Лакове за нокти - 131

  • 43 668
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 696
Арабеск, уау цвят! Heart Eyes
Адисън пак "дразни" с готини дървета Heart Този път и фон, че и прекрасен лак който чудесно им пасва.... Крайно време е да се сдобия с четки за рисуване... Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма да споменавам всички назад, че все някоя красота ще пропусна! Heart Eyes
Купих си Есенс 07 Party princess Heart Наканих се най-накрая. Забелязах, че е маркиран в жълто и ще го махат скоро- и защоооо? Angry Имат изглеждащ подобно брокат, но в сребристо-холограмно. Той със същия ефект ли е като принцесата? Него поне няма да махат...

# 646
  • София
  • Мнения: 4 331
Страхотен е този Окситоцин, както и името!

# 647
  • Бостън
  • Мнения: 13 597
Осмичке, липсваш Hug
Окситоцинът много красив!
A аз днес се вдъхнових от Ивчето!

# 648
# 649
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Оранжевия лак е Catherine Arley 707, а жълтия Essence 95 Wanna be your sunshine. Декорациите са ваденки.

# 650
  • Мнения: 1 420
Бубе, страхотен маникюр, както винаги ♥ А, тези прекрасни ваденки от Алито ли ги намираш?
Вчера намерих този китаец в кварталния магазин. Има холо частички, не е с дъга "УОУ", но е доста интересно преливащ на живо. Покрива идеално на един пласт, но сложих два. Съхне бързо и четката е много удобна. Имаше и други цветове и май ще ги прегледам Stuck Out Tongue

# 651
  • При децата ми
  • Мнения: 6 113
Бубе, страхотен маникюр, както винаги ♥ А, тези прекрасни ваденки от Алито ли ги намираш?
Вчера намерих този китаец в кварталния магазин. Има холо частички, не е с дъга "УОУ", но е доста интересно преливащ на живо. Покрива идеално на един пласт, но сложих два. Съхне бързо и четката е много удобна. Имаше и други цветове и май ще ги прегледам Stuck Out Tongue


Георгиева88, страхотен цвят! Може ли да покажеш цялото шишенце?

# 652
  • Мнения: 1 420
Hrispa76, благодаря, бях малко предубедена, но е много интересен цвят. Това е шишенцето.

# 653
  • Germany
  • Мнения: 919
Агентче, специални благодарности, че сподели мързеливия метод на прелакиране. Преди се лакирах по два-три пъти в седмицата, а напоследък нямам време и започнах на 3-я ден просто да слагам друг лак отгоре и да запечатвам с топ. 🙈
Осмичке, не мога да сбъркам ноктите ти. Прекрасна форма, дължина... чудни! 😍
Георгиева, също много красив маникюр.
Catalanо, много ти отива този нюд. Да видим още с какво ще ни изненадаш. Нещо в стил Барби ще е точно за теб. 😂
Арабеск, видях те с една Зоя в инстаграм - прекрасна! 🌸





# 654
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Зоя Nyx:

# 655
  • Мнения: 59
Агентче, специални благодарности, че сподели мързеливия метод на прелакиране. Преди се лакирах по два-три пъти в седмицата, а напоследък нямам време и започнах на 3-я ден просто да слагам друг лак отгоре и да запечатвам с топ. 🙈
Осмичке, не мога да сбъркам ноктите ти. Прекрасна форма, дължина... чудни! 😍
Георгиева, също много красив маникюр.
Catalanо, много ти отива този нюд. Да видим още с какво ще ни изненадаш. Нещо в стил Барби ще е точно за теб. 😂
Арабеск, видях те с една Зоя в инстаграм - прекрасна! 🌸






Това SNB е страхотно! Heart Eyes Може ли да ми кажете името му?

# 656
  • Мнения: 1 990
Нещо в стил Барби ще е точно за теб. 😂
Trollface Каза дамата с божествените маникюри и ми метна едно розово фламенко! Heartpulse

# 657
  • Мнения: 1 999
Агентче, специални благодарности, че сподели мързеливия метод на прелакиране. Преди се лакирах по два-три пъти в седмицата, а напоследък нямам време и започнах на 3-я ден просто да слагам друг лак отгоре и да запечатвам с топ. 🙈

И аз се присъединявам - отдавна исках да споделя как ме радва това откритие, което никога не ми беше хрумвало! Joy А и не съм очаквала, че с него може да се постигне такъв добър резултат.

# 658
  • Germany
  • Мнения: 919
Val, цветът е Марина.
Catalano, няма как да не ти върна комплимента. Ръцете ти не могат да се сбъркат! 💕

# 659
  • Мнения: 2 244
Не знам как го правите това с лакирането върху друг лак, но аз не го умея.. Confused винаги лака ми се повдига в крайчетата или тръгва целия да се бели наведнъж след като сложа топа.. иии просто не става. Cry

Общи условия

Активация на акаунт