Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 707 151
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Аа, много готино! И името на авторката е?

# 2 716
  • Мнения: 22 867
Както казва моята любима авторка: " Мястото на жената е в кухнята. С чаша вино в ръка, опънала крака на масата, гледайки мъжа й да приготвя вечерята."

При нас съвсем не е така, въпреки че моя ме отменя понякога в кухнята.
Скрит текст:
Селма е много готина и земна, аз много се хиля с нея по интервюта.

Сюрпризирах ММ, който се е наместил в кухнята и се бори с някакви сини домати.  Влизам и казвам, че идвам, щот на жената мястото нъл било в кухнята и нашият бърза с недоволно-назидателен тон:" тъй, я, в кухнята е!", викам чакай, има продължение и изрецитирвам фразата! /не ми се карайте  много, слушам  паркирвам, лакирвам, та се приспособЛявам/. Загледа ме с широко отворени очи и ни дума! Май сам да готви ще му е по-лесно, отколкото да му правя компания с чашка винце и вирнати/кръстосани крака! JoyТа и аз да питам, коя е авторката?

# 2 717
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не съм аз, но много ми се иска. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 718
  • Мнения: 8 476
Хора гледат олимпийските игри, Рим, 1960 г

# 2 719
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Хали Бери, средата на 90-те.

# 2 720
  • Мнения: 4 717
Аа, много готино! И името на авторката е?

Елизабет Гилбърт
(мисля, че в Committed го каза, това е книгата която написва след Eat, Pray, Love и разказва за връзката си с Бразилският бизнесмен, за който в последствие се омъжва)

Скрит текст:

# 2 721
  • Мнения: 6 886
От Рибния буквар.


# 2 722
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Щях да си изплюя кафето, така се изхилих на тоя "суполъ" Joy
Ако трябваше да си го визуализирам по описание това животно, никога нямаше да си представя слон!

# 2 723
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Аа, Елизабет Гилбърт! Благодаря!  "Яж, моли се и обичай" си ми е настолна книга направо. Тази така и не си я купих, но май ще се поправям.

# 2 724
  • Бостън
  • Мнения: 13 514
... само по готварска престилка!

Ех, младост... какви неща ми готвеха и в какъв вид ги готвеха българските момци юнашки! Grinning

PS ММ продължава да ми готви специални неща, вече малко по-облечен, старост-нерадост!

# 2 725
  • Мнения: 3 911
′′ Устните, които докосват алкохол, няма да докоснат нашите," Снимката е направена в студиото на Томас Едисън, с. 1895 г. ©

Причината, поради която жените държат този надпис е, че не искат мъж, който пие, защото в повечето случаи жените и децата ще бъдат бити, а мъжете ще харчат всичките си пари за алкохол.
източник: Архив на изкуствата, Ню Йорк.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 22:16 от Ellinor*

# 2 726
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Ами не че нещо, ама тези устни без алкохол не знам как ще бъдат докоснати ... (шегувам се, сетих се за един виц Simple Smile  )

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 21:40 от ЗлаВещица

# 2 727
  • Мнения: 6 886
Трябва си алкохол за кураж.

# 2 728
  • Мнения: 3 732
ЗлаВещица, какъв е вица?

# 2 729
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Нещо от този род:

Един приятел кани друг:
- Хайде, идвай с мен, гаджето ще доведе приятелка!
- Ами хубава ли е?
- Е, и да не е , ще пиеш една ракия и ще ти хареса.
Отиват двамата на срещата, задават се момичетата и вторият казва на първия:
- Бая ракии ще трябва да изпия.

Общи условия

Активация на акаунт