ще я заобича .
Сюрея как ще му прости ,ще я върне от Париж ли ?

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 13:16 от femmi2

# 622
  • София
  • Мнения: 2 992
И, от мен  добро утро! Хареса ми как султанката скастри Ипек.Да си знае и тя мястото. Лелята голяма подстрекателка и манипулаторка  се извъди. Какво ще видим довечера.
http://tvnovellas.blogspot.com/2019/10/01_31.html?m=1

# 623
  • Мнения: 28 004
О ,тя лелята ще прави номера . Така ще навреди и злепостави Сюрея .
Май ще се влюби в онзи дето Султанката го командва .

# 624
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Здравейте момичета
Честит празник на будителите в нашата тема - Злати, Бризче HeartHeart
Ани- може да не знаеше за причините Бегюм да избяга и сина си, но можеше да каже, че имал важна жена в живота си....10 години не е могъл да я превъзмогне, а нищо не каза.....Между Йомер и Сюрея никога не е имало такава връзка....Ако беше казала и онзи маниак беше прострелял отново Фарук....Сюрея дали щеше да оцелее в конака....Мълчанието не винаги решава проблема и двамата ще го разерат по най трудният начин....Любовта им обаче оцеля през всички проверки и изпитания и това е най важното....
Благодаря за кафето и пожеланията...
"Страхът да не останеш сам, те кара понякога да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!" Хорхе Букай
Слава богу Фарук и Сюрея не са от тях....

# 625
  • Мнения: 28 004
А, не може да се сравнява това с Йомер и Бегюм . Фарук я питаше за него но тя му каза истината . Работил е при баща и но Сюрея не изпитва чувства към него .
Той е ненормалник .   Любов насила не става !  Ако беше пострадала тя или Фарук или някой друг щеше да стане още по - сложно .
Историята с бившата на Фарук е друга . Там е имало любов и е страдал .

# 626
  • Мнения: X
Чудесни снимки! Благодяря за кафето!
Ани, Hug Ками, Hug Злати Hug

# 627
  • Мнения: 36 798
Привет момичета  wavey

Злати  Hug Феми  Hug Гости  Hug Ками  Hug Кати  Hug
Благодаря за пожеланията и споделеното за нашето сериалче...
Любовта би била достатъчна двамата да бъдат щастливи, ако живееха на самотен остров...Но те живеят сред обкръжението си и обществото...Именно обкръжението им ще ги поставя пред много изпитания....А гадостите и интригите на Адем и Ипек често ще ги изправя на нокти....Но когато са заедно ще преодолеят всички трудности....

Феми
Скрит текст:
Бързо оздравяване  newsm10 Дано да не е нещо сериозно.  Praynig

Утре е задушница...

# 628
  • Мнения: 28 004
Ани Kissing Heart Мерси мила ,май е възпаление  аз го имам проблема отпреди .
Каква задушница е утре ?
Ако живееха на самотен остров нямаха да имат проблеми . На такъв остров с готин мъж ,нема да е зле и аз тръгвам Sunglasses Ще си гукаме под палмите .

Живота е така ,намесват се хора. Затова съм за  младите да живеят отделно ако имат възможност .
Доверието също е важно в една връзка .

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 13:42 от femmi2

# 629
  • Мнения: 36 798
Феми

Скрит текст:
Утре е Арахангелова задушница - една от трите най-големи задушници....

И аз съм на същото мнение, че младите трябва да живеят отделно...Но мисля, че в Турция не е така, особено в старите фамилии с традиции...

Скрит текст:
Фарук и Сюрея и Фикрет и Ипек ще излязат да живеят отделно...Но Мурат ще катастрофира с мотора и по предложение на Сюрея ще се върнат в конака...

Много са сладки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт