Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Снимки – спомени от близко и далечно минало

• 354 276
  • 5 678
  •   1
Отговори
# 5 580
Това не е ли оръжието с което се мята хляба в пещта.
Фурнаджийска лопата. Дръжката е доста по-дълга.

# 5 581
Има, все пак суров хляб(пити) са мятали в пещта.
От 9 до 21 годишна възраст Роналд Рейгън живее в градчето Диксън, на около 100 мили от Чикаго. Когато навършил 16 години, Рони започнал работа като спасител на плажа в Лоуъл парк през летните ваканции. През следващите няколко години младежът спасил 77 души от удавяне. Героичните постъпки на спасителя на плажа обаче не спрели местните зевзеци да го закачат, че някои от спасените млади жени всъщност съвсем умишлено са се хвърлили в дълбокото, за да попаднат в здравите ръце на младия Роналд. 78-ата спасена пък е 7-годишната Алисия Бери, а Рейгън вече е губернатор на Калифорния. По време на парти в дома му в Сакраменто, момиченцето, което било с майка си, паднало в плувния басейн. Без да се колебае нито секунда, Рейгън скочил с дрехите във водата, спасявайки давещото се дете

Да му се невиди, всички са красиви в младостта,.

# 5 582
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
е, не така де. той все пак е бил артист.
не всички са били красавци. виж детски снимки на Борис Джонсън.
Wink на Макрон няма нужда да търсиш. Wink

# 5 583
  • Пловдив
Очаквах да е по-зле Grinning

# 5 584
Ееее, че той на цветната и на предпоследната снимка си е направо красавец! Satisfied

# 5 585
https://www.flashnews.bg/mladezhka-snimka-na-emanyuel-makron-se- … studentski-karti/ И Макарончо като млад, просто младостта е красива, ако не друго.
Не можах да "извадя" само снимката,  и не намерих други младежки снимки.

# 5 586
  • Пловдив
А, Макрон ми харесва.

# 5 587
  • DE
Че той Макрон е направо красавец.

# 5 588

Американски войници в Ирак, по време на почивка от бойните действия. 2000 г.

# 5 589
Макрон и сега не е грозен мъж. Не е някакъв секс-символ, но е поддържан и симпатичен. Предполагам е добре възпитан защото се държи много мило и кавалерства на дамите.

# 5 590
Оплют е, че с бабичка   еженен.Дядо може с млади, но обратното  не се приема.И то обикновено от мъже -"висша" категория мачовци или просто  не могат с баби.
Не му пука на човека.

# 5 591
  • София
Ми то и на бабата не и пречи, че е с Макрон. Симпатични са ми и двамата, но не знам за политиката им. Може от там да идва недоволството.

# 5 592
от къде тръгнахме, къде стигнаме.
Sad
казах, че не всички са били хубавци и предложих да видим снимки от младежките им години. дадох за пример БоДжо (намерили сте му снимка от официално събитие).
 казах да не търсите снимка на Макрон, защото той още си е в тях.
нищо не съм намеквала, нито за жена му, нито за политиката.

# 5 593
  • Пловдив
от къде тръгнахме, къде стигнаме.
Sad
казах, че не всички са били хубавци и предложих да видим снимки от младежките им години. дадох за пример БоДжо (намерили сте му снимка от официално събитие).
 казах да не търсите снимка на Макрон, защото той още си е в тях.
нищо не съм намеквала, нито за жена му, нито за политиката.

Напълно съм съгласна с теб, ама нали знаеш, че като кажеш на някой да не прави нещо и то изглежда много привлекателно Grinning Любопитно ми беше да видя БоДжо и като го видях си казах, що пък да не го покажа и тук. И точно по темата си беше, стари снимки. Иначе в него има някаква привлекателна лудост и почти винаги като го видя ме развеселява.

# 5 594
аз не казвам да не търсят, само, че не ми се иска мой пост да се свързва с избора му на жена.

Simple Smile

не е честно просто!
има такива веждички без козметик, има такава руса коса, без намеса на козметичната индустрия...

Общи условия

Активация на акаунт