Голяма разлика в годините..

  • 20 090
  • 498
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте! Момиче на 20 години съм и се влюбих в мъж, който е с 20 години по-голям от мен(разведен). Не съм от момичетата, който гледат пари, коли и прочие, а просто се влюбих силно в този мъж и не мога да не мисля за него дори секунда. Той отвърна на чувствата ми, но не знам какво да правя и как да постъпя заради много голямата разлика в годините помежду ни.. бих искала да ми дадете съвет как да постъпя? 😣

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Здравей, на възрастта на двама ви в момента, разликата би могла да се възприеме.
Но само след 10 години ще се разминете много, ти на 30 г., той на 50 г., животите ви ще са на различни етапи и ще се случват с различна динамика.
Много са тези години, не в момента и за кратко, но в перспектива, така смятам аз.

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Забавлявай се докато сте във възраст, в която е възможно. И без да влагаш прекалено много емоции и чувства. Че ти като станеш на 30-40, той ще е на 50-60... Други мъже ще ти хващат окото тогава.

# 3
  • Мнения: 6 166
Не се притеснявай толкова от разликата ви. Данък обществено мнение не дължиш на никой. Просто имай едно наум, че мъжете след 45 започват да имат проблеми със ..самолета.

# 4
  • Мнения: 11 253
Връзка с такава разлика би оцеляло много трудно с годините. В момента любовта и секса ви свързва, но реално нямате нищо общо.

Дай на тази връзка 3-5 години и тогава реши дали да сте семейство. До тогава любовното опиянение ще е отминало и ще видиш нещата реално.

# 5
  • Мнения: 215
А ти откъде си сигурна, че той е влюбен в теб? Дали не си търси мимолетна забежка?

# 6
  • Мнения: 9
А ти откъде си сигурна, че той е влюбен в теб? Дали не си търси мимолетна забежка?

Здравей! 😋 По държанието и отношението на човек се усеща какви са чувствата му, а с времето всичко се изяснява!

# 7
  • Мнения: 10 680
А ти откъде си сигурна, че той е влюбен в теб? Дали не си търси мимолетна забежка?

Здравей! 😋 По държанието и отношението на човек се усеща какви са чувствата му, а с времето всичко се изяснява!
А, ти си на 20 и не съм сигурна, че ги "разбираш" все още тези неща. Съвсем добронамерено ти го казвам Simple Smile
Аз на 20 имах едно мнение за мъжете и други усещания, които сега след 10 години нямат нищо общо. Виждам ясно картинката и в много от случаите, в които съм си мислела, че има чувства и от моя, и от другата страна, общо взето е било самозаблуда.

# 8
  • Мнения: 215
На различни етапи в живота сте, Мариела. На твоите години имах такава връзка, бях влюбена и загубена, докато мъжът започна да ми настоява да се женим, а аз изобщо не бях готова за такава стъпка. Напуснах го, разминахме се.
Сега, след повече от 10 години се чудя къде ми е бил акъла тогава?
Опитай се да видиш отношенията ви в перспектива. Не знам какво иска тоя господин от теб, но той е по голям, с много повече житейски опит от теб и може да страдаш ако много хлътнеш по него.

# 9
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Реално и някой на 20-25-30г. може да си търси мимолетна забежка, годините изобщо не са гаранция за такова нещо.
След като има желания, да си ги осъществява, да се раздава, просто трябва да е наясно, че тази връзка ще приключи в някакъв момент и тогава ще трябва да мине и през малко негативни емоции. Малко вероятно е да създадат щастливо семейство заедно.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Заговорихме се сега с мм (44 г.) за познати с голяма разлика. Има такова семейство с 19 г. разлика, но се запознават когато тя е на около 35 г.(набор на мм е), а той над 50 г. с голям син. Решават, че общи деца няма да имат и си живеят доволно и щастливо, за мен обаче тази цена да се съглася да платя доброволно, е неприемливо.
Та, голямата разлика може да я бъде, но по-нататък в живота ти. Не сега, сега по-скоро се отдръпни, колкото и да е трудно.

# 11
  • Мнения: 2 220
А той има ли деца?
Голяма разлика е това, не мисля, че имате бъдеще. Изживей си младостта, както подобава, да не съжаляваш после.

# 12
  • Мнения: 1 376
Минала съм през това. Грешка е, голяма.

# 13
  • Мнения: 313
Минала съм през това. Грешка е, голяма.

Споделям същото мнение.

# 14
  • Мнения: 2 857
Здравей, Мариела!
Аз, от позицията на мъж на над 40 години, не мога да си представя да съм влюбен в 20 годишна. Та нас ще ни дели свят разстояние по разум, интереси, светоусещане, навици ако щеш ...
Обединяващ може да е само секса, въпреки че за мен и това не би се получило, защото бих си мислил постоянно, как дъщеря ми може да е на твоята възраст.
Не познавам твоя човек, за да съм категоричен, но по усет за мен това може да е някой, който търси единствено секс, възползвайки се гадно от все още детската наивност в теб (прощавай)  или някой, който да се "фука " с младата си жена.
Опитай се максимално трезво да прецениш ситуацията, а и слушай мнението на по-опитните жени тук.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт