Неумението да си баща

  • 151 282
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 7 395
  • Мнения: 7 006
Всеки ден пишеш, че в най скоро време ще има сблъсък. А то все още нищо няма.
Сякаш много ти се иска да се случи някакъв сблъсък, да изригне нещо. Не знам защо и какво ще ти донесе това.
Вече започвам да си мисля, че съпругът ти не ти вярва за Коки и се надяваш на този сблъсък за да види че си права.
Ми тя нали си каза,че не ѝ е вярвал,та за това е правила записите..

# 7 396
  • Мнения: 14 840
Всеки ден пишеш, че в най скоро време ще има сблъсък. А то все още нищо няма.
Сякаш много ти се иска да се случи някакъв сблъсък, да изригне нещо. Не знам защо и какво ще ти донесе това.
Вече започвам да си мисля, че съпругът ти не ти вярва за Коки и се надяваш на този сблъсък за да види че си права.
Ми тя нали си каза,че не ѝ е вярвал,та за това е правила записите..
Е да де. Но май въпреки тях продължава да не и вярва, а може и да я обвинява. От писаното си личи задоволство от всичко случващи се. Надява се на грандиозен сблъсък,явно за да докаже че е права. Обаче като четем какъв е мъжът и не съм сигурна че ще и повярва.

# 7 397
  • Мнения: 6 982
Човек трябва да е луд, за да завижда на Моана за каквото и да било. Нейното ми се вижда ужасно гаден живот. Ако не си беше зарязала детето и после да го лъже редовно, щеше искрено да ми е жал за нея. В ретроспекция нейното е: омъжила се за пълен Мунчо (доказан), който се сцепил от бране на круши и хойкане, докато са женени. Родила му дете. Изцяло издържана и зависима от него. Понастоящем живее с някакъв пандизчия на 50 г., все още женен за друга и болен, изцяло и напълно зависима от него. Голяма радост, голям кеф. Ако ще на 37 да е най-младата и яка мадама на света с перфектна визия (което хич не е доказано, все си мисля, че адските красавици се уреждат по-добре), това нейното не е живот. В него няма нищо продуктивно, никаква възможност за малко самочувствие на база постигнати успехи и незвисимост, липса на всякакъв контрол. Аз по-скоро бих се метнала отнякъде, отколкото да живея така. Даскалка може да е по-възрастна и да се завира при същия контингент, но тя поне разполага с работа, образование, финанси и шанс, възможност, ако се осъзнае да си иде, има някакъв контрол над живота си. Ако утре й скимне да си замине, ще изпие една студена вода за налятата инвестиция, ще види какво може да разпродаде, за да си я върне поне отчасти и ще си иде в София. Моана се лашка между благоволението на различни мъже. Ако и да й се прище да тегли една на пандизчията, няма къде да иде. Не може да остане в Англия. Ако се върне в България, ще живее на 500-600 лв заплатица в търсене на нов дарител, но след 40 дарителите от това ниво започват да се оглеждат за по-млади държанки. Кое й е оправното и за завиждане въобще не виждам.

# 7 398
  • Мнения: 7 006
Тихо ся..Голям келепир е да живееш с бачкатор на минимална чужбинска заплата и помощи..То почти същото като Арабски шейх в Дубай.Е,ми..как да не завижда човек?

И аз тайничко зеленясвам и гриза нокти при мисълта за идилията на Моана,ама не си го признавам от срам..Joy

# 7 399
  • Мнения: X
Олеле! 500 страници! Докога с тоя цирк ?😂😂 авторке каква е целта на темата ти, освен форумен ексхибиционизъм, тъй като друга цел май май няма - нито съвети приемаш, нито нищо, тотално безсмислие.
ПП: модераторите, няма ли най-накрая да прекратите тоя панаир?

# 7 400
  • Мнения: 18 835
Всеки ден пишеш, че в най скоро време ще има сблъсък. А то все още нищо няма.
Сякаш много ти се иска да се случи някакъв сблъсък, да изригне нещо. Не знам защо и какво ще ти донесе това.
Вече започвам да си мисля, че съпругът ти не ти вярва за Коки и се надяваш на този сблъсък за да види че си права.

Всеки ден едно и също - ЛГ обещава атомна бомба, голям сбъсък и пр. И накрая - нищо.

А какви тролове имаше едно време, ехе...

# 7 401
  • Мнения: 1 954
Олеле! 500 страници! Докога с тоя цирк ?😂😂 авторке каква е целта на темата ти, освен форумен ексхибиционизъм, тъй като друга цел май май няма - нито съвети приемаш, нито нищо, тотално безсмислие.
ПП: модераторите, няма ли най-накрая да прекратите тоя панаир?
Да не би авторката да ги е изписала тези 500 страници,че питате нея.Панаирът си го правите сами и от вас зависи кога ще бъде прекратен.

# 7 402
  • Мнения: 725
Никой не ви държи насила в темата, дами. Що за мазохизъм е това вашето, не искате да четете, но все тук наредени 🤣

Днес при прибирането от училище малкият е започнал да се дърви и на баща си. Скоро ще има много сериозен сблъсък. Няколко месеца извън вкъщи и това е резултатът, съвсем обърна на слободия
А докато беше в твойта къща какъв беше резулта?

# 7 403
  • Paris, France
  • Мнения: 14 425
Никой не ви държи насила в темата, дами. Що за мазохизъм е това вашето, не искате да четете, но все тук наредени 🤣

Днес при прибирането от училище малкият е започнал да се дърви и на баща си. Скоро ще има много сериозен сблъсък. Няколко месеца извън вкъщи и това е резултатът, съвсем обърна на слободия
А докато беше в твойта къща какъв беше резулта?

Същият, хаха. Само лайна все още няма по джипа.

# 7 404
  • Мнения: X

В предишен пост ти писа, че у вас детето не щяло да си спи в стаята, а в Лондон спял в отделна стая и затова помислих, че пандизчията и майката живеят в 2 спални, хол и баня с тоалетна, примерно. Помня, че ставаше дума за стая, не кухня.
Е, много инфо ѝ се събра да помни и се обърка женицата. За пореден път.

Днес при прибирането от училище малкият е започнал да се дърви и на баща си.
Сигурно П@тев е хлипал много жално на рамото ти.

# 7 405
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      За какво е бил спорът с"бащата"-Големия Боклук?И какво толкова може да стане като избухне вулканът?Големият боклук окончателно да отсвири Коки???

# 7 406
  • София
  • Мнения: 24 839
      За какво е бил спорът с"бащата"-Големия Боклук?И какво толкова може да стане като избухне вулканът?Големият боклук окончателно да отсвири Коки???

Е, колкото и да го отсвирва, не може така да го отсвири както го е направил Грандиозният боклук. Mr. Green
Защо ми крадете названието?

# 7 407
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Не крада нищо,МА беше назована като боклук,но тукашния е наистина Голям Боклук,по-голям от английския.

# 7 408
  • Мнения: 21 739
Големия боклук пак е клюкарил явно, обапе интересното е как авторката просто трепери от предвкусваното удоволствие  с детето да има проблем, какъвто и да е, иолкото по- голям, толкова по щастлива ще бъде женицата.

Много дребнава душица,  може ли дърта жена да продължава да дебне дете, хем го няма, хем не може да си скрие омразата. Болна работа направо...
Нали се чудехте защо пише още - за да триумфира при всяка неприятност която се случва и предизвиква детето. Явно това и е сега удоволствието в живота.

# 7 409
  • Мнения: 7 006
Аз пък го разбирам,като предвкусване от това,че най-накрая възрастните ще се сблъскат с действителността и може и да се позагрижат повече за възпитанието на детето и добруването му в дългосрочен план,а не като предвкусване на удоволствие,от това,че при беля,на  малкия калпазанин евентуално някой може да му издърпа ушите...

Много интересно се получава как в един и същи текст,различните хора,виждат различни неща..
Понякога си мисля,че може и да е вярна приказката,че светът е огледало и в него виждаме предимно собственото си отражение..

Общи условия

Активация на акаунт