Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 692
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Новолунието не ли в 13,38 ч. българско време?

# 31
  • Мнения: 11 240
И аз чета на всякъде, че е в 13:38ч. бг време.

# 32
  • Мнения: 1 273
13:36 и секунди
Дева е работа от типа служба, изпълнение на нещо, защото трябва, вид задължение. Да измиеш, изпереш, обършеш праха, да пуснеш прахосмукачката, пералнята, изтупаш, изпереш килимите, изчистиш прозорците, да провериш нещо в детайли, подредиш, не е кой знае какво забавление, но е препоръчително да се прави. Периодът е подходящ, за да се направи есенно почистване. За целта може да се инвестира  например в нова прахосмукачка, пералня. По-съвременни, модерни. Да се започне с някаква диета, режим на хранене, които водят и до промяна на навиците и стила на живот. Да решиш да се откажеш от цигарите. Възможно е да се стигне до изясняване на взаимоотношения, желания и приоритети посредством някакъв тип комуникация. Също така може да изникне необходимост от корекция в някаква документация или информация. Да изплува информация, която създава условия за това, а до този момент е оставала скрита.  Да паднат маските, да се погледне зад лустрото.

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 13:59 от starinthenightsky

# 33
  • Мнения: 1 750
Също е подходящо за хора,работещи с ръцете си  - шивачи,обущари и др. подобни. Също учители,възпитатели,треньори,моделиери,не изключвам и хирурзи,лекари,лечители-биотерапевти,хора,които полагат грижи за нуждаещи се  /срещу заплащане,разбира се/.Интересно се включва Венера  - дрехи втора употреба или излезли от мода нови такива.

# 34
  • Мнения: 18 993
То в Дева е голям купон в момента

# 35
  • Мнения: 1 750
Здравейте момичета и тук-там момчета,
Как сте? Силната земна енергия как ви повлия? При мен земята все още се върти Grinning ,обаче,аз не й се давам
/явно пак вестибуларката не ми е наред  Simple Smile ; да поясня - това е орган на равновесието,намиращ се в средното ухо и се нарича "вестибуларен апарат" /.
Днес  и утре имаме Луна във Везни,та ще вземем малко въздух ,ще бъдем по-балансирани в емоциите си,по-дипломатични и разговорливи. Много интересни дни са вторник и сряда ,при Луна в Скорпион - енергията е смесена:земно-водна и е подходяща важни земни дела със силно чувство и емоция - здраве,дом,семейство,силна любов,основаваща се на сериозни намерения за общ път,а не за развлечение и отмора.Венера от Дева вече направи от квадратурата Нептун/Юпитер тау-квадратура  и само Сатурн и Лунните възли могат някак да помогнат,като разсеят и обединят негативите. Три добри планети ,Венера,Юпитер и Нептун в предизвикателна конфигурация означават :рухване на идеи и планове,поставени на пясъчни основи,т.е. не добре обмислени; парични постъпления от късмет и добро стечение на обстоятелствата няма да има /не играйте хазарт до 22.09. докато и Марс не премине през 18-тия гр. на Дева/,очаквания за продължаване на договори и отношения,целящи
лично незаконно облагодетелстване няма да се сбъднат.Всички предложения в каквато и да е сфера не трябва да се приемат на доверие - предстоят дни на сериозна проверка на емпатията ни,на добрите ни намерения за помощ на нуждаещите се - трябва да търсим истината и да се доверяваме само на себе си.Само сериозните неща, почиващи на здрав разум ще имат успех.Ще са подложени на натиск личните ни рождени планети,намиращи се между 13-ия и 18-ия гр. на Близнаци.След 15.09 ,когато Меркурий и Венера почти заедно ще влязат във Везни енергийния фон ще се промени и леко "отпусне".Но дотогава трябва да сме здраво стъпили на земята,колкото и да ни се иска нещо друго.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 11:20 от Титания

# 36
  • София
  • Мнения: 853
Благодаря за тълкуването, Титания!
При мен също все още се върти, но в петък от много задачи не можах да приключа с нито една. Този месец, като цяло ми е голяма лудница на главата. Юпитер в 9 дом все още е транзитен връх на големия тригон между Венера и Юпитер в 1-ви и Луна в 5-ти. Продължавам с едно обучение, което съм започнала и се надявам скоро да получа работата. Три от планетите в Дева правят секстили с натален Плутон в 7-ми дом и тригони с Нептун в 10-ти, предполагам, че от там идва цялата тази лудница и се надявам чрез добро структуриране на времето и с помощта на транзитната Луна в 7-ми, която ще е в секстил със нат. Сатурн и тригон с нат. Марс, нещата да се балансират, ако е възможно. Smiley

# 37
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Скрит текст:
Здравейте момичета и тук-там момчета,
...b]Три добри планети ,Венера,Юпитер и Нептун [/b]в предизвикателна конфигурация означават :рухване на идеи и планове,поставени на пясъчни основи,т.е. не добре обмислени; парични постъпления от късмет и добро стечение на обстоятелствата няма да има /не играйте хазарт до 22.09. докато и Марс не премине през 18-тия гр. на Дева/,очаквания за продължаване на договори и отношения,целящи
лично незаконно облагодетелстване няма да се сбъднат.Всички предложения в каквато и да е сфера не трябва да се приемат на доверие - предстоят дни на сериозна проверка на емпатията ни,на добрите ни намерения за помощ на нуждаещите се - трябва да търсим истината и да се доверяваме само на себе си.Само сериозните неща, почиващи на здрав разум ще имат успех.Ще са подложени на натиск личните ни рождени планети,намиращи се между 13-ия и 18-ия гр. на Близнаци.След 15.09 ,когато Меркурий и Венера почти заедно ще влязат във Везни енергийния фон ще се промени и леко "отпусне".Но дотогава трябва да сме здраво стъпили на земята,колкото и да ни се иска нещо друго.

Добре де Нептун и Юпитер добри планети ли са?Thinking

При мен работа, работа, много домашна работа тази седмица! Излъсках къщата и зимнина правих, и от утре на работа ще я работя, че отпуската свърши.Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
А какво значат съкращенията, които използвате в темата, като например К4, У1 и т.н.?
Все още не съм толкова навътре, че да си разчитам сама картата, но кои програмки използвате, но не за натални карти, а ми за прогнозни, какво ни очаква в близките седмици/месеци?
Благодаря предварително.

# 39
  • Мнения: 1 273
Шифрограма, на хора, които са си направили труда, да прочетат ако не астрологична литература, то поне някоя статия от нета.
Астрологичният софтуер, който го търсите, нищо не Ви казва, ако не знаете как да го използвате, а и съвсем не е безплатен. Прогнози могат да се правят само след интерпретация на рождената карта.
Универсалният начин е чрез сайта astro.com. Той генерира различен тип карти.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 305
На мен много лошо ми се отрази новолунието и другите астро събития покрай него. На първо четене,не е като да нямам земни елементи в картата си,но просто като асректи си правеха квадратура...отделно и към някои мои "чувствителни" точки.  И всичко изби на елементарно,първично агресивно ниво (еми, луна, плутон, марс,меркурий все засегнати...).
Впоследствие видях голямата картинка. Всичко се оказа много навързано особено покрай солара ми.
Всичко, в контекста та цялото, пирдобива смисъл. Но дакато видиш(особено за себе си) ,може да е късно.

# 41
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
А какво значат съкращенията, които използвате в темата, като например К4, У1 и т.н.?
Все още не съм толкова навътре, че да си разчитам сама картата, но кои програмки използвате, но не за натални карти, а ми за прогнозни, какво ни очаква в близките седмици/месеци?
Благодаря предварително.

Уичи, К-куспида, К4 куспида на 4 дом
У-управител, У4 -планета управител на 4 дом
Програмки много, но не всички дават интерпретации. ZET дава интерпретации, но са много повърхностни. Най - много помагат книгите. Но не скачай мна прогнозите, първо трябва да минеш през най-важното:  да се научиш да разчиташ натална карта, да знаеш елементарни неща, кое какво значи: аспекти, куспиди, управители, градуси, стихии и  т. н. Това е базата и с нея задължително се почва..Вземи си например на  Вронски 12 тома за Астрология. Уникални са за начало. Има и много други автори...  Peace

Скрит текст:
Здравейте момичета и тук-там момчета,
...b]Три добри планети ,Венера,Юпитер и Нептун [/b]в предизвикателна конфигурация означават :рухване на идеи и планове,поставени на пясъчни основи,т.е. не добре обмислени; парични постъпления от късмет и добро стечение на обстоятелствата няма да има /не играйте хазарт до 22.09. докато и Марс не премине през 18-тия гр. на Дева/,очаквания за продължаване на договори и отношения,целящи
лично незаконно облагодетелстване няма да се сбъднат.Всички предложения в каквато и да е сфера не трябва да се приемат на доверие - предстоят дни на сериозна проверка на емпатията ни,на добрите ни намерения за помощ на нуждаещите се - трябва да търсим истината и да се доверяваме само на себе си.Само сериозните неща, почиващи на здрав разум ще имат успех.Ще са подложени на натиск личните ни рождени планети,намиращи се между 13-ия и 18-ия гр. на Близнаци.След 15.09 ,когато Меркурий и Венера почти заедно ще влязат във Везни енергийния фон ще се промени и леко "отпусне".Но дотогава трябва да сме здраво стъпили на земята,колкото и да ни се иска нещо друго.

Добре де Нептун и Юпитер добри планети ли са?Thinking

При мен работа, работа, много домашна работа тази седмица! Излъсках къщата и зимнина правих, и от утре на работа ще я работя, че отпуската свърши.Simple Smile

Не може да се каже, добри ли са или лоши, защото зависи в кой знак са,  какви аспекти правят  и с кои планети. Юпитер   по принцип  се знае като Глемия Благодетел и като цяло носи късмет,  увеличава и разширява. Но например, когато ми минаваше през първи дом, аз  качих килограми и беше зор, докато ги сваля и си влезна в нормата. Освен това той ми е на върха на Тау квадрат, което занчително намаля положителната му сила. Поне при мен е така.

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 12:16 от Roza17

# 42
  • Мнения: 15 619
Не съм си гледала скоро картата, нито движението по нея. Но така урбулешки, изведнъж, сериозни, тежки, хем отчайващи, хем вдъхновяващи случки, скоро не ми се бяха случвали. Много напрегнато, много обрати, изневиделица случки, изневиделица изплували тайни.
Няма да е от луната, обаче тая тема първа ми излезе, споделям ви.  Не лично с мен, но все е наоколо, все ме касае по някакъв начин, пряк или преносен. Уморително ми стана да се израдвам и да се уплаша/стресна/притесня за нещо и някой и веднага се зевърта въртележката отново.

# 43
  • Мнения: 1 273
Днес е кулминацията на цикъла на Меркурий. От днес до 6 включително, характерните особености, потенциалът на периода може да е: повратни условия и обстоятелства, промяна провокирана от максимална яснота, прозрачност посредством комуникация, информация, директен, ясен, остър, точен тон, изказ.  За взаимоотношения, съдружия, споразумения. Игра, при която условията са човек да играе с открити карти.

# 44
  • София
  • Мнения: 853
От днес ми се сформира Голям квадрат, който ще е активен докато и последната планетка не премине през съответните градуси на Дева. Стартирам с кръг от квадратури между нат. Марс и Хирон (3-ти дом Близнаци), с Венера и Нептун (6-ти и 12-ти дом, Дева и Риби) , които от своя страна правят квадратури с натален Сатурн (9-ти Стрелец). Явно ме очаква купон. Grinning Не ми дава опозиция на Венера с Нептун, та не знам дали това може да се нарече Голям квадрат или Голям кръст, но квадратите са на лице.

Общи условия

Активация на акаунт