Лакове за нокти - 131

  • 43 626
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 408
Ехааа, какво сладурско колие 😍😍😍

# 241
  • Мнения: 1 980
Разкошен ти е маникюра, purpletka Heartpulse
Catalano, я виж какви нокти имаааш Heart Eyes
Тук все още е лято, само да кажа Joy
Скрит текст:

Който не вярва Joy
Скрит текст:
Не те чувам Joy  Аз съм на 19°C Ill
Ноктите ми са оптична илюзия! И бюрото, на което съм се постлала - и то не е истина. Weary

Ивче, чудни маникюри! Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 90
Поръчах си от pink panda ето този лак, но не съм обърнала внимание, че на него пише gel lacquer.  Това значи ли, че трябва да се пече с лампа?

# 243
  • Мнения: 1 326
Така като гледам, май повечето от лаковете, които са тип глитер(холограмни още)не са от магазин, а от сайт.....
Много ми харесват този тип, обичам подходящи за съвпадане-единият мат, другият, тип глитер, като акцент, но...до сега все на маникюрист сэм ходила, защото не мога да намеря качествен такъв.Бях намерила уж точно, каквото търся в колекция на AVON, но...нанасям по всички правила, стои супер след нанасяне(обикновено правя това вечер), сутрин като стана, целите нокти все едно някой си е играл да ги прави на вдлъбнати черти, не разбрах от какво се получава Sad.
Някой може ли да препоръча нещо подходящо, но да мога да го намеря в магазин?
И, не знам дали е за тук, но видях много красиви преливания и ваденки, може ли да споделите как ги правите?Гледала съм много клипчета, но когато аз опитам все не ми се получава😔.А, ми омръзна хем да давам пари на маникюрист, хем да ми омръзва цвета(че, като е гел, гледам поне 3 седмици да го изтърпя), ще ми се аз да си се правя.

# 244
  • Бостън
  • Мнения: 13 501
Ивче, как е топа на Ревлон и от къде го взе?
Агент, ти за този ли топ спомена с червеното Еси, или друг?
Не, Леми, Ивчето е показала Revlon Ultimate Shine Top, a аз скоро купувах и показах Revlon Quick Dry Top Coat

  vs.

# 245
  • Мнения: 20 172
Тенкю Агентче, бързосъхнещият на Ревлон ми беше любим, преди да изчезне от нашите магазини. Ти от БГ ли го взе?
Искам да пробвам и този, който показа Ивчето, само дано да е добър от към съхнене.

# 246
  • Бостън
  • Мнения: 13 501
Ebay! Канадки и рускини много го хвалят!

# 247
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Поръчах си от pink panda ето този лак, но не съм обърнала внимание, че на него пише gel lacquer.  Това значи ли, че трябва да се пече с лампа?

Не е гел, а се води с гел ефект.

# 248
  • Мнения: 5 112
Catalano, много ти благодаря, много мило към моите циганийки Blush
Да ти кажа предпочитам твоите 19 градуса, писна ми тази жега и влага... Поне туристите се разотиват  Joy

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Момичета, топа от Турция го взимах есента. Плътен е наистина, малко повече от Ейвънския, но се отдръпва леко и трябва да внимавате да вземате нужното количество, за да не става на черти. Посгъстява се с времето, но не е на лепило все още. Не знам дали бих подновила, за тези пари май не. Беше 34 лири по спомен, което е 10-12 лв.

# 250
  • Мнения: X


Polished for days Speio. В кварталната аптека намерих бързо съхнещия топ на Перфект и си го взех. Много ми харесва, като за начало.

# 251
  • Мнения: 1 420
Добро утро, дами ♥ Вчера се спретнах така ♥ Много хубав цвят е този ГР Рич Колор 21, но определено новите партиди са различни от старите. Имах такъв, купуван преди две години и е доста по розовикаво, докато този си червенее, но пак ми хареса Simple Smile

# 252
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Днес Golden Rose Rich Color 26:

# 253
  • Мнения: 5 478
Кой беше писал, че новите Катрис не са ок като трайност? Днес ми е втори ден и половината ми нокти са излющени... Възмутена съм! 😒

# 254
  • Мнения: 1 885
Кой беше писал, че новите Катрис не са ок като трайност? Днес ми е втори ден и половината ми нокти са излющени... Възмутена съм! 😒
Дам ,така са и при мен,жалко.

Общи условия

Активация на акаунт