Робот за почистване на прозорци

  • 96 811
  • 797
  •   2
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
И аз си пръскам прозореца, нищо, че има пръскалки. На тези стъкла, до които нямам достъп пръскам директно върху мопа.

Робота (и 55, и 66) идва с 4 мопа, за W8 не знам. Не, че не може и с тези 4 да се справи, но аз сменям на всяко стъкло и са ми крайно недостатъчни, та си поръчвам допълнителни. Е момента имам 24, като 5-6 от тях вече са за смяна

# 406
  • Мнения: 68 772
С пране не работи ли? Переш, съхнат и ползваш същите...?

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
То, че става - става, ама нямам нерви, да чакам пералня, сушилня и пак да продължа с прозорците Satisfied
Така цапам и хвърлям в коша за пране като измия всички стъкла ги пускам наведнъж в пералнята

# 408
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Става и като насапунусаш мопа и пуснеш да тече вода върху него и с ръчно пране също, стандартно. Някак си много бързо се изпира и плакне. Аз суша на ел.сушилката, съхне много бързо. Имам само 4 мопа, трябва да поръчам още. Функцията с пръскането не я ползвам, пръсвам препарат направо на стъклото. Мие перфектно. Никога не мия всички прозорци в къщи наведнъж, малко са ми моповете. Единствена забележка имам, леко бавен ми е робота.

# 409
  • Мнения: 23 018
На ръка не може ли да се изперат и за малко в сушилнята? Питам малко лаишки, но искам да си взема робот и събирам информация, тъй като имам огромен брой прозорци.

# 410
  • Мнения: 68 772
Боже, поръчах и аз Grinning
Благодаря сърдечно на дамата за кода!!

Гледам навсякъде е 350 цената, като в озон с код clash12 намаля 17.45 лв, може и друг код за там да има.

300 ми е максимума, даже 200 ако имаше Joy

Като дойде ще измия на майка прозорците, после моите и така.

Аз имам и прахосмукачка за прозорци и съм супер доволна от нея. Само че хващам мускулна от слизане/качвяне на стърбата, изпотя се, духне ме от течение и се схващам...6тарост нерадост...абе помързява ме Stuck Out Tongue Winking Eye да си призная.

Това е за мързелани идеално Simple Smile
Мопове мислу да пера и за следващ ден ще са сухи, даже след няколко часа в топло зреме. Тъкмо да полегна за час следоцед..е ей ги те изсъхнали, и пускам пак Grinning

# 411
  • Мнения: 13 937
Пера си на ръка моповете, не е особено затруднително. 10 имам. 4 за нищо не стигат.

# 412
  • Мнения: 11 369
Момичета, аз нали имам от петък W55 и само един път до сега съм го ползвала и да питам. Аз като се зацапа мопс го преплаквам с вода, изцеждам и пак го лепя за робота? Това неправилно ли е? Трябва да е сух мопа, а стъклото да мокря ли?

Тета, браво и честито. Аз го поръчах в четвъртък и в петък беше в Спиди. Ползвах 50-тете лева намаление, но не успях безплатната доставка да приложа която пише в сайта, че я има Simple Smile ти успя ли?

Май ще поръчам още мопове, че аз обичам да си имам.

# 413
  • Враца
  • Мнения: 2 251
Препоръчайте ми сайт за поръчка от кръглите подложки.
Миналата година поръчах от Алиекспрес, поредната непристигнала пратка.
Сега търся от къде да поръчам, но нещо цената и доставката не ме кефят, явно са някакви чужбински доставки.
Фирмата, от която купих робота, явно вече не предлага роботи за прозорци (Дедал).
Изобщо, шантава работа - с нещо толкова елементарно не мога да се оправя.

# 414
  • Мнения: 68 772
Рейче, не. Видях кода за БД, но не успях да го ползвам. Кодът робот50 НЕ намаля моповете, само уредът.

Притеснява ме малко търговецът, че не е утвърден и не ми е познат...може да берем ядове с него при нужда от рекламация / пу пу недай боже де/...не ми хареса в сайта как са описали връщането и рекламациите...тюрлю гювеч накакъв, ама айде да не сме черногледи...

Някой писа че идвал с 4 мопа, аз не видях в опиканието да е така?

Смятам да си ги пера аз, тоя микрофибър излиза сух от пералнята.

# 415
  • София
  • Мнения: 154
И аз не се сдържах и поръчах с кода модел W55. Доставката и при мен не беше безплатна.

Днес го изпробвах и като цяло съм доста доволна. Не очаквах да се справя толкова добре с измиването на прозорците.

Първоначално напръсках съвсем малко препарат върху подложката, на втория - третия прозорец вече директно пръсках и върху самия прозорец, но малко количествто. Имам съвсем леки забележки за това, че не успява перфектно да изчисти по крайчетата и в ъглите на прозорците.

Направих си експеримент с прозорец от външаната страна, който беше много мръсен, съвсем леко зацапване се получи, ще трябва да мина втори път с нова подложка.

Все още не смея да го пусна от външната страна на тези прозорци, които не се отварят. На малкото прозорче на отваряща се стъклена врата не се задържа и падна. Добре, че беше ниско и няма никакви поражения. Явно трябва да се закрепва само на по-големи прозорци с по-голяма площ.

# 416
  • Мнения: 11 369
Тета, има 4 мопа, споко.

Аз съм доволна от мопа, няма да му търся косури, че като помня как миех прозорците преди на първия етаж - стълба много висока, леген със сапунка и се почваше с маркуча после гъбата с пянката, после препарат и накрая с вестници. Цялата тази гимнастика ми костваше половин ден, гъбясвах и си подлагах живота на риск хъхъхъ.
На втория етаж миех само отваряните и най вече от вътре хъхъх.

# 417
  • Мнения: 68 772
Пригласих кепчето...да дебна да не падне от вън Joy


Сериозно сега....как се държи вън, защото аз заради външна страна на неотваряемите го вземам? Ако не лепва доцре, да го връщам?

# 418
  • Мнения: 11 369
При мен се държа перфектно .... за сега Sunglasses. Който го е страх има въже което може да се върже вътре в стаята та ако реши да пада да увисне само.

# 419
  • Мнения: 68 772
Няма ли да се прасне в стената при отлепяне...то въжето ок, ама...ще подлагам кепчето аз....Grinning

Общи условия

Активация на акаунт