Лакове за нокти - 131

  • 43 636
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Бостън
  • Мнения: 13 510
Агентче, специални благодарности, че сподели мързеливия метод на прелакиране. Преди се лакирах по два-три пъти в седмицата, а напоследък нямам време и започнах на 3-я ден просто да слагам друг лак отгоре и да запечатвам с топ. 🙈
И аз се присъединявам - отдавна исках да споделя как ме радва това откритие, което никога не ми беше хрумвало! Joy А и не съм очаквала, че с него може да се постигне такъв добър резултат.
Със глас се смея Grinning ВЛизам да си покажа прелакирането мързеливо от днес и намирам благодарности от вас Simple Smile
Разбира се, че не винаги е удобно и не е оптимално да се опитваш да мажеш бял лак например върху червен, но за светкавично опресняване на маникюра с подобни цветове е незаменим подход! От Агентката да искате "мързеливи" и "оптимизиращи" решения - пълна съм с такива Grinning

# 661
  • Мнения: 2 089
Аз също често правя рефреш на лаковете, точно като Агентчето. Освен със същия лак, и с подобен, или по-тъмен.   Даже са ми казвали, че сигурно всеки ден се лакирам, кога намирам време. Stuck Out Tongue Winking Eye
Истината е, че покритието става изключително здраво, поне при мен. А и лесно съм с нов цвят.

# 662
  • София
  • Мнения: 589
georgieva88, да всичко ми е от Алиекспрес. Шаблони, камъни, ваденки... Доста по-евтино излиза.

# 663
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
Днес Golden Rose Color Expert 32 и Essence 112 time for romance:

# 664
  • Мнения: 1 129


Последните няколко страници май е доста използван този лак!
Catrice - 03 Goddes of bronze
.https://www.instagram.com/p/B3tcXcOgA2i/?igshid=1cci98h3tpdf4 

# 665
  • Мнения: 27 558
Аз съм с този незнаен тъмен лилав цвят на Лумс - не знам на кой му е хрумнало шишенцето да е със ситни ЧЕРНИ букви, но няма шанс да се види номера! Rolling Eyes И камъче, брокатът е принцесата на Есенс. Снимах преди да почистя зацапаното и точно след пране на ръка, но на живо всъщност кожичките не изглеждат чак толкова зле. Този лак е подобен на Перфект 525, но Перфекта е с повече златисти частички.


MamaNaMiro, кой е светлия лак на безименния пръст? Много нежен цвят! Прекрасни балеринки! Heart

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 14:35 от dolce miele

# 666
  • Мнения: 1 129
лака е на BEL 07 ... може би един отнай-използваните лакове.За френски е уникален !!!

# 667
  • Мнения: 135
Като гледам снимките мога само да си мисля колко красив есенен лак е Goddess of Bronze на Катрис Sparkling Heart Много му се точих в магазина, но реших да инвестирам в същия, но по-оранжев от есенната колекци на Еси (и зеления от същата, вече спамих по този въпрос). Само да пристигнат ще пусна снимки веднага (и само да не свърши есента дотогава Rolling Eyes)

# 668
  • Мнения: 5 478
Е, тя есента в Стара Загора специално даже не е почвала Joy

Иначе аз днес извадих едни ваденки с клони и жълти листа, че нали октомври... Излязох да простирам, ми то 28 градуса....

# 669
  • Мнения: 13 082
Мхм 😂 Разбирам те. Вчера гледах Ариел и си викам, че мога да го разнося, ама айде мацнах нещо по-есенно. И без това съм в творчески застой, ровя в тия кутии и сякаш чакам да изкочи нещо ново и интересно, а те са си все същите лакове.

# 670
  • Мнения: 978


След дъъъълга пауза от лаковете, от днес започвам отново. Ноктите ми са в много по-добро състояние, лаковете се задържат повече и за първи път достигат такава дължина.  Пу-пу, да не им е уроки.

# 671
  • русе
  • Мнения: 414
Уж минах през Лили само за лакочистител,но уви тази моя "закъсняла любов" пясъчните лакове пак ме прелъстиха Joy Някой ползвал ли е изсушителя?

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 18:01 от HopeMichaelson

# 672
  • Мнения: 444
Ехеееее, то цветове, то красоти, то чудо! Страхотни както винаги. Аз след като две седмици нямах време да се лакирам днес бях толкова зациклила, че не можах да реша какъв цвят ми се носи. Затова намацах една балерина на maybelline и заложих на печати. Отгоре мацнах и на victoria бляскавия заздравител за разкош и матирах Simple Smile

# 673
  • русе
  • Мнения: 414

Изсушителя върши чудесна работа и ме спаси от досадното чакане да изсъхне лака.За 4лв съм доста доволна от резултатите Sunglasses

# 674
  • Бостън
  • Мнения: 13 510
Аз също често правя рефреш на лаковете, точно като Агентчето. Освен със същия лак, и с подобен, или по-тъмен.   Даже са ми казвали, че сигурно всеки ден се лакирам, кога намирам време. Stuck Out Tongue Winking Eye
Истината е, че покритието става изключително здраво, поне при мен. А и лесно съм с нов цвят.
Абсолютно вярно!

Общи условия

Активация на акаунт