Лакове за нокти - 131

  • 43 707
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Пак сте показали големи красоти Purple Heart

Малко маникюрчета и от мен Simple Smile
Скрит текст:
Скрит текст:







Прекрасен маникюр и лакове! Кой е лака от четвъртата и петата снимка?

# 631
  • Мнения: 9 575
Пак сте показали големи красоти Purple Heart

Малко маникюрчета и от мен Simple Smile
Скрит текст:
Скрит текст:







Прекрасен маникюр и лакове! Кой е лака от четвъртата и петата снимка?
A-england -King Cophetua Peace

# 632
  • Берлин
  • Мнения: 4 598
Аз така днес...ноктите на показалците са ми счупени зверски в средата. Идея нямам колко време ще чакам да израснат. Мъкаааа

# 633
  • Мнения: 20 224
Просто служителите на Бг пощи в склада, не смогват да обработят хилядите пратки от Алито.

# 634
  • Мнения: 797
Kbshimmer Aloe There - много готин термален лак:

https://instagram.com/p/B3g-m0AAKG7/

Каталано, Агентче- в момента съм с Chanel Pure White 711- страхотен бял лак, не седи като блажна боя, два слоя са достатъчни, ако са нанесени прецизно.

# 635
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
И аз в редиците с 2 сцепени/счупени нокътя на лявата ръка. Кутрето преди 3 дни съм закачила и отнесла ъгълчето му. Снощи като взех да пиля и се сцепи, стана като вестник, та сега е наполовина. На средният се разслои като започнах да пиля и той стана тънък, та сега се подвива. Но каквото такова. Лакирах ги в нюд и да си растат. Joy
А този Пастел се оказа много красив! Не очаквах да ми стои добре и да се харесам. Нито е твърде студен, нито топъл. Хем към мауви гамата клони, хем леко розовее на определена светлина.



На безименния сложих от този на Twenty One и стана нежно, ненатрапчиво.

# 636
  • Мнения: 4 468
Благодаря,  момичета.
Ами..ще мина и през пощата да питам, и.. ще си почакам :/

Ивче, този nude pastel така ли си се казва? Или това е само име на серия от някоя марка?

# 637
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Марката е Пастел, турска.

https://www.pastelshop.com/

Преди години ги имаше в България в магазини за аксесоари, но отдавна не зареждат или поне аз не знам. От Одрин си ги купувам /дрогерии Gratis и Watsons.

# 638
  • Берлин
  • Мнения: 4 598
Ивче,а как са като издържливост, покривност и четки?

# 639
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
При мен тези нюдове държат доста. Почти по седмица и затова ги харесвам, когато ме мързи разчитам на тях. Simple Smile
Иначе четката е плоска и широка, но не баданарка и лесно се нанасят. Този цвят конкретно покри на 2 слоя, но например Bride е за френски и прозира. Те са 10-12 от тази серия и можете да видите как стоят. Пишете в google Pastel oje и номера, суочове има.

# 640
  • Мнения: 4 468
Приятно съм изненадана от това лакче на ГР Металс, 103. Почти розово злато, но не съвсем, малко по-сребристо. Розово Сребро? 😁
Покри от 1 слой, изглежда ми нежно. Опитах някаква декорация с черно, но не я хващам на снимка.


Скрит текст:

# 641
  • Мнения: 1 384
При мен пълна трагедия.. никакви идеи.. намацах се с телесно, ако нямах срещи тази седмица щях да си ходя само с 8в1..

# 642
  • Мнения: 5 478
Ама много е хубаво това телесно! Мисля, че имам същия по препоръка от тази тема.
https://www.instagram.com/p/B3nKGGuDXlK/?igshid=coaed0xu7ahw
С тази Зоя ще съм аз тези дни.

# 643
  • Мнения: X
Много красиви неща показвате момичета! Heart Ще ходя да разгледам и аз нюдовете на Катрис.



Starrily Oxytocin много лесен за нанасяне.
Под блока ми имам магазин Befit и имат пълна колекция Essie-та. Последните лакове, които си купих са като разредени и непокривни в сравнение с лаковете им, които имам от преди 4-5 години. Вчера си купих Blanc Essie, супер рядък, четката рошава и цапаща... друг забелязал ли е влошаване на качеството?

# 644
  • Мнения: 2 002
Окситоцин! HeartHeartHeart Страхотен! И маникюрът!
Кой е белият лак Joy

Общи условия

Активация на акаунт