Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Снимки – спомени от близко и далечно минало

• 357 108
  • 5 743
  •   6
Отговори
# 5 595
  • под тепетата
...и бузки, като отгледан отговорно от българска баба. Бонус - плетено пуловерче , като моето 74 година Smile

# 5 596
  • Пловдив
Хемингуей (1954)

Бриджит Бардо (1961)

Клаудия Кардинале (1961)

# 5 597
Ето и Брдижит Макрон на младини:

Скрит текст:

# 5 598
Темата с тези снимки започва се се обръща в тема за коментиране на знаменитости. Ако сега почнем да търсим и постваме снимки на известни личности съвсем ще се изгуби всичко.
Пишем тук за неща с които сме били в пряк досег малко или много. Ако греша с това твърдение кажете, за да почна да пускам снимки на Грейс Кели и принцеса Даяна.

# 5 599
Не си била в темата за "звИздите". На мен мен ми се връзват последните снимки с темата.

# 5 600
  • Пловдив
Може да погледнете първия пост и първата страница на темата. Никъде не е казано, че трябва да сме в пряк контакт, напротив, има доста стари снимки, с които нямаме нищо общо. Понякога темата се превръща в стари спомени, а е за снимки, но щом е приятно на потребителите да си спомнят не виждам защо да протестирам, че не е във връзка със заглавието "снимки".

# 5 601
Снимките са чудесни,  но аз предпочитам да видя нещо от серванта на баба. Или спомени от онова време. Ако искам да видя Бриджит Бардо ще пусна търсачката.

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 13:35 от _silence_

# 5 602
  • София
На мен пък темата ми харесваше, когато се постваха снимки на различни хора и събития от миналото, сега е все едно антикварен магазин.

# 5 603
Еми пусни де. Мен ме мързи да скенирам. Иначе и аз не се прехласвам по соц шоколадите.

# 5 604
  • София
На мен също много ми харесваха снимки от миналото, дали на известни личности или на особени моменти, все едно. Няколко пъти търсих допълнително информация, заинтригувана от снимка...

# 5 605
  • Пловдив
И за мен темата беше много по-интересна преди.

# 5 606
Такива снимки?

# 5 607
  • оттам, откъдето започва България
Аз си харесвам темата и няма да я изоставям.
По последната споделена снимка: Знам, че се приема като красив мъж, но не е мой тип. Simple Smile
Но пък съм гледала негови филми.

# 5 608
И мой тип не е, но филмите онова време ми харесват повече от сегашните.

# 5 609
  • Пловдив
В едновремешните лексикони се пишеха пожелания. Едно от тях.

Желая ти мъж:
- със славата на Зевс
- със силата на Херкулес
- с тялото на Аполон
- и с очите на Ален Делон!

Общи условия

Активация на акаунт