Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 40 004
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 15 619
Титания, обещаваш интересни времена.  Grinning

# 661
  • Мнения: 1 123
Благодаря Титания! И аз я гледам тази звездна карта, но друго си е някой да ти я преразкаже Hug

Morella Allan Poe само това да се чува! Hug Късмет! Дано са ти и на сърце!

# 662
  • София
  • Мнения: 877
Благодаря, Титания!
Еее, много кофти! Аз мисля да се пробвам да го "привикам" на едно събитие в петък, към което видях, че и двамата проявяваме интерес, но още от миналия петък яко са го нагънали в работата. Дали съвпадът й с Венера и Юпитер и квадратурата с транзитен Юпитер има шанс да донесе повече късмет? Гледам, имам и опозиция на Луна с Луна, за което четох, че значи екстремни емоции. Rolling Eyes
Някъде бях чела, че и транзитния Сатурн играе роля във връзките. Място на срещата ли значеше..., уви не си спомням.
Сетих се, че идва и ретро. Меркурий.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 22:04 от Mira_X

# 663
  • Мнения: 4 706
Благодаря Титания! И аз я гледам тази звездна карта, но друго си е някой да ти я преразкаже Hug

Morella Allan Poe само това да се чува! Hug Късмет! Дано са ти и на сърце!
Хахахя няма как всички да са ми на сърце! Само един искам аз Simple Smile
Половината са женени/живеят с приятелката си, те са най-настоятелни и колкото отказвам повече се ентусиазират.

# 664
  • Мнения: 1 123
Хахахя няма как всички да са ми на сърце! Само един искам аз Simple Smile
Половината са женени/живеят с приятелката си, те са най-настоятелни и колкото отказвам повече се ентусиазират.

Много ги мразя такива!

# 665
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 259
Момичета, имаше ли някакво положение на планетите, свързано с миналото и поява на човек от миналото? Върнах се няколко страници назад, но може и да съм го срещнала в друга тема за звезди и планети. Днес случайно срещнах човек от доста далечното минало и си спомних, че това и звездите го казват, а не мога да открия конкретния пост... Та има ли изобщо такова положение?

# 666
  • Мнения: 2 749
Ретроградният Меркурий е виновен. 🤣

# 667
  • SF
  • Мнения: 21 564
Момичета, имаше ли някакво положение на планетите, свързано с миналото и поява на човек от миналото? Върнах се няколко страници назад, но може и да съм го срещнала в друга тема за звезди и планети. Днес случайно срещнах човек от доста далечното минало и си спомних, че това и звездите го казват, а не мога да открия конкретния пост... Та има ли изобщо такова положение?

Една от проявите на ретроградна Венера.

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 310
Днес имах обаждания от двама души, мои приятели, единият мъж, другият жена. Хора, с които не сме общували отдавна. Не сме се виждали от няколко години и не сме се чували от месеци. Беше приятно, поговорихме си дълго и с двамата Simple Smile
Отделно от това ми е едно такова романтично и любовно Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 750
Момичета, имаше ли някакво положение на планетите, свързано с миналото и поява на човек от миналото? Върнах се няколко страници назад, но може и да съм го срещнала в друга тема за звезди и планети. Днес случайно срещнах човек от доста далечното минало и си спомних, че това и звездите го казват, а не мога да открия конкретния пост... Та има ли изобщо такова положение?
Доскоро Юпитер беше в съвпад с Южния лунен възел,а сега Марс е в обсега му.Така,че мъже от миналото ще ни "засипят" или "съсипят"  / зависи от аспектите към натала/. Преди няколко дни Венера беше в точна тау-квадратура с Лунните възли... . Така,че любовната тема в момента е свързана с миналото и поправяне грешките от тогава,вероятно Simple Smile.

# 670
  • Мнения: 27
Здравейте!Зная,че времето на ретро Меркурий не е подходящо за подписване на договори,но утре 20.02.2020  се налага да се подпише такъв,свързан с наследство. Много ли е неподходяща датата?
Дали има  все пак малко по-подходящи дати по време на ретро Меркурий- специално за тема договори?

# 671
  • София
  • Мнения: 877
Доскоро Юпитер беше в съвпад с Южния лунен възел,а сега Марс е в обсега му.Така,че мъже от миналото ще ни "засипят" или "съсипят"  / зависи от аспектите към натала/. Преди няколко дни Венера беше в точна тау-квадратура с Лунните възли... . Така,че любовната тема в момента е свързана с миналото и поправяне грешките от тогава,вероятно Simple Smile.
Както ми изглежда, аз ще поправям адски глупави грешки от миналото. 😄
Южния възел и тр. Марс нямат никакви аспекти, освен съвпад на Марс с МЦ. Венерата ми май ще полага огромни усилия да се срещне с Марс, а той, както изглежда ще преследва кариерни цели без да му пука за нея. Добре, че е телешкото ми Слънце да й дава заряд и да я амбицира. 😀

# 672
  • Мнения: 1 176
Има един аспект от темата ретрограден Меркурий, който май не съм засичала да се коментира активно из всички астрологични теми и групи, а именно - особеностите му в различните домове, през които транзитира. Знаем страховете, знаем вицовете, но какви са разликите? Въпросът ми не е толкова за лична прогноза, колкото за една по-голяма дискусия.
Аз лично няма да мога да избегна, нито пътуването, нито организацията, нито новите начинания (командировка, какво да правиш), но пък мисля да си повтарям мантрата, че в 4 дом ще се занимава със съвсем други работи. Освен ако самолетът ми не катастрофира върху бащиния дом Joy

# 673
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Баш на 18ти , моя тиквеник купи кола, втора ръка  ,казах му да внимава , пък той "ще ти спра интернета , аман с твоите Луни" , сега мълчи и диша дълбоко , започна - туй пукнато , онова нещо не хваща , а консумативите са безбожно скъпи и колата лизингова 🤣🤣😂🤣😂

# 674
  • Мнения: 1 302
Ако човек по рождение е с Меркурий във въздушните знаци - Близнаци, Везни и Водолей,  то при всяко ретроградие на Меркурий, общуването и комуникацията, ще са водещи в т.число на дневен ред може да е възобновяване на контакт с хора от миналото.

Общи условия

Активация на акаунт