Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 191
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 376
Миналото лято бях забравила извън хладилника едно кисело мляко на Равно поле, на другия ден капачката се беше надула. Може би е истинско. На мен ми харесва и защото е приятно кисело, не е като някои млека, които ми стоят като малеби.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря Poni69.
Аз няма да купя кисело мляко на "Лесидрен", а толкова много им вярвах. Confused
Купувано е средата на август, пътувало е без хл. чанта до Гърция, върнах го нарочно, не се е надуло, а срока на годност е до 24 август. Вчера го отворих,  единствено съвсем леко киселее в сравнение с обичайния вкус.

# 92
  • Мнения: 1 467
Ел Би също се разваля няколко дни след отваряне. Особено си личи на прясното мляко, на 4тия ден след отваряне е развалено. Поне това за мен е добър показател

# 93
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз съм се насочила към Ел Би, че са по-масови. Благодаря! Hug

# 94
  • Мнения: 2 114
Скоро пак дадох шанс на Ел Би кисело мляко, не е моето, много блудкав вкус. Никакво кисело мляко не е това.
Скрит текст:
Верея нямат грешка в киселото мляко!

# 95
  • София
  • Мнения: 30 142
Кафяв ориз на "Крина"- няма сваряване.
Кашкавал на "Маджаров" ("Златна селекция")- стопи се при паниране.

# 96
  • Мнения: X
Принципно кафявия ориз няма сваряване. Не може да се сравнява с полирания ориз. Друг път, мятай в херметическата тенджера.

# 97
  • София
  • Мнения: 30 142
Принципно кафявия ориз няма сваряване. Не може да се сравнява с полирания ориз. Друг път, мятай в херметическата тенджера.
Аз уж за по-диетично, но се оказа, че камъни варя.

# 98
  • Мнения: 2 285
Кафевият ориз се готви поне 45 мин., за да омекне. Качествата и вкусът му са съвсем различни. Марката няма вина в случая.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Трябва и да се кисне няколко часа във вода преди варене.
И аз съм се отказала от него.

# 100
  • София
  • Мнения: 30 142
Варих го повече от 45мин. Явно е трябвало да го накисна, но не съм знаела.

# 101
  • Мнения: 1 953
Може и оризът да не е както трябва. Понякога готвя и без да го кисна, пак си става. И на мен не ми се получи първия път, но не помня какво бях сгрешила.

Не бих купила веро Пур. Преди 2-3 дни го купих и днес с удоволствие го изхвърлих преди още да съм си купила ново. Препарати не изхвърлям. Не знам какво има в това веро, но съдовете не се изплакват колкото и да ги плакна.

# 102
  • Мнения: 1 467
Скоро пак дадох шанс на Ел Би кисело мляко, не е моето, много блудкав вкус. Никакво кисело мляко не е това.
Скрит текст:
Верея нямат грешка в киселото мляко!
Верея пък е точно никакво мляко. Толкова е химично, със седмици седи отворено без да се развали..
Толкова сухо мляко има, може би за това ви харесва

# 103
  • Мнения: 2 114
Предпочитам от сухо мляко, но да е кисело и да отделя суроватка.

# 104
  • Мнения: 17 986
Да не е Пур с кокос, и аз го изхвърлих почти цял

Общи условия

Активация на акаунт