Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 13 024
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
И после - ей, ей, ей, Тони!

Албена щеше да преспи и с Йоско в този момент, просто Банков се оказа на дивана.
Айде, тръгвай!

Албена, че е черна, черна е Joy И Банков е виновен, особено с репликата на другия ден.

Дрийми, ние с Москита точно тази сцена рецитираме в момента Heart
Скрит текст:





# 76
  • Мнения: X
Ааааа, ти в смисъл, че си познала сцената, а не че искаш бонусът да е от тази сцена...оф, че съм

# 77
  • Мнения: 12 465
 Банков каквото и да направи или каже, все ще е виновен. А в случая той не й каза нищо лошо. Да, в ущърб на Тони беше, но той не им знае отношенията. Искаше само да й каже да се бори за щастието си.

# 78
  • Мнения: X
Той й каза, че Тони няма какво да й даде. Да, той не знае отношенията им и няма как да знае какво може да й даде той. Що за реплика? Албена си има вина за "на диванчето", но кой е той, че да й казва това?

# 79
  • Мнения: 12 465
Абсолютно сигурна ли си, че това й каза? Thinking Ще проверя, че не помня точните му думи Grinning

# 80
  • Мнения: X
Той й каза ако Тони Ковачев не осъзнава това (нещо беше, че е красива), да намери някой, който наистина има какво да й даде и да бъде щастлива.
Потърси, да. Че и аз по спомен пиша.

Сексът не ме вбеси толкова, колкото думите му. Там виновна си беше Албена. Банков и Жекова щеше да оправи в оня период Joy

# 81
  • Мнения: 12 465
"Ако на Тони Ковачев не му дойде акъла в главата, намери начин да бъдеш щастлива". На мен ми звучи като типичния приятелски съвет, дето бяма никакво значение кой крив кой прав, ти просто потупваш приятелчето по рамото Joy

Обаче, Доне, в тоя епизод великолепието е в сцената между Бени и Марио. С такова ледено презрение я дари, че направо й идваше да се гръмне Joy

# 82
  • Мнения: 2 655
Доне, Москита,
Дайте нещо от " ...пътищата ни са различни".

# 83
  • Мнения: 12 465
Вере, нямам под ръка снимки, мога само да рецитирам - колко още?... Колко още ще се разминаваме Joy

# 84
  • Мнения: X
Сигурна съм, че репликата "с някой, който наиситна има какво да ти даде" присъстваше.
П.С. Очевдино за него Тони е крив, а Албена права.

С какво друго да я дари? Тя беше невярна на най-скъпото му на Марио. И то с Банков, който беше наранил другото му най-скъпо Heart Eyes
Моски, дай снимка от тази сцена. Да му видя физиономията Wink

# 85
  • Мнения: X
Доне, Москита,
Дайте нещо от " ...пътищата ни са различни".
това не го помня.

# 86
  • Мнения: 726
Моски, и аз тъкмо идвах с молба за снимков материал, ако имаш наличен разбира се Simple Smile
Хора как ме подгрявате за новия сезон...дори на бледо копие на 5-ти бих се зарадвала

# 87
  • Мнения: 12 465
Май след това й го каза. Но пак ти казвам, не е насочено към Тони, беше опит да й каже, че заслужава да бъде щастлива. Както и да е Simple Smile

Доне, оперната певица, Зорница отива при Марио, пита го докога ще се разминават, той гледа тъжно, аха да й признае, сеща се, че Тони има само него и й казва, че пътищата им са различни. Grinning
После следва втората най-прекрасна целувка след онази при боксовата круша Joy

Сега ще потърся устройство да сваля снимка.

# 88
  • Мнения: 489





Така добре ли е? Simple Smile

# 89
  • Мнения: X
Май след това й го каза. Но пак ти казвам, не е насочено към Тони, беше опит да й каже, че заслужава да бъде щастлива. Както и да е Simple Smile
Е как да не е насочено към него? Айде сега. "Някой, който наиситна има какво да ти даде" баш си е, че той няма какво да й даде.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт