Робот за почистване на прозорци

  • 99 024
  • 797
  •   3
Отговори
# 315
  • Мнения: 17
Лично за мен това е доста интересно. Според мен такъв робот доста ще улесни ежедневието ми. Много скоро мисля да си купя и дори в момента разглеждам различни варианти.

# 316
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Чисти идеално стъклопакет.

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Какво мислите за елипсовидните модели? Чисто визуално С6 ми харесва повече, но може би не са предпочитани заради почистването на ъглите?
Трябва ми за неотваряеми крила и остъклени тераси.

Оглеждам за намаления за ЧП

В66 в момнта е най-ниска цена 459лв, истниско ли е намалението?

# 318
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721


В66 в момнта е най-ниска цена 459лв, истниско ли е намалението?
420 е в Техномаркет.
Чисти ъгли отлично. И тук се продават резервни мопове за него.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
в55 е 429лв, а в66 няма намаление, доста е висока цената му спрямо другите сайтове  599 лв /това в Техномаркет/

# 320
  • Мнения: 2 642


В66 в момнта е най-ниска цена 459лв, истниско ли е намалението?
420 е в Техномаркет.
Чисти ъгли отлично. И тук се продават резервни мопове за него.

а кой е този модел, може ли линк?

# 321
  • Мнения: 3 204
Моят е W55, купих го от https://brosbg.com/xiaomi-robot-za-pochistvane-na-prozorci-hutt- … bot-product-19788.
Разликата с W66 е, че няма самопръскачка, която (по мнения от тази тема) не върши работа. Може и да върши де, аз нямам опит. Grinning
В този сайт W66 не е наличен

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Вярно, че го няма, но иначе сложен с промоция.

В Брос го гледах.

# 323
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Това за кой град? Защото аз го гледах в София в Техномаркет за 420 лв.

# 324
  • Мнения: 2 642
Моят е W55, купих го от https://brosbg.com/xiaomi-robot-za-pochistvane-na-prozorci-hutt- … bot-product-19788.
Разликата с W66 е, че няма самопръскачка, която (по мнения от тази тема) не върши работа. Може и да върши де, аз нямам опит. Grinning
В този сайт W66 не е наличен

Много ти благодаря! И казваш, че добре чисти ъгли? И не замазва ли?
Аз взех един робот и го пробвах у дома, но много замазва. Коко често сменяте парцалчетата?

# 325
  • Мнения: 3 204
Нищо не съм казала за ъгли и замазване Grinning
Аз не му придирям много - отменя ме, през стъклата се вижда, ама имало ивица, ъгълът не бил хванат добре... даже не забелязвам. Неотваряем прозорец на висок етаж и остъклена тераса са с измити прозорци. Ако някоя съседка види замазано - да се чувства свободна да ме обсъди с половината блок Grinning

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Това за кой град? Защото аз го гледах в София в Техномаркет за 420 лв.

В сайта го видях, не съм ходила до магазина.  Днес са го намалили и в66.

https://www.technomarket.bg/search?query=%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B … 1%80%D1%86%D0%B8#

# 327
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Здравейте, отдавна имам желание за машинка за чистене на прозорци.
Благодаря на всички за мненията и коментарите, бяхте ми много полезни. Днес поръчах Hutt W55 от емаг
Нямам търпение да ми го доставят, дано не завали сняг до тогава и да го пробвам и от вън. Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 15:38 от Flash*

# 328
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
То снегът не пречи Simple Smile като спре валежа и веднага може да се пробва.

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Аз още се чудя...дали и кой

в55 е доста  намален, в66 го намирам за 499 лв, четох назад и миналата год. е купуван за толкова, значи няма истинско намаление.

А колко мопа според вас трябва да има общо.Не мога да разбера комплекта с 1бр. ли е или 4бр.Примерно още 4 бр., общо 8 бр.  дали ще са достатъчни за 8 крила на тераса?

Общи условия

Активация на акаунт