Забранената ябълка и новите проекти на Онур Туна и Севда Ергенджи Тема 22

  • 32 371
  • 737
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 530
Много артистично подреждане Боби Heart Eyes
Не знам дали е цялото интервю , но не е много на ниво превода за съжаление . Но все  пак разбираме ,че актьорът е много интелигентен ( в което не се съмняваме , разбира се .
Интервью Онура Туна в репортаже для воскресного выпуска "Posta" 22 сентября 2019.

Актер который исполнил главную роль в сериале "Чудо -Доктор" Онур Туна, который покорил своей игрой, покоряет своим характером всех.
Алихан который играл в Запретном плоде, сейчас играет в роли доктора Фермана в "Чудо-Докторе" Мы встретились с известной звездой, поговорили и о сериале, также о его жизни .

"Чудо-Доктор" сделал хорошее начало...Поздравляем.

Спасибо.На самом деле я планировал какое то время отдохнуть, так как мы только закончили "Запретный плод" и за ним сняли фильм. Но когда этот сценарий пришел ко мне я сказал "Вот оно". Я уверен, что получится хорошая работа, и это случилось.

История захватывающая и важная для повышения осведомленности об аутизме.

Да, это история о докторе с аутизмом (Танер Олмез/Доктор Али).Здесь вообще говорится о том, как он вне зависимости от болезни, может делать,то что он пережил. И мы стараемся всем правдоподобно объяснить. В общем, мы на самом деле знаем большинство вещей, но не знаем сути. Это реально важная работа. Иногда когда смотрю сериал ненавижу себя.

Чему вы научились от этого сериала?

Сначала докторство это сложная работа. Есть работа, которая должен оставаться верным до конца.Иногда бывает удачной, иногда нет. Когда готовился к сериалу я должен был выучить много иностранных слов, рядом было много врачей. Научился у многих врачей и только потом вышел на съемки.Сейчас перед вами очень плохой человек. Но даже когда вор ворует, не можешь знать почему он ворует.

То есть у доктора Фермана есть секрет...
Через некоторое время некоторые вещи выйдут наружу. У этого сериала и так есть оригинал.

Некоторые говорят, что этот сериал плагиат.

Это очень большая несправедливость, этот сериал есть и мы уже предупреждали. Мы и не отрицали это...И так на обложке написано имя. Это привычки людей,которые говорят не зная информацию....

Высокомерный, эгоистичный доктор Ферман. Вам трудно приходится играть этот характер?

Доктор Ферман в свои 30 лет звезда больницы.Он очень правильный человек.Не может терпеть неудачу. Он выглядит самоуверенным, но даже у него есть секреты. Из-за этого секрета никто не может увидеть его хорошее сердце. Играя,особенно нравится сцена, когда Ферман плохо относится к своему ассистенту Али. Больше всего я ненавижу сцену, когда я говорил Али в операционной "Иди туда и ничего не трогай". Даже когда я смотрел это, я ненавидел себя.Когда говорю о себе, я конечно же говорю о Фермане.
Я хочу издаться как новое издание Тарык Акана.
Они оба важные люди для своей родины.Оба очень важные люди для страны. Люди, которые привержены тому, что мы делаем. Я нахожу оба имени очень успешными.

Какая новая версия?

Теперь мой отец знает больше, чем мой дедушка, я знаю больше, чем мой отец. Если бы я думал об этом как о новом поколении, я бы с гордостью сравнил их, но, как я уже сказал, я бы хотел, чтобы меня называли ‘новой версией .. Я думаю, что мы добавили к этому плюс, потому что мы выросли, наблюдая за ними, зная их и принимая примеры.

У вас есть актерское обучение, верно?

Я тренировался в течение длительного времени, да. Я был студентом Экономики в Театре Мюдат Гезен и 9 сентября. Я провел год с Айлой Алган. Люди всегда чему-то учатся, но я всегда верю, что ... Если человек хочет учиться, он учится везде. И я внутри этого уже 10 лет.

Хотя вы много играли главную роль, в журнале не так много появлялось.

Я не человек журнала, я никогда не был, и мне это не нравится. Это мое производство. Я живу такой же жизнью, как журнал, а журнал - наоборот. Я уважаю то, что происходит в журнале, но я прямой человек.

Я ВСЕГДА ДОЛЖЕН ОСТАВЛЯТЬ МУЗЫКУ на втором плане.

Какая у тебя жизнь?

Очень по-домашнему, мирно и счастливо. Я живу в лесном месте. Я хожу в город раз в месяц. У меня три кошки и собака, уже давно Кроме того, что я занимаюсь музыкой, у меня есть студия. Даже через месяц выйдет новая песня.Я написал и сочинил песню.

Вы также интересуетесь музыкой в ​​профессиональном смысле.

Да, причем с 14 лет.

Тогда позвольте мне задать классический вопрос: «Актер или музыка?».

Вот почему я оставляю музыку позади, вы знаете? Я не могу поместить их в то же место. Потому что, когда вы ставите нас двоих в одно и то же место, люди сразу же говорят: «Актер или музыка?» Разве человек не может быть и актером, и музыкантом? Я играю на гитаре, я играю на пианино. Искусство означает ритм. К сожалению, мне всегда приходится оставлять свою музыку на заднем плане.

На самом деле, это ваш второй альбом ...

Да, мало кто знает о моем первом альбоме. Я не снимал клипы, у меня нет спонсоров. Я сделал все самостоятельно; Не слышать комментарий: «Я думаю, что вы бросили музыку и продолжаете играть». Вы приложили много усилий, но он говорит: «Я думаю, тебе стоит остановить музыку». Почему? Можем ли мы оставить музыку, ради Бога? Есть ли существо, способное остановить музыку? Может ли птица оставить музыку? Я люблю родину.

Что делает тебя самым несчастным?

Мне больно, что люди обижают друг друга. Я не хочу видеть изнасилованную собаку. Я не хочу видеть женщину избитой, убитой. Я не хочу видеть, как ребенок кричит: «Мама умирает. я не хочу видеть страдание матери. Я не хочу видеть оскорбленного ребенка. Это идет дольше.

В каком мире вы мечтаете жить?

Я хочу, чтобы люди думали, что они думают, какую одежду они носят, какую пьют, какого цвета они смотрят в одном направлении. Я хочу жить в такой стране, в таком мире. Потому что, пока мы смотрим друг на друга и критикуем это с предубеждением, нет другого пути, кроме как столкнуться друг с другом.

Что делает тебя счастливым за эту страну?

Я побывал во многих странах. Я думал, смогу ли я там жить. Я прожил долгое время ... Но вы знаете, они говорят, что любовь к родине, любовь к земле именно эта любовь у меня есть.
Никто не имеет права ударить кого-либо

Вы очень любите животных?

Много! Они смотрят на мир лучше, чем мы. Я не видел, чтобы петух пошел домой и избил его жену. Вы видели это? Никто не имеет права бить кого-либо. Я не могу наблюдать за насилием. Я закрываю это, как только вижу в новостях. Смотри, есть насилие в отношении женщин. Мне стыдно даже говорить о такой проблеме в этом столетии. Очень отвратительно!

В какой семье ты вырос?

Я воспитанный ребенок в очень счастливой семье. Никто не повышает голос в нашем доме. Я никогда не слышал, чтобы мой отец звал маму жестким тоном. Они познакомились в старшей школе и уже 40 лет женаты. Вы делаете то, что видите.

Есть ли любовь?

Нет. Я не готов к любви прямо сейчас. Что меня поразило Мы не знаем, когда она придет или он придет ... Я сейчас один.

Ваш партнер по" Запретному Плоду" Севда Эргинджи, вы очень близки, но ваша разница в росте обсуждалась довольно много.

Севда очень близка ко мне. Мы продолжаем видеться. Мы всегда поддерживали друг друга на протяжении 46 серий.Она всегда поддерживала меня. Такую поддержку найти сложно. Я слишком ей доверяю. Что касается вопроса высоты; Поверьте, его сердце настолько велико, что иногда он смотрит на меня свысока.

Ваш рост тоже очень высокий?
Да я немного высокий(смеется), 1,97 см.
Друга фотка с фенове


Някой да има инфо Гьокче дали ще бъде гост-актриса или ще има постоянна роля .Аз все си мисля за постоянна роля , защото си спомних ,че беше една от първите , споменавана ,че ще участва .

# 481
  • Мнения: 41 695
Добро утро,момичета! Hug



Боби Hug,по интересен начин пускаш снимките с видеата! WinkМного нежен е гласа на Севда,както и самата тя! Peace А Онур по потник във видеото е... Wink newsm10



Фили Hug,благодаря за пълния превод на интервюто с Онур! bouquetЗа фамилията на Ада се зачудих преди да я пусна,тъй като знам,че ким е кой,но беше написано с главна буква и това ме заблуди! Laughing За Гьокче не съм срещнала инфо дали е гост или за постоянно! Peace

Днес е денят на ЗЯ! Party Оставиха ни с един фрагман! Peace

кратко видео от Еда с Шевал и Несрин...
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456242628%2F02a91ef … l_wall_-158229374
       и снимки от видеото...
  



Тувана и Серкан се веселят на снимките...
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456242622%2F0defca4 … l_wall_-158229374

ЧД




Програмата за сериалите за новата седмица!Има измемения за някои!''Никой не знае'' от вторник отива в неделя,тък като ''Мафията....се завръща с 5-ти сезон! Peace В четвъртък сериала с Фуркан Палалъ  го местят в събота!Рейтингът му падна след като започнаха ЧД и Чукурова...! Peace





Приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover


==================================

Седмичният рейтинг....

1.      Mucize Doktor   % 12,36   10,14 Milyon
2.      Bir Zamanlar Çukurova   % 9,14   7,50 Milyon
3.      Çukur   % 8,71   7,14 Milyon
4.      Hercai   % 8,56   7,02 Milyon
5.      Kuzey Yıldızı İlk Aşk   % 7,14   5,86 Milyon
6.      Afili Aşk   % 6,94   5,69 Milyon
7.      Arka Sokaklar   % 6,07   4,98 Milyon
8.      Sen Anlat Karadeniz   % 5,99   4,91 Milyon
9.      Aşk Ağlatır   % 5,98   4,90 Milyon
10.      Yasak Elma   % 5,08   4,17 Milyon

Скрит текст:
11.      Kimse Bilmez   % 4,91   4,03 Milyon
12.      Her Yerde Sen   % 4,77   3,91 Milyon
13.      Çocuk   % 4,19   3,44 Milyon
14.      Payitaht Abdülhamid   % 3,58   2,94 Milyon
15.      Bir Aile Hikayesi   % 3,49   2,86 Milyon
16.      Zalim İstanbul   % 3,48   2,85 Milyon
17.      Elimi Bırakma   % 3,30   2,71 Milyon
18.      Kalk Gidelim   % 2,91   2,39 Milyon
19.      Şampiyon   % 2,90   2,38 Milyon
20.      Kardeş Çocukları   % 2,75   2,26 Milyon
21.      Yemin   % 2,65   2,18 Milyon
22.      Benim Tatlı Yalanım   % 2,56   2,10 Milyon
23.      Kuzgun   % 2,35   1,93 Milyon
24.      Canevim   % 1,99   1,63 Milyon
25.      Vuslat   % 1,84   1,51 Milyon
26.      İkimizin Yerine   % 1,71   1,40 Milyon
27.      Beni Bırakma   % 1,26   1,03 Milyon
28.      Yaralı Kuşlar   % 0,92   0,75 Milyon
29.      Sevdim Seni Bir Kere   % 0,54   0,44 Milyon

==================================

нова от страницата на Фокс тв.
Şahika'nın kötülüğünü saldığı Argun Yalısı'nda Ender kontrolü ele mi alıyor?
 #YasakElma yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX'ta!




Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 12:16 от Zlatina3

# 482
  • Мнения: 380
Здравейте!
Злати, страхотна си ⚘ Hug . Благодаря ти за всички усилия , които полагаш за да ни донесеш информация.

# 483
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug

Сними HugHug

нова с Онур и Хазал зад кадър в ЧД...



от сторито на мениджъра, 23 сентября-подготвят Онур за снимки...
https://sun9-43.userapi.com/c858236/v858236390/81288/_74ZKUr8cgs.jpg[/img]

# 484
  • Мнения: 9 530
Дружки ,здравейте .Гьокче е опровергала новината ,че влиза в Доктора .Аз специално съжалявам ,че не е истина.Ама и тези фалшиви новини , яд ме е,че повярвах и се зарадвах .Но това да ние проблема.
А довечера ще видим Ендерата какви ще ги надроби .

# 485
  • Мнения: 41 695
Фили Hug



от сайта на сериала....

книгата е издадена....



# 486
  • Мнения: 4 872
Здравейте момичета.
Днес е ден за кино- ЗЯ Simple Smile
Шаика от едната страна, Ендер от другата.  Войната започва

Шевал


Тук ми харесва


***
Тъй като Ейдин писа, че ще има превод на ДЧ , отлагам гледането му до появата на буквичките. Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet С интерес ще чета коментарите ви до тогава.

***
В момента си имам нов любим сериал. Малко нетипичен за моя вкус, но явно в тон с времето, ми е малко есенно, меланхолично и ми се е догледала сърцераздирателна история. За "Любовта разплаква" става дума. Изгледах двата преведени епизоди и ми допадна. Да, историята е съвсем позната, но има нещо в нея, което ме докосна. ГГ са големи сладури и се справят отлично. За първи път връщам емоционална сцена, защото ми хареса, как я изиграха- обикновено обръщам очи от розовия бозав филтър Trollface Има крясъци, но са поносими за сега, сълзи също, но са дискретно поднесени и на точните места, без излишно циврене. Има и някак повече по-добри хора, интригите не са на преден план. И лек хумор има, който омекотява иначе тежката ситуация. Първата серия е по калъп, но втората компенсира, за мен разбира се Simple Smile А и момчето много добре се справя с образа. Гледам е преди ябълката в рейтинга. Дано върви все така добре и да има успех. Ако не залитнат, в познатите сюжети.
Гледах и Вятръния- нищо ново не показаха. Стори ми се 4 часова серията и все едно я бях гледала...  Не е моята чаша чай вече Smirk

# 487
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816

***
Тъй като Ейдин писа, че ще има превод на ДЧ , отлагам гледането му до появата на буквичките.
Hands WaveHands WaveHands WaveHands WaveHands WaveHands Wave С нетърпение ще го очаквам.

# 488
  • Мнения: 9 530
Марсия Hug и аз гледах 2 те серии на Любовта разплаква , много тъжен за сега .Чудя се дали да го продължа ,не е моя стил , но и мен ме докосна .
Вятърните викове и крясъци в конаците ме отегчиха .Има химия между ГГ ,но ако продължават да дават едно и също ще загубят .
Доктора го гледам с удоволствие ,за сега много ме зарибиха ,дано продължат в същия дух .
Довечера ще гледаме 3-и боя на кучките крилати ,но без ЗейАл изгуби очарованието си някак . .За сега Кая и Лейля не ме грабват.
А Шевал с котката ми харесва, ще се въздържа от дежурното ,,коза '' Stuck Out Tongue Winking Eye
Гости Hug

# 489
  • Мнения: 41 695
Марсия HugГости HugФили Hug

 "Любовта разплаква" има БГ превод!Който желае да го гледа го качват в Любими сериали с превод! Peace
https://vk.com/topic-113691288_40399427

Аз няма как да го включа!3 летни+ЗЯ,Вуслат + ЧД!Очаквам още на Несли,по-късно на Мурат Йълдъръм(снимките започват в края на месеца),така че не започвам други! Peace

от сайта на сериала...
Annesini bir anda karşısında gören Erim, bu durumu kaldırabilecek mi sence?
Ерим, който внезапно вижда майка си жива пред себе си,ще може ли да се справи с това?Ще издържи ли психиката  му?


==========================

пуснаха промото от продуцентската компания MEDYAPIM









================================

Ето и хаштага за юбилейния 50-ти еп. на ЗЯ- #neredeydin -#къде беше?



Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 18:11 от Zlatina3

# 490
  • Мнения: 5 723
А аз на  колко сериала "шетам" .....малеее......

# 491
  • Мнения: 4 872
Каква мила картинка са майка и син. Добре, че Ендер е в гръб, за да не проличи, каква е лисица и егоистка.

Аз гледам само такива с бг превод и то, ако наистина нещо ме грабне в тях. Иначе зарязвам. Имам още няколко хобита и намам време за губене Stuck Out Tongue Winking Eye

# 492
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Благодаря от сърце на целият екип за превода
Забранената ябълка 49 еп. - бг. суб.
https://ok.ru/video/1304025500222

# 493
  • Мнения: 934
-Здравейте мили Момичета, wavey bouquet++++++++
 
Искам всички да ви спомена, но нямам много време. Върнах се вчера, почивката ми свърши, хубаво ама кратко за съжаление.
Нямаше как да ви пиша, но преди тръгването ми се залостих на рецепцията , имаше силен интернет и ви прочетох от 17 стр. до 23, останаха още за четене, но снощи бях ужасно уморена и успях да ви прочета, но заспах безпаметно и не можах да пиша. Добре е , че пишете и публикувате, та да се информираме.Благодаря на всички вас за инфото, за неизменното кафе всяка сутрин на Злати, за всички снимки и любими моменти от нашата любима Ябълка.
Гледах Ябълката там, както и Доктора по Фокс в стаята на хотела, нямаше прекъсване, излъчването беше много добро, ами директно телевизия.
ЗЯ какво да кажа, Йълдъз извика тежката кавалерия в лицето на Кучка 1, но от фрагмана видях, че Кучка 2 ще я освободят, ами тя ще шантажира Ендера според мен с Игийт, затова, че й е син, просто има много силен коз в ръцете си. Йълдъз пак го отнесе, Халитко съвсем изпростя, пак изгони Йълдъз, нещо , което според мен е недопустимо. Този човек натрупа много негативи и въобще не ми е жал за него. Шахика не я харесах още в началото, не се прехласвам по красотата й, в тялото по-може, но в лице , с тези груби вежди и този нос грузино-азърбейджански,не мога да се прехласна въобще.
ЧД Сериала ми хареса, имаше много тежки моменти, даже си поплаках, нашия Синеочко направо уби рибата с поведението си спрямо Али, тази роля много му пасва, нали помните в началото на Ябълката самовлюбен, арогантен и нагъл. Много му пасват такива роли, като те погледне с този зъл поглед, въобще не знаеш къде да си сложиш ръцете и краката. Мисля, че въпреки всичко ще покаже доброто си сърце, пък и това го може.Играта на Танер–Али е страхотна, въобще не съм очудена, беше много добър в Квартала на богатите. Ще чакам и аз българския превод, дано се случи, че руския ми не е перфектен ,искам да разбера нещата в детайли. Оранжевата Бейлиз не става за Синеочко, тя се притеснява от него и се сковава, по-добре щеше да е Назлъ, ама йок.
Стана чаршаф, след малко ще гледаме надцакването на Кучките, не остана нищо позитивно тук.
Желая ви лека вечер и безпроблемен нет. newsm51 smile3525

# 494
  • Мнения: 41 695
Таня Hug,добре завърнала се! Wink

Гости Hug,за бг.превода!
Благодаря и на екипа! bouquet

София Hug,за тези,които писах гледам на лаптопа!Има още които гледам на телевизора,макар и с дублаж,защото не съм успяла преди това! Laughing

Линкове за онлайн гледане...

http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitv.mobi/fox-tv
http://www.ecanlitvizle.com/fox-tv-izle/
http://www.tvport.com/kanal/fox-tv.html
и-https://www.kolaytv.com/fox-tv-canli-9

Приятно гледане на всички! Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт