Робот за почистване на прозорци

  • 99 010
  • 797
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Да, латекс, не помня какъв обаче. Пробвах го да пълзи по стени, върху Витекс и Бенджамин Мур. Справя се да ви кажа.
ММ го пуска и по таван, ама чист, че го боядисвахме лятото в нея стая. Не му беше трудно, поразходи се. Само дето умрях от страх и освен да ходя под него с големия леген и да го вардя, не се виждам как да го обезопася. Simple Smile))

# 346
  • Мнения: 210
Здравейте, да се похваля с нова придобивка чLiectroux Hcr10. От сравнително ниско бюджетните роботи. Пробвах на прозорец, баня, PVC врата. Справя се!

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте, какво е мнението ви за
Xiaomi HUTT W55 ?

# 348
  • Карлово
  • Мнения: 4 667
Същото като за Xiaomi HUTT W66 , само че без вода, която аз с моя робот не ползвам. Май трудно се намират резервни мопове за този модел.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
Тъкмо вчера ми пристигнаха моповете за W66 Simple Smile И за 55 имаше, та не знам какво ще рече "трудно се намират" Rolling Eyes
Тези са ми вторият допълнителен комплект, който поръчвам, освен наличните първоначално 4 броя

# 350
  • Карлово
  • Мнения: 4 667
За 66 има, В темата питаха за 55, те са без прорез и аз с търсачка, пък и собственичката на 55 не можехме да открием в бг сайт резерви за робота.
Иначе и моите за 66 за от Алито.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
Ако някой не може да си намери мопове за 55, да ми пише на ЛС, ще му пратя линк от Али-то. И моите за 66 от там поръчвам (последните дойдоха с Еконт за около месец)

# 352
  • Мнения: 13 940
Може ли линк за w66 от Али?

# 353
  • Мнения: 69 030
Май консумативите идват скъпички Thinking

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
Може ли линк за w66 от Али?
От тук поръчах последните: BGN 25.76  50%OFF | Original HUTT W66 DDC5 DDC55 Mops for Electric Window Cleaner Robot Mops Spare Parts Kits Accessories
https://a.aliexpress.com/_mqZ4ew6

# 355
  • Мнения: 13 940
Благодаря. Аз бях поръчала в България по 10 лв, разликата не е много голяма сякаш. Поне за 31 лв ми се сториха 4 бр.

# 356
  • Мнения: 2 351
Здравейте, да се похваля с нова придобивка чLiectroux Hcr10. От сравнително ниско бюджетните роботи. Пробвах на прозорец, баня, PVC врата. Справя се!
А при твоя консумативите как са? Намират ли се? Скъпи ли са?

# 357
  • Мнения: 210
Здравейте, да се похваля с нова придобивка чLiectroux Hcr10. От сравнително ниско бюджетните роботи. Пробвах на прозорец, баня, PVC врата. Справя се!
А при твоя консумативите как са? Намират ли се? Скъпи ли са?
Роботът пристигна с 10 кърпи (5комплекта), 2 резервни пластмасови ринга,  шишенце за вода. Засега не съм търсила допълнително консумативи.

# 358
  • Мнения: 282
Здравейте, да се похваля с нова придобивка чLiectroux Hcr10. От сравнително ниско бюджетните роботи. Пробвах на прозорец, баня, PVC врата. Справя се!
А при твоя консумативите как са? Намират ли се? Скъпи ли са?
Роботът пристигна с 10 кърпи (5комплекта), 2 резервни пластмасови ринга,  шишенце за вода. Засега не съм търсила допълнително консумативи.

Здравейте, откъде го купихте и доволна ли сте? Благодаря!

# 359
  • Мнения: 210
Здравейте, да се похваля с нова придобивка чLiectroux Hcr10. От сравнително ниско бюджетните роботи. Пробвах на прозорец, баня, PVC врата. Справя се!
А при твоя консумативите как са? Намират ли се? Скъпи ли са?
Роботът пристигна с 10 кърпи (5комплекта), 2 резервни пластмасови ринга,  шишенце за вода. Засега не съм търсила допълнително консумативи.

Здравейте, откъде го купихте и доволна ли сте? Благодаря!
Поръчах от greekbuying. Пристигна за седмица. Платих и някаква сума за безплатно връщане и куриер при проблем. Нямам опит със сайта и не знам  при необходимост от гаранция как функционират нещата.
Да, доволна съм. Имам доста, някои трудно достъпни прозорци.
НО - не става бързо и от раз! Първо пусках сухо чистене, после втори път пръсвах препарат, и на места пуснах и трети път. И друго, машинката е шумна!

Общи условия

Активация на акаунт