Робот за почистване на прозорци

  • 96 470
  • 797
  •   1
Отговори
# 330
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Продават ги с 4. Аз мисля да си поръчам още толкова.
За терасата ще стигнат.

# 331
  • Мнения: 160
Здравейте! Аз пък се чудя между hobot 198  и
 Hutt W55. Моля, за мнения!

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 6 341
Забравих да питам тежат ли много тези квадратните,  в66 например.Сега пак оглеждах терасите.Има места, където ще трябва да ги поставям със стълба и да се показвам навън, малко страшно ми се вижда поставянето и махането ако е тежък и не може с една ръка.  Елипсовидните ми се струват по-малки, но може да е илюзия.Да кажем, че ъглите ще ги прежаля, аз и без това никога не мога да изчистя хубаво отвън и остава нагоре омазано.

# 333
  • Мнения: 13 935
Малко тежичко ми идва когато е на прозореца е отвън и е по-неудобно. С едната ръка държа, с другата натискам копчето. Иначе не се надвесвам, а го закарвам с дистанционното на удобно за хващане място.

# 334
  • Мнения: 2 641
Аз взех от Амазон от Хобот 368 понеже пробвах на проятели и ми хареса. Чакам го с нетърпение Simple Smile

# 335
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Получих си роботчето, пробвах го и ще се разберем, мисля.Simple Smile
Обаче изобщо не се сещам къде да го вържа евентуално за вътре. Май само за отвън ще го обезопасявам, че да не нараня някой ако падне.

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
И аз го връзвам само, когато чисти от външната страна.
В интерес на истината, успя,да се пребие веднъж и то вътре в терасата Rolling Eyes

# 337
  • Мнения: 13
Здравейте, а някой има ли W8 или отзиви за него? Например в сравнение с W66?

# 338
  • Мнения: 2 641
Аз взех от Амазон от Хобот 368 понеже пробвах на проятели и ми хареса. Чакам го с нетърпение Simple Smile

Пробвах робота, доволна съм, само леки облаци остават Simple Smile

# 339
  • Там Някъде
  • Мнения: 54
След дълго обмисляне какъв робот да си взема, онзи ден получих подарък - Hutt W55.  Като първи опит и ползване днес почистих почти всички прозорци в апартамента. Достатъчно мръсни бяха отвън, вътре по-малко и като цяло съм супер доволна. Не са справя перфектно по краищата и ръбовете, но не съм и очаквала. Порядъчно го разцъках и си поиграх с дистанционото, предпочитам го пред приложенията и по-сложните играчки.
Разлика в стъклата определено има преди и след почистването. За сега само с вода, /така пише в опътването/ като първоначално пръсках върху мопа, но ефекта не ми харесваше и почнах да мокря стъклата, без да прекалявам с водата. Използвах два мопа - първия, малко от вътрешната страна и след това изцяло за отвън се изцапа повече, но е разбираемо.
Виждам че използвате и препарат за прозорци, ефекта по-добър ли е от с вода и не пречи ли на уреда и мопа? По принцип ползвам препарата на Фрош със спирт, някой с опит да сподели как се отразява това на мопа и на самото сцепление на уреда?
Моповете изпрах на ръка с кастилски сапун, надявам се да не е проблем. Вие как процедирате? Никъде в опътването не пише за почистването им, не съм доволна от това че го нямаше на български и е толкова оскъдно от към обяснения и съвети.

# 340
  • Мнения: 2 847
Ползвам препарат на фрош и също един от лидъл купих .Бива ги.С чиста вода не съм пробвала ,но все се каня.Мопа го пера в пералня със цветно пране на 40 или на 30 градуса ,без омекотител обаче и не суша в сушилна.Прала съм на ръка в началото със съпун ,с веро  ,нещо не ги изплаквах ли и много мажеха стъклата после. Сега само в пералня.

# 341
  • Карлово
  • Мнения: 4 657

Моповете изпрах на ръка с кастилски сапун, надявам се да не е проблем. Вие как процедирате? Никъде в опътването не пише за почистването им, не съм доволна от това че го нямаше на български и е толкова оскъдно от към обяснения и съвети.
Препарат безцветен ползвам на Медикс. Пера в пералня, без омекотител само моповете на кратка програма.

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Препарат и аз ползвам Фрош или W5, от Медика не съм доволна - не знам струва ли ми се, но имам чувството, че замазва Rolling Eyes
Пръскам по стъклото, в контейнера само чиста вода (филтрирана).
Мопчетата пера в пералнята на 40 градуса като след това ги пускам и в сушилнята.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 6 877
След четене на доста ревюта преди да купя моя Hutt W55, аз ползвам разтвор от спирт и вода за най-добър резултат при стъклата. Пръскам и по стъклото естествено.
Мопчетата и аз пера в пералната.
Скоро мисля да пробвам почистване на тавана, ММ обеща да го направи. Ще ви кажа резултата при таван, боядисван преди 6 години т.е. достатъчно запрашен предполагам. Simple Smile

# 344
  • Карлово
  • Мнения: 4 657
След четене на доста ревюта преди да купя моя Hutt W55, аз ползвам разтвор от спирт и вода за най-добър резултат при стъклата. Пръскам и по стъклото естествено.
Мопчетата и аз пера в пералната.
Скоро мисля да пробвам почистване на тавана, ММ обеща да го направи. Ще ви кажа резултата при таван, боядисван преди 6 години т.е. достатъчно запрашен предполагам. Simple Smile
С латекс ли?

Общи условия

Активация на акаунт